Благодарности на колегата kimif2008

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
boyfriend
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 30 юли 2012 18:53
Автомобил: vw golf 3
Двигател:
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот boyfriend » Чет 30 май 2013 16:58


Благодаря на Найден за прекрасната работа!Гърнето не беше за смяна,а само една тръба.На друго място ми искаха 80лв.,а при него наполовина.
Още веднъж много,много благодаря,Найдене! Да си жив и здрав!
:applaud5 :applaud5 :applaud5 :th_up :th_up :th_up




Потребителски аватар
доно
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 10:46
Автомобил: passat B6
Двигател: BMP 2006
Местоположение: софия

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот доно » Вто 23 юли 2013 16:37


Поредния доволен от Найден!Днес ходих при него, оправи гърнетата на пасата за 10 минути.Респект и уважение за човека :bowdown


sharkpayne
Мнения: 55
Регистриран на: Вто 28 окт 2008 16:05
Автомобил: Passat B5 2.8 V6 4Motion
Двигател: AQD 1999
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот sharkpayne » Нед 04 авг 2013 16:52


Пичове как да го позная тоя бог? Вчера бях в ЕМК 33 на околовръстното говорих главно с приемчика и един майстор слезе с нас да погледне колата. Накратко карам пасат 2.8 V6 4motion с преправяна генерация. Демек две тръби неръждавейка по една за всеки 3 цилиндъра, два катализатора и две крайни гърнета. Генерацията е за ремонт обаче - изпуска на няколко места и по гадното е че на завои едната траба опира в кардана и по неравности в купето, носачите. Някой преди да взема колата е мазал с телоподаващото върху някои от оригиналните заварки и така. Приемчикът започна да ми обяснява, че ако искам да стане, както трябва тряа да сменят една цяла секция от генерацията = 120 до 150 лв труд само и отделно тръби и колена, което ми звучи точно обратното на това, което вие разказвата в темата. Ще кача снимки ако ми се отдаде възможност да кажете по едно мнение. Но като цяло търся готини майстори за генерации, моля помагайте с опит по сервизите. За съжаление тряа да е табиетлия майсторът като Найден, за да са поиграе с тая тунинг мания под моята кола.


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот Vizor » Нед 04 авг 2013 17:28


Питаш за Найден и веднага ти казват. Последния крик в дясно на сервиза.


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2588
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот zografski » Пет 09 авг 2013 10:05


Май май и аз ще ходя при колегата другата седмица за премахване на катализаторния шит(shit) :bishop


Потребителски аватар
javor_bg
Мнения: 722
Регистриран на: Вто 25 сеп 2007 19:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот javor_bg » Пет 09 авг 2013 14:06


Колеги, имате ли телефон на Найден или да го търся директно в последната 8ма клетка ?


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот Exell » Пет 16 авг 2013 21:33


Да Благодаря и аз на човека и приемчика им /то той свърши работата де :mhihi :mhihi :mhihi /
Нямам представа какво става с тая кола , но от 2006г. упорито /за трети път/ искам да сменя задното гърне , като досега
в два различни сервиза съм казвал /преди 3 и преди 7 години/ , че искам да сменя крайно гърне , защото смятам , че
е пробито.Първия път момчето ми каза , че моето гърне ще изкара два пъти повече време от техните , както и стана.
Втория път мъжа каза , че след като започне да ме дразни звука от гърнето да дойда да го сменя .

И така , от известно време се появи отвратително тракане при работа на едно място и при потегляне .
Та най-накрая след месеци отлагане се замъкнах до сервиза. Гледам много народ , всеки работи , коли много , но 8-ми канал свободен.
Издебнах приемчика в близост и:
аз: Добър ден , търся Найден от 8-ми канал.
приемчик: Добър ден , тук трябва да е някъде , но кажете за какво става дума.
аз: Ами предполагам , че крайното ми гърне е за смяна , почна да трака отвратително и ако има още нещо да се прави по колата да го оправим.
приемчик: Къде е автомобила , давай го тука /на 8-ми крик/ да пазиме място докато дойде Найден.

Закарах колата , вдигна я човека на подемника , огледа и махна излишните тракащи и ръждясали ламарини .

приемчик: Готово , всичко останало е О.К.
аз: Това гърне ще изкара ли още време ? Да го сменим?
приемчик: Ще изкара още година - две , няма никакъв смисъл да даваш пари.

Тръгнах си с усмивка от сервиза , а на Найден да му се оправя пръста по-бързо :)
Поздрави! :beer


martino1991
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 11 сеп 2013 22:12
Автомобил: Passat B6
Двигател: BMR 2008

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот martino1991 » Сря 11 сеп 2013 22:20


колеги някои да даде номер за връзка с найден че съм от плевен :)

Последна промяна от martino1991 на Съб 14 сеп 2013 7:26, променено общо 1 път.


mitko_
Мнения: 35
Регистриран на: Сря 21 май 2008 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот mitko_ » Пет 13 сеп 2013 8:55


Найден е изключително голям професионалист и много готин човек.Веднага откри пробитото средно гърне на голфа обясни ми,че гърнето отдавна си е заминало и е за смяна,но всичко зависи от това дали имам финансовата възможност в момента ако не евентуално може и да изкара зимата.Естествено сменихме гърнето за няма и 10 минути докато платя на касата Найден ме чакаше до колата и вика готов си запали да видим как е.Колата не се чуваше изобщо.Благодарности Найдене :beer


vankissa
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 15:18
Автомобил: VW Golf mk4
Двигател: AZD 2001
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот vankissa » Вто 15 окт 2013 14:32


Пичове,
дайте контакт на Найден.

п.с. бях в ЕМ Комплект преди седмица, в 7-ма клетка обаче в 7 часа вечерта. В 8-ма работеше същото момче, което огледа и мойта кола ама проблема си ми седи много сериозно. Приемчика леко ме резна със задното гърне,... и се съмнявам че съм бил обслужен от героя в тази тема.


Потребителски аватар
crashman
Мнения: 321
Регистриран на: Вто 07 юли 2009 16:29
Автомобил: Bora
Двигател: AUS
Местоположение: морето
Контакти:

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот crashman » Вто 29 окт 2013 15:31


И аз днес ходих до Найден в МК33, и мога да кажа, че е много точен човек. Благодаря за отношението и разговора.
По-натам ще се видим отново :wink


Потребителски аватар
Пешо2004
Мнения: 161
Регистриран на: Нед 14 дек 2008 10:15
Автомобил: VW Passat Variant 5.5
Двигател: AVF 2004
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот Пешо2004 » Пет 01 ное 2013 12:08


Колеги има ли някой телефон на колегата Найден?
Благодаря предварително.


vankissa
Мнения: 9
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 15:18
Автомобил: VW Golf mk4
Двигател: AZD 2001
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот vankissa » Пон 11 ное 2013 10:58


Такааа, да се похваля и аз и да изкажа благодарности си на Найден посредством посветената му тема :) Евала!!!, Страхотен пич :)

А какво сторихме?
Ами без да се наложи да се разправям с приемчици, Найден ме консултира, избрахме опция която ме устройва, при все че за моя кораб няма готови гърнета и при всички случай опираме до поръчкаова изработка /Опел Омега 2.2DTI - комби/, отказа ме от лъскав и скъп накрайник на дизелова печка със съвета да купя нещо за бебето :)))), и се справи със всичко за по-малко от час и половина.
Резултата - 2 гърнета + резонатор, неръждаеми тръби на 63мм външен диаметър и звук близък до фабричния - всикчо, което си бях поръчал :)))

п.с. колегата с предния пост да си погледне личните :)


dir2cas
Мнения: 7
Регистриран на: Пет 08 юли 2011 23:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот dir2cas » Пон 11 ное 2013 17:28


Явно сме били двама колеги днес там.

Преди 1ч се върнах от първото си ходене при Найден.
Запознахме ме се и с няколко думи се разбрахме какво и как ще се действа - отидох за слагане на резонаторче на дизеларката (Leon FR, ARL) след като едни "знайни специалисти" ми бяха изтърбушили карализатора без да ми кажат.

Найден наистина е много печен и точен :bowdown
Дори прояви интерес и търпение да ми изслуша историята, която косвено ме доведе при него, даже даде и съвет, който тия дни ще гледам да изтествам. Евалата за отношението и професионализма. Сега вече го няма онова неприятно жужене от ауспуха.

Само забравих да го питам колко щях да взема при тях за моя катализатор ако си беше на мястото?


sapio
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 24 апр 2008 12:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Благодарности на колегата kimif2008

Мнениеот sapio » Сря 18 дек 2013 20:21


И от мен една добра дума. След Ники и Мишо, това е следващия точен човек, който заслужава адмирации. :bowdown



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта