Passat B7 - подобрения и обща информация за модела

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот VWGT » Пон 16 апр 2018 9:01


оферирах го с една студена бира и сега чакам снимки :)




Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6060
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 16 апр 2018 9:51


и други се заиграват с тия нашите безумни стойки :)

https://www.youmagine.com/designs/vw-phone-cradle-adapter-for-passat-3c-b5


venzislav
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 08 мар 2018 10:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот venzislav » Вто 17 апр 2018 9:48


Добре е ако имаш и принтера за целта.
Вземете си BURY 3XL, аз съм много доволен - има си късо кабелче за заряд и индуктивно усилва обхвата на телефона с външна антена. Все пак карате коли за по 20-30 бона а за 80 кинта се циганите (същите в VW са 450 лева) !


DoH_KuXoT написа:и други се заиграват с тия нашите безумни стойки :)

https://www.youmagine.com/designs/vw-phone-cradle-adapter-for-passat-3c-b5


Потребителски аватар
zoovanka
Мнения: 641
Регистриран на: Чет 02 май 2013 13:10
Автомобил: VW Caddy MAXI Life 1395 TGI 109
Двигател: 2016 1395 TGI метан
Местоположение: Бургас

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот zoovanka » Вто 17 апр 2018 11:18


Кои коли са по 20-30 бона?Това не е ли подтема за B7?


venzislav
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 08 мар 2018 10:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот venzislav » Вто 17 апр 2018 15:58


http://www.dasweltauto.bg/vw/passat/ot1 ... 18g/page3/
Или може би това не е Б7 ? Извинявам се ако аз съм с грешка !

zoovanka написа:Кои коли са по 20-30 бона?Това не е ли подтема за B7?


Потребителски аватар
zoovanka
Мнения: 641
Регистриран на: Чет 02 май 2013 13:10
Автомобил: VW Caddy MAXI Life 1395 TGI 109
Двигател: 2016 1395 TGI метан
Местоположение: Бургас

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот zoovanka » Вто 17 апр 2018 16:09


Това е втората употреба на vw и въпреки че и моята кола е от там ,не смятам цените им за меродавни :beer


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот VWGT » Вто 17 апр 2018 16:50


магнитните холдери за телефон влияят ли негативно на телефона?

bury универсалния холдер изглежда доста огромен и хич не ми харесва. За 20 кинта мога да го преглътна, но 80 кинта точно за стоика с пластмасови щипки абсурд, за 450 да не говорим. В момента имам холдер за някаква древна Нокиа, който разколачих с идеята да взема само адаптера, който се защипва за чепа. Към него искам да добавя примерно магнитна стойка като тази Logitech Trip One-Touch Smartphone Car Mount. Искам да се получи нещо, което да може да стои постоянно включено в чепа на таблото, без да пречи и да мога да си поставям стабилно тела с едно движение. Разбира се, от цялото упражнение може да не се получи нищо :)
Обаче търся Xl или XXL заради кабелчето за зареждане ... защото моят нокиа холдер няма такава екстра.


Потребителски аватар
netizen
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 22:12
Автомобил: Skoda Kodiaq
Двигател: DFHA
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот netizen » Вто 17 апр 2018 17:06




Потребителски аватар
netizen
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1258
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 22:12
Автомобил: Skoda Kodiaq
Двигател: DFHA
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот netizen » Вто 17 апр 2018 17:09


zoovanka написа:Това е втората употреба на vw и въпреки че и моята кола е от там ,не смятам цените им за меродавни :beer


Чии коли са тогава отправна точка? Интересно ми е просто .. Не говорим за коли на "реални" 80-100к км "нов внос" , а после в кутията или в навито да прочетем едни приятни цифри като 380+ хил. км.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот VWGT » Вто 17 апр 2018 17:34


netizen написа:За това ли става дума? Пробвано ли е колко работи?

https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-Logitech-trip-Universal-Air-Vent-Car-Mount-for-Smartphone-FREE-UK-DEL/331978545554?hash=item4d4b769992:g:N3sAAOSwGepZ0jy1


да за това, модела го дадох като пример, но има доста такива холдери, които са на магнит. И просто се чудя дали не влияят по някакъв негативен начин на телефона?
Нямам идея колко и дали работи, но изглеждат доста стабилни ... https://www.youtube.com/watch?v=rIyTtBbLyuA


Потребителски аватар
zoovanka
Мнения: 641
Регистриран на: Чет 02 май 2013 13:10
Автомобил: VW Caddy MAXI Life 1395 TGI 109
Двигател: 2016 1395 TGI метан
Местоположение: Бургас

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот zoovanka » Вто 17 апр 2018 17:43


netizen написа:
zoovanka написа:Това е втората употреба на vw и въпреки че и моята кола е от там ,не смятам цените им за меродавни :beer


Чии коли са тогава отправна точка? Интересно ми е просто .. Не говорим за коли на "реални" 80-100к км "нов внос" , а после в кутията или в навито да прочетем едни приятни цифри като 380+ хил. км.

Извинявам се предварително за спама,но цените на das auto НЕ СА реални,може би тези от частна обява-първи собственик/днес гледах варненска обява 1,6 блумоушън от първи собственик 15 000лв-250 хил.км/.В тези обяви на Das Welt Auto си влиза и някаква гаранция,която нито е пълна нито е от най-реалните.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6060
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 17 апр 2018 19:34


VWGT написа:bury универсалния холдер изглежда доста огромен и хич не ми харесва. За 20 кинта мога да го преглътна, но 80 кинта точно за стоика с пластмасови щипки абсурд, за 450 да не говорим. Искам да се получи нещо, което да може да стои постоянно включено в чепа на таблото, без да пречи и да мога да си поставям стабилно тела с едно движение. Разбира се, от цялото упражнение може да не се получи нищо :)
Обаче търся Xl или XXL заради кабелчето за зареждане ... защото моят нокиа холдер няма такава екстра.



Аз пък от Bury XL искам да пробвам само частта, която се пъхва в стойката на таблото, а към нея да си закача пластмасов гръб за моя модел телефон кабел не ми трябва, батерията ми е 4000маh и държи достатъчно.


venzislav
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 08 мар 2018 10:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот venzislav » Сря 18 апр 2018 11:53


Цените са си реални за германия (съответно докарани до тук нестават по евтини) понеже аз имам приятел германец и знам от първа ръка какви са цените там. А за справка виж mobile.de но избере само private seller понеже има една камара автокъщи на някакви си турци , руснаци и подобни измамници който продават само колите за износ ... защо ли ?? ... защото в Германия е криминално престъпление да превъртиш километраж ;) ! А относно гаранцията в България - аз вече я ползвах. Реално ти си плащаш цената на частите по доставна цена без надценката а труда си е за тяхна сметка и ти я връщат оправена.
А иначе ако някъде удариш шано вече да вземеш нещо супер ново и без пари това си до късмет само а не правило на пазара.
Весел ден ! :)

zoovanka написа:
netizen написа:
zoovanka написа:Това е втората употреба на vw и въпреки че и моята кола е от там ,не смятам цените им за меродавни :beer


Чии коли са тогава отправна точка? Интересно ми е просто .. Не говорим за коли на "реални" 80-100к км "нов внос" , а после в кутията или в навито да прочетем едни приятни цифри като 380+ хил. км.

Извинявам се предварително за спама,но цените на das auto НЕ СА реални,може би тези от частна обява-първи собственик/днес гледах варненска обява 1,6 блумоушън от първи собственик 15 000лв-250 хил.км/.В тези обяви на Das Welt Auto си влиза и някаква гаранция,която нито е пълна нито е от най-реалните.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6060
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот DoH_KuXoT » Сря 18 апр 2018 12:09


колега нека не бягаме от идеята на темата, кой циганин за 450лв... кой с кола за 30 бона... всеки си има джоб и акъл и си преценява


Потребителски аватар
zoovanka
Мнения: 641
Регистриран на: Чет 02 май 2013 13:10
Автомобил: VW Caddy MAXI Life 1395 TGI 109
Двигател: 2016 1395 TGI метан
Местоположение: Бургас

Re: Passat B7 - тунинг, подобрения, ремонти

Мнениеот zoovanka » Сря 18 апр 2018 14:45


И аз това казвам,парите за голфа съм си ги платил по ценоразписа на Das Welt Auto,но винаги има и по-добри,По темата,че и изгубих опашката-тези стойки за телефони за каква мултимедия ги ползвате колеги ?



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: naixar и 81 госта