Въпрос за сваляне на мокета на Пасат б5 комби

Техническа и сервизна информация за Passat
kukata_pasat
Мнения: 868
Регистриран на: Вто 26 яну 2016 21:30
Автомобил: АУДИ А4 Б6
Двигател: AVF
Местоположение: Плевен

Въпрос за сваляне на мокета на Пасат б5 комби

Мнениеот kukata_pasat » Пет 22 юни 2018 20:13


Здравейте колеги преди три дена стана страшен проблем:Бях си напазарувал и оставил плика с покупките на задната седалка,но по зла участ ми се налижи да натисна спирачката по силно и плика с покупките падна на мокета зад шофиорската седалка и четири яйца се счупиха падайки на мокета .Веднага ги изчистих и измих с веро и вода попивайки с сух парцал,на деня след това нямаше проблем но от вчера започна да мирише колата на запъртък,измих вчера пак с вода веро и четка подсушчвайки с суха кърпа после напарфумирах,но ефект няма.Цял де я държа с отворени прозорци да изветрява и пак мерише затова реших да сваля мокета но незнам от къде да започна .Въпросите ми са от колко части се състои,може ли да се свали часта която е от задната страна,как се сваля предната седалка,ако се опитам да отрежа само участъка който е замърсен и после да го залепя удачен вариант ли е петното е с размери 30 на 30 см има ли тапи по душамето за да опитам да изпера само на място.Моля за съвети.




Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Въпрос за сваляне на мокета на Пасат б5 комби

Мнениеот Pet_rov » Съб 23 юни 2018 7:10


Почти е сигурно, че мокетът е от 2 части. Би трябвало да може да се свали само задната. Със сигурност се махат пластмасовите прагове, задните седалки, барче на ръ1ната и т.н. Предните седалки би следвало да се извадят лесно.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 178 госта