Passat B6 2.0TDI 140hp DSG - Тресе при ускорение над 90 км/ч

Техническа и сервизна информация за Passat
DJ Marto
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B6 2.0TDI 140hp DSG - Тресе при ускорение над 90 км/ч

Мнениеот DJ Marto » Вто 05 сеп 2017 12:20

НЗ. Ама моята забелязвам ,че и на място претриса и при 60 нагоре до към 100 спира и по баирите се усеща много.
Хмммм къде да търся проблема? Защото като видях ,че си налял и в момента наливаш пари ,за да отстраниш проблема а той си стой ,се чудя какво да правя.

Atanas85
Автомобил: Пасат б6 вариант
Двигател: 2008 г тди 140 кс

Re: Passat B6 2.0TDI 140hp DSG - Тресе при ускорение над 90 км/ч

Мнениеот Atanas85 » Нед 01 окт 2017 20:03

Привет. Преди 4 дни мислех, че вече моя проблем е стигнал до края след като взе да пука нещо в дясна предна страна при ляв завой без значение скоростта. Закарах колата до майстора и му я оставих след като казах какъв е проблема/за мен външно дясно каре, което смених преди три месеца/, а между другото той е запознат с моя неузнаваем проблем. Та звъни ми след 3 часа, качил се да пробва колата и ми казва, че дясната полуоска е излезнала от карето и, че се е оказало счупена зегерка??? Взех си колата и веднага на тест за вибрациите, които ме побъркваха вече и чак не мога да повярвам вече няма тресене вибриране. Да ама не вчера пак се започна на ляв завой при ускорение от 100 км/ч на горе пак вибрации силно осезаеми и при прав път пак от 100 нагоре леко тресе. Отново шах с пешката.

Върни се в “Passat”