Passat B5 2000г. 1.9 ATJ Въпрос относно ABS

Техническа и сервизна информация за Passat
Iwcho747
Мнения: 33
Регистриран на: Съб 17 дек 2016 18:52
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: ATJ 2000г

Passat B5 2000г. 1.9 ATJ Въпрос относно ABS

Мнениеот Iwcho747 » Вто 09 яну 2018 8:45


Здравейте колеги , имам проблем с ABS-a случая с него е следния : 
Колата я взех миналата година , при мен дойде с постоянно светеща лампа на ABS и премигваща такава на ръчната спирачка. Колата беше в сервиз март месец , за смяна на ролки и ремъци и тогава разбрах от механиците че , колата е била първоначално автомат и след това са и слагани ръчни скорости. Наскоро отидох да ми оправят ABS - а и механиците ми казаха , че до самия ABS няма захранване , след това са успяли да му пуснат захранването ,но все пак той не работи и ми казаха да си търся "нов" на втора ръка аз намерих. Въпроса ми е следния , дали проблема е в това че скоростите не са тези , който трябва да бъдат и ние да си мислим че проблема е с ABS модула ? Надявам се ме разбрахте колеги.
Новия ABS съм го поръчал но след няколко дни ще пристигне при мен и този въпрос си го зададох след като го поръчах.




Потребителски аватар
pas1.8mi
Мнения: 5208
Регистриран на: Нед 10 окт 2004 14:08
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1.8T AEB 1999
Местоположение: София,Плевен

Re: Passat B5 2000г. 1.9 ATJ Въпрос относно ABS

Мнениеот pas1.8mi » Вто 09 яну 2018 9:55


Напълно възможно е АБС-а ти да си работи,но заради новото оборудване и вече не коректното му кодиране към него(новите части),да не работи! Според мен е най-добре да се опита ново кодиране,преди смяната с новият АБС!



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot] и 65 госта