Истината за Джордж Буш..

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Ото Кац
Мнения: 910
Регистриран на: Пет 09 юли 2004 16:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Истината за Джордж Буш..

Мнениеот Ото Кац » Пет 01 окт 2004 16:50






Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Пет 01 окт 2004 16:58


Абе като стана дума за Дж. У. Буш, снощи гледах към час и нещо от Fahrenheit 9/11... Направо се потресох... :shock: Който не го е гледал, да го гледа - има го в еврото... :roll:


Потребителски аватар
Ото Кац
Мнения: 910
Регистриран на: Пет 09 юли 2004 16:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ото Кац » Пет 01 окт 2004 17:02


zmej написа:Абе като стана дума за Дж. У. Буш, снощи гледах към час и нещо от Fahrenheit 9/11... Направо се потресох... :shock: Който не го е гледал, да го гледа - има го в еврото... :roll:



нищо лично срещу Джубуш, просто ме изкефи флаша..... айде тука ше пусна теста за оцеляване.....

ей го на


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Пет 01 окт 2004 17:06


това да не би да е "Булонският лес"?
:D :D :D


Sisq0
Мнения: 160
Регистриран на: Пон 06 сеп 2004 2:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Sisq0 » Нед 03 окт 2004 16:29


zmej написа:Абе като стана дума за Дж. У. Буш, снощи гледах към час и нещо от Fahrenheit 9/11... Направо се потресох... :shock: Който не го е гледал, да го гледа - има го в еврото... :roll:
Не вярвай на всичко което гледаш :) Не че филма не е с верни факти.. почти всичко е така както го показват, но има и много груби грешки които мисля не са направени по грешка :) А иначе тея неща се знаят още при самото му избиране.. и за Флорида беше ясно че ще спечели доста преди изборите (не само защото брат му е губернатор там) ... но е хубаво, че се представят така фактите пред широка публика.. аз лично ги знам защото учех външна политика и международни отношения и ми се налагаше да чета специализирани анализи от сорта.. а и е забавно какви интриги се кроят на толкова високо равнище :)


zmej_

Мнениеот zmej_ » Нед 03 окт 2004 20:28


Sisq0 написа:... но има и много груби грешки които мисля не са направени по грешка :)


То това е ясно, но в крайна сметка те кара да се замислиш, и то доста... А пък и като се замисли човек, може сам да стигне до някои от изводите... :roll:

_________________________________

Много офф - опипвач, ще ми направиш ли една нова парола и после на мейла, че стана тука някакво мазало...


Черноглав
Мнения: 81
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 13:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Черноглав » Нед 03 окт 2004 21:30


какъв е извода - буш да си оди :lol:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 223 госта