Мнооогоо яки вицове :)

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот Pet_rov » Сря 05 апр 2017 9:53


Евреин, пристигнал до вкъщи с такси, излиза мълчаливо от колата и започва да бърка по джобовете си, а под нос си мърмори:
- Май съм си изтървал портфейла в колата.
Чувайки това, таксиметровият шофьор изчезва с мръсна газ. Евреинът гледа след таксито и казва:
- Значи Шимон не лъже, тоя номер наистина работи.




Потребителски аватар
tekion
Мнения: 281
Регистриран на: Пон 27 мар 2006 8:25
Автомобил: Meriva
Двигател: 2006
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот tekion » Нед 09 апр 2017 18:40


Бащата в кухнята мели месо за домашни суджуци. Прибира се 16-годишната щерка с някакъв младеж и заявява:
-Тате, това е Иван. От днес той ще живее у нас!
Бащата без да прекъсва меленето:
-Чудесно! Че то от Пешо почти нищо не остана....

:mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Пон 10 апр 2017 20:35


Мащехата към Снежанка: - Оу, изглеждаш ми надебеляла. Мога да ти кажа една убийствена диета с ябълки...
-----------------
Лекарят: – Имате вода, камъни и пясък… Пациентът: – Сега остава да получа и линия за строеж.
----------------
Съпруга си купува пълна гама козметика за подмладяване. След пет часа мазане с различни кремове и еликсири тя пита мъжа си:
– Кажи ми честно, скъпи, на колко години ти изглеждам?
– Ако се съди по кожата ти – на двайсет и една, по косата ти – на осемнайсет, по фигурата ти – на двайсет и три.
– О, какъв си ласкател – изпаднала във възторг тя.
– Чакай малко, още не съм ги събрал.
---------------
Двама пенсионери вървят към публичния дом. Единият: – Какво ще правим, ако не ни пуснат? Другият: – Аз повече се притеснявам какво ще правим, ако ни пуснат!
----------------
- Жена, ще ядем ли, ще си почиваме ли или ще правим секс? - Все ми е тая, ама ако искаш после си почивай, докато хапваш...
----------------
– Скъпи, изкъпи се, избръсни се, облечи си новия костюм и ела да вечеряш! – Какво си ми приготвила за вечеря? – Гъби...
-----------------
Руснак, американец и блондинка си говорели. Руснакът казал:
– Ние бяхме първи в Космоса.
Американецът казал:
– Ние бяхме първи на Луната.
Блондинката се обадила:
– И какво от това? Ние ще бъдем първи на Слънцето.
Руснакът и американецът се спогледали и казали:
– Не можете да кацнете на Слънцето, глупачке! Ще изгорите!
Тогава блондинката отвърнала:
– Ние не сме тъпи. Ще отидем през нощта!
------------------
Роднините на опериран болен дават на хирург пачка пари: – Докторе, кажете, ще живее ли? Хирургът преброява парите и казва: – Засега – не…


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Вто 11 апр 2017 20:33


- Хубавице, докога си на работа? - Както вървят нещата, до 65 години...
------------
Съд. Съдията пита обвиняемия: – Защо избягахте от затвора? – Исках да се оженя... – Хм, странна представа имате за свободата..


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот Pet_rov » Сря 12 апр 2017 8:36


В кварталната поликлиника:
- Докторе, падна ми пломбата, която вчера ми сложихте...
- А бе, човек, аз нали ти казах, че по здравна каса трябва да се държи и да се подпира...

– Тате, дяволът има ли рога?
– Има, момчето ми.
– Значи е женен...
:new_Eyecrazy


Потребителски аватар
beck's
Мнения: 323
Регистриран на: Пет 04 яну 2008 20:03
Автомобил: Peugeot 307 2000 HDI
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот beck's » Пет 14 апр 2017 16:06


Обява!
Продава се бебешка количка:
Данни:

Дата на производство: Октомври 2015г
Тип двигател: турбо
Мощност: една катърска сила
Скоростна кутия: автоматична
Категория: кабрио
Пробег: 67000 км
Цвят : зависи кога е прана…

Особености: (изброявате само тези, които ги има)

врати -1
Airbag -6
Автопилот -да
ABS -да
Газова уредба -да
Ел. стъкла -да
Ел. огледала -да
Климатик -да
Кожен салон - да
Ксенонови фарове -да
Лети джанти -да
Партроник -да
Нов внос - да
Халогени -да
Аларма -да
Централно заключване -да
Шибидах –да

Допълнителна информация:
Количката е карана от много възрастна баба ( непушачка ) в богат район на Италия и е стояла само в гараж. Напълно обслужена: ролки, ремъци, масла и филтри. Нови дискове и накладки. Два комплекта джанти със зимни и летни гуми, нов акумулатор, седалка тип Рекаро, спортно окачване, страхотен разход – две бири с 4 кебапчета на 5 км, редовни документи, поддържана само в сервиз на марката, реални километри, които може да се проверят по рамата на количката.
С две думи Качваш се и караш!!!
Моля само за сериозни обаждания!


Потребителски аватар
niki300
Мнения: 129
Регистриран на: Нед 16 авг 2015 15:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот niki300 » Пон 17 апр 2017 15:10


Върви Бай Ганьо по една виенска улица. Насреща му - Иречек. - Ха, какво правиш тук, Бай Ганьо, как си? - пита изненадан Иречек - По търговийка съм. Па като питаш как съм... бях тре биен, после зер гут, после хорошо, преди малко бях файн, ама точно не мога да ти отговоря... :biggrin :biggrin


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот viksanlg » Вто 18 апр 2017 18:00


Мара: - Гошо, що не туриш моя снимка във Фейсбук? - Турям, Маро, ама антивирусната я трие...
--------------
Блондинки решават кръстословица. Едната пита другата: – Мъжки полов орган с 3 букви. Другата: – Отвесно или водоравно? – Отвесно. -Еее, щом е отвесно, пиши мек.
-------------
Свети Петър: - Какво те води насам? - Инфаркт... - Е, поне е било от сърце!
--------------
Пътен полицай спира за проверка кола. - Голям карък си, старши... - Защо? - Аз веднъж да съм трезвен в колата и ти да ме спреш!


Потребителски аватар
tekion
Мнения: 281
Регистриран на: Пон 27 мар 2006 8:25
Автомобил: Meriva
Двигател: 2006
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот tekion » Пет 21 апр 2017 7:20


75 % от хората изобщо не разбират от математика. За мое щастие аз съм от останалите 18 %.

:mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
denis the hotstepper
Мнения: 86
Регистриран на: Пет 15 юли 2011 14:03
Автомобил: vw golf 6 Variant
Двигател: 2.0 140 Hp 2010
Местоположение: софия

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот denis the hotstepper » Пет 21 апр 2017 14:29


Нашенец спечелил от лотария посещение на изложението в Осака. Нашенецът живеел в Горни Дъбник. Отишъл на гарата в Горни Дъбник и поискал един билет до Осака. Отговорили му " Ти, луд ли си? Ето ти билет до Плевен, пък там се оправяй." Стигнал до Плевен и там на гарата изказал същото желание. Отговорът бил "Ти, луд ли си? Ето ти билет до София, пък там се оправяй." Стигнал до София, Нашенецът и задал същото желание към служителките на гарата, от които получил същият отговор, но по - културно звучащ и отпращайки го до Москва. Пристигнал нашият човек в Москва и отново отправил своята молба, в отговор на която пристигнал в Токио и от там в Осака. Приключило изложението и трябва да се връща у дома. По време на изложението разбрал, че Японските технологии са на такова ниво, че се справят с всичко. Решил да се по-шегува и отишъл в един малък пункт за продажба на билети в панаирният град в Осака и казал "Един билет до Дъбник, моля." Учтивият японски служител му казал "Извинете ме много, господине за това, че ще Ви забавя, но ми трябва една минута. "След около половин минута, японецът отишъл при него и попитал "За кой Дъбник, моля - Горни, или Долни?"...


Потребителски аватар
denis the hotstepper
Мнения: 86
Регистриран на: Пет 15 юли 2011 14:03
Автомобил: vw golf 6 Variant
Двигател: 2.0 140 Hp 2010
Местоположение: софия

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот denis the hotstepper » Пет 21 апр 2017 16:27


Имало един овчар, който нямал нищо друго освен овцете си и не знаел за нищо друго на този свят, освен за овцете си. Той живеел с овцете, говорел им, спял при тях, обичал ги и те за него били всичко. Но не щеш ли, един ден до пасището му отворил врати публичен дом ...
Станало му любопитно на овчаря, какво е това новото нещо и решил да провери. Отишъл до портите на публичния дом и почукал, Маман му отворила. Той и казал, че иска да види какво е това публичен дом, а тя му казала, че няма проблем стига да има пари. Работата била, че нямал пари и никога не бил имал. С мъка на сърцето решил да заколи Доли, една от овцете си, нямало друг начин - твърдо бил решил да провери какво е това нещо до пасището му. Заколил той овцата, продал месото и влязъл в публичния дом.
На сутринта цялото стадо се било събрало около публичния дом, да чакат овчаря да излезе. По едно време на сутринта, той излязъл на една тереса гол, разтегнал се, погледнал към овцете и им казал:
- Еееей, ша ви изколя всичките ееееееееей!


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот Pet_rov » Вто 25 апр 2017 9:32


– Аз я питам - "Искаш ли тройка?"
А тя:
– Голф двойката си ми е добър...
:bowdown :mhihi


Потребителски аватар
vladovelin
Мнения: 1323
Регистриран на: Чет 27 дек 2007 11:18
Автомобил: Golf3 GTI
Двигател: 2E 1994
Местоположение: Пазарджик

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот vladovelin » Вто 25 апр 2017 18:30


denis the hotstepper написа:Нашенец спечелил от лотария посещение на изложението в Осака. Нашенецът живеел в Горни Дъбник. Отишъл на гарата в Горни Дъбник и поискал един билет до Осака. Отговорили му " Ти, луд ли си? Ето ти билет до Плевен, пък там се оправяй." Стигнал до Плевен и там на гарата изказал същото желание. Отговорът бил "Ти, луд ли си? Ето ти билет до София, пък там се оправяй." Стигнал до София, Нашенецът и задал същото желание към служителките на гарата, от които получил същият отговор, но по - културно звучащ и отпращайки го до Москва. Пристигнал нашият човек в Москва и отново отправил своята молба, в отговор на която пристигнал в Токио и от там в Осака. Приключило изложението и трябва да се връща у дома. По време на изложението разбрал, че Японските технологии са на такова ниво, че се справят с всичко. Решил да се по-шегува и отишъл в един малък пункт за продажба на билети в панаирният град в Осака и казал "Един билет до Дъбник, моля." Учтивият японски служител му казал "Извинете ме много, господине за това, че ще Ви забавя, но ми трябва една минута. "След около половин минута, японецът отишъл при него и попитал "За кой Дъбник, моля - Горни, или Долни?"...


Този виц, го чух за първи път през 1970 год по време на изложението в Осака !!!!


Потребителски аватар
R.o.s.e.n
Мнения: 288
Регистриран на: Пет 02 мар 2012 14:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот R.o.s.e.n » Сря 26 апр 2017 8:36


-Защо жените всe се оплакват, че не можели да си намерят мъже, които са чувствителни, нежни, романтични и изглеждат добре?
-Защото такива мъже най-често вече си имат приятел.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнооогоо яки вицове :)

Мнениеот VWGT » Вто 02 май 2017 16:26


Колко вегани са необходими, за да изядат една пържола?

Само един, стига никой да не го гледа.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 64 госта