Прагове ПасатБ3

Техническа и сервизна информация за Passat
Shadows33123Shadows33123
Мнения: 4
Регистриран на: Нед 29 юли 2018 21:17
Автомобил:
Двигател:

Прагове ПасатБ3

Мнениеот Shadows33123Shadows33123 » Нед 29 юли 2018 21:24


Здравейте, може би ще задам глупав въпрос, но си нямам на идея.
Става дума за това, че имам леко огънат праг, няма ръжди и мизерии, но ми бърка в дупето, защото под определени ъгли на гледане или снимка си личи доста ясно.Предполагам, че всеки, който си държи на детайлите ще ме разбере за какво говоря.
Та, попринцип ремонтите са ми ясни какви са процедурите, но това животно сега го намирам в интернет.И ми е много интересно какво точно значи, това истински нов праг ли е, или просто някаква палсмасария, която мога да я лепна за да си залича мизерията под нея, отдоло и да стане като оригинално (което ако е така според моите фантизии би било доста готино решение№.Или е истински праг, който се слага след като се среже стария :18b
Ето това е продукта.

.......




Shadows33123Shadows33123
Мнения: 4
Регистриран на: Нед 29 юли 2018 21:17
Автомобил:
Двигател:

Re: Прагове ПасатБ3

Мнениеот Shadows33123Shadows33123 » Вто 31 юли 2018 19:38


ЪП.
Някой може ли да каже какви точно са тези прагове, които са по интернет магазините за по 40лв ?
При леки поражения струва ли си да си купя два такива и да ги сложи майстора или да правя старите и въобще що за праг е това, или нещо което се слага върху стария ? Защото знам от бавараджия, че имало такива, които просто се налагат върху стария праг и така прилепя, че просто замаскира мизериите.


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Прагове ПасатБ3

Мнениеот Iezekil » Вто 07 авг 2018 20:31


Дай линк,че това което аз намирам прилича по-скоро на вътрешните пластмаси на праговете.А що се отнася до твоите,вътре трябва да са пълни със смазка,което предполага,че са почти вечни.Ако ги разбуташ или покриеш с други,може да предизвикаш корозия.Ако има чалъм да се изпълни вдлъбнатото със силикон,антикор, кит или друг пълнеж,по си заслужава от дупкане,рязане и заваряне.Мое мнение.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта