Търся / Предлагам работа

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Ango11
Мнения: 70
Регистриран на: Съб 01 мар 2014 15:46
Автомобил: Golf MK4
Двигател: 2.0 115HP 4Motion AZJ

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Ango11 » Съб 16 юли 2016 10:50


Spas написа:Обявата не е подвеждаща, работодателя е добър, престанете! Има лични съобщения за тези коментари, който иска инфо, да си се обади или попита. АмОн! :banghead


Нямам нищо против работодателя, хайде да не се бъркаме с глупости. Аз инфото го имам и знам какво иска, именно за това казвам че е подвеждаща, защото не е за хора "Без опит". Искат да познаваш всички модели на VW групата в подробности, всички разновидности, най чести дефекти и т.н, на което аз не му казвам "без опит" за току-що завършили. За това искам те да уточнят обявата си за да не губят времето и на други хора които имат желание и да се заблуждават по начина по който е написана и да си я коригират.

Това е с добро желание към тях и без нищо против тях, хайде престанете да търсите скандала моля. :beer




Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот mayma » Съб 16 юли 2016 15:25


Ango11 написа:
Spas написа:Обявата не е подвеждаща, работодателя е добър, престанете! Има лични съобщения за тези коментари, който иска инфо, да си се обади или попита. АмОн! :banghead


Нямам нищо против работодателя, хайде да не се бъркаме с глупости. Аз инфото го имам и знам какво иска, именно за това казвам че е подвеждаща, защото не е за хора "Без опит". Искат да познаваш всички модели на VW групата в подробности, всички разновидности, най чести дефекти и т.н, на което аз не му казвам "без опит" за току-що завършили. За това искам те да уточнят обявата си за да не губят времето и на други хора които имат желание и да се заблуждават по начина по който е написана и да си я коригират.

Това е с добро желание към тях и без нищо против тях, хайде престанете да търсите скандала моля. :beer


Колега вашият познат може би не ви е предал коректно информацията . Искаме минимална база от знания(Знания от обща култура) .
Смятам, че всеки имащ желание да се занимава с ремонт на автомобили (в този случай от VAG групата) трябва да има обща култура на тема автомобили.Дори не знам защо го коментираме това с марките и моделите от VAG групата? Това е екзистенц минимула . След това се започва надграждане на знания. Може би нагласата ви е грешна към обявата за това не сте разбрали за какво става дума. Не може да се прекфалифицираш в дадена област без минимални познания за нея.
Колкото до знанията за "Най-честите дефекти " се придобиват при нас. Няма как да ги знаете предварително.

п.п. Обявата е редактирана и опростена за да не вкара още някого в заблуждение и да се пишат километрични мнения цапащи темата.
Извинявам се на модераторският екип .
Благодаря за коментарите.


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот myrshavija » Съб 16 юли 2016 20:42


Виж се в бисерите! :mhihi


Потребителски аватар
Ango11
Мнения: 70
Регистриран на: Съб 01 мар 2014 15:46
Автомобил: Golf MK4
Двигател: 2.0 115HP 4Motion AZJ

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Ango11 » Нед 17 юли 2016 1:22


mayma написа:Колега вашият познат може би не ви е предал коректно информацията . Искаме минимална база от знания(Знания от обща култура) .
Смятам, че всеки имащ желание да се занимава с ремонт на автомобили (в този случай от VAG групата) трябва да има обща култура на тема автомобили.Дори не знам защо го коментираме това с марките и моделите от VAG групата? Това е екзистенц минимула . След това се започва надграждане на знания. Може би нагласата ви е грешна към обявата за това не сте разбрали за какво става дума. Не може да се прекфалифицираш в дадена област без минимални познания за нея.
Колкото до знанията за "Най-честите дефекти " се придобиват при нас. Няма как да ги знаете предварително.

п.п. Обявата е редактирана и опростена за да не вкара още някого в заблуждение и да се пишат километрични мнения цапащи темата.
Извинявам се на модераторският екип .
Благодаря за коментарите.


Колега, моят познат е завършил техникум за механик а след това и МЕИ за механик, по цял ден чете и гледа устройство на автомобили, това му е хобито, така че има много повече знания от обща култура. Но няма практика като механик и не е работил в сервиз, следователно няма опит. Не знам някой без да е работил в сервиз или подобна работа да има задълбочени познания в дадена марка автомобили и да знае моделите, разновидностите и т.н, някак така да ги е сънувал можеби, или хобито му е да чете сервизна литература на VW като си плаща за достъп в erWin и да си чете в свободното време.
Не ме разбирайте погрешно, просто ми се струват двете неща "без опит", "завършили сега своето образование. Или за хора имащи желанието, да се научат" и "дълбоките познания за VAG групата,Това е екзистенц минимула" като противоречие едно на друго и доста объркващо :smile Можеби проблема е в мен че като програмист виждам само 1 и 0 ама все пак ми е трудно да проумея как така без опит току що завършил ще познава VAG групата в дълбоки подробности на теория, не го разбирам как става това :smile

Както и да е, изискванията са си Ваша работа и не ми е работа да Ви давам съвети какви да са, исках единствено да се поясни точно какви са за да няма заблудени и други като мен :screwy . Благодаря за което, и се надявам да няма лоши чувства :wink :beer


Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот mayma » Нед 17 юли 2016 12:02


Ango11 написа:
mayma написа:Колега вашият познат може би не ви е предал коректно информацията . Искаме минимална база от знания(Знания от обща култура) .
Смятам, че всеки имащ желание да се занимава с ремонт на автомобили (в този случай от VAG групата) трябва да има обща култура на тема автомобили.Дори не знам защо го коментираме това с марките и моделите от VAG групата? Това е екзистенц минимула . След това се започва надграждане на знания. Може би нагласата ви е грешна към обявата за това не сте разбрали за какво става дума. Не може да се прекфалифицираш в дадена област без минимални познания за нея.
Колкото до знанията за "Най-честите дефекти " се придобиват при нас. Няма как да ги знаете предварително.

п.п. Обявата е редактирана и опростена за да не вкара още някого в заблуждение и да се пишат километрични мнения цапащи темата.
Извинявам се на модераторският екип .
Благодаря за коментарите.


Колега, моят познат е завършил техникум за механик а след това и МЕИ за механик, по цял ден чете и гледа устройство на автомобили, това му е хобито, така че има много повече знания от обща култура. Но няма практика като механик и не е работил в сервиз, следователно няма опит. Не знам някой без да е работил в сервиз или подобна работа да има задълбочени познания в дадена марка автомобили и да знае моделите, разновидностите и т.н, някак така да ги е сънувал можеби, или хобито му е да чете сервизна литература на VW като си плаща за достъп в erWin и да си чете в свободното време.
Не ме разбирайте погрешно, просто ми се струват двете неща "без опит", "завършили сега своето образование. Или за хора имащи желанието, да се научат" и "дълбоките познания за VAG групата,Това е екзистенц минимула" като противоречие едно на друго и доста объркващо :smile Можеби проблема е в мен че като програмист виждам само 1 и 0 ама все пак ми е трудно да проумея как така без опит току що завършил ще познава VAG групата в дълбоки подробности на теория, не го разбирам как става това :smile

Както и да е, изискванията са си Ваша работа и не ми е работа да Ви давам съвети какви да са, исках единствено да се поясни точно какви са за да няма заблудени и други като мен :screwy . Благодаря за което, и се надявам да няма лоши чувства :wink :beer


Колега опитвате се да ни убедите все едно не е бил при нас на интервю.Кандидатът нищо не е споменавал за " техникум за механик" , МЕИ и каквото и да е друго. Говореше единствено за майка си и личните си планове. В общи линии явно не е неговата работа . Обявата е опростена , макар че всички проявили интерес бяха разбрали за какво става дума .


Моля ако има още нещо , което ви интересува за вашия познат пишете ми на лично съобшение .

п.п. Общата култура не са задълбочени познания. Това са основни познания .


Потребителски аватар
Ango11
Мнения: 70
Регистриран на: Съб 01 мар 2014 15:46
Автомобил: Golf MK4
Двигател: 2.0 115HP 4Motion AZJ

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Ango11 » Нед 17 юли 2016 15:55


mayma написа:
Ango11 написа:
mayma написа:Колега вашият познат може би не ви е предал коректно информацията . Искаме минимална база от знания(Знания от обща култура) .
Смятам, че всеки имащ желание да се занимава с ремонт на автомобили (в този случай от VAG групата) трябва да има обща култура на тема автомобили.Дори не знам защо го коментираме това с марките и моделите от VAG групата? Това е екзистенц минимула . След това се започва надграждане на знания. Може би нагласата ви е грешна към обявата за това не сте разбрали за какво става дума. Не може да се прекфалифицираш в дадена област без минимални познания за нея.
Колкото до знанията за "Най-честите дефекти " се придобиват при нас. Няма как да ги знаете предварително.

п.п. Обявата е редактирана и опростена за да не вкара още някого в заблуждение и да се пишат километрични мнения цапащи темата.
Извинявам се на модераторският екип .
Благодаря за коментарите.


Колега, моят познат е завършил техникум за механик а след това и МЕИ за механик, по цял ден чете и гледа устройство на автомобили, това му е хобито, така че има много повече знания от обща култура. Но няма практика като механик и не е работил в сервиз, следователно няма опит. Не знам някой без да е работил в сервиз или подобна работа да има задълбочени познания в дадена марка автомобили и да знае моделите, разновидностите и т.н, някак така да ги е сънувал можеби, или хобито му е да чете сервизна литература на VW като си плаща за достъп в erWin и да си чете в свободното време.
Не ме разбирайте погрешно, просто ми се струват двете неща "без опит", "завършили сега своето образование. Или за хора имащи желанието, да се научат" и "дълбоките познания за VAG групата,Това е екзистенц минимула" като противоречие едно на друго и доста объркващо :smile Можеби проблема е в мен че като програмист виждам само 1 и 0 ама все пак ми е трудно да проумея как така без опит току що завършил ще познава VAG групата в дълбоки подробности на теория, не го разбирам как става това :smile

Както и да е, изискванията са си Ваша работа и не ми е работа да Ви давам съвети какви да са, исках единствено да се поясни точно какви са за да няма заблудени и други като мен :screwy . Благодаря за което, и се надявам да няма лоши чувства :wink :beer


Колега опитвате се да ни убедите все едно не е бил при нас на интервю.Кандидатът нищо не е споменавал за " техникум за механик" , МЕИ и каквото и да е друго. Говореше единствено за майка си и личните си планове. В общи линии явно не е неговата работа . Обявата е опростена , макар че всички проявили интерес бяха разбрали за какво става дума .


Моля ако има още нещо , което ви интересува за вашия познат пишете ми на лично съобшение .

п.п. Общата култура не са задълбочени познания. Това са основни познания .



Колега, аз исках единственно да поясните изискванията си в обявата си... Вие намесихте моят познат и конкретната случка публично, което аз нямах никакво намерение да правя защото не е тук мястото за това... но няма как да не ви отговоря публично след като Вие говорите публично неща които не са така.

Въпросня човек е дошъл при Вас на интервю след като Ви е звънял 4-5 пъти по телефона и "шефа" Ви го е нямало и са му казвали различни неща по телефона, след като е успял да се свърже с Вас, сте му казали да си вземе CV-то и да дойде "веднага", което той и направил, въпреки че не сте съобразили може или не може да дойде веднага, а просто сте казлаи че си имате работа после... Показал Ви е своето CV където пише какво е завършил, и също Ви го е споменал, както е споменал и че има семеен бизнес с майка си и че за да започне да работи трябва да уреди някои неща, и че няма опит като механик. Вие от своя страна сте били доста ядосан че не са Ви доставили на време части за "Порше" което е при Вас, и явно не сте обърнали достатъчно внимание на CV-то и както се разбра не сте го погледнали въобще.
Попитали сте, дали знае разликата между новия фейслифт на Ауди А6 и стария модел, и след като моят познат Ви е казал че не знае, сте му обяснили че трябва тези неща да ги знае на изуст, и както сте казали цитирам "като влезе кола тук трябва да знаеш модела и всичко за него, най чести дефекти и проблеми, номер на двигател и т.н". И сте го посъветвали "ако искате да завивате само гайки, хванете се за 300 лв в някой гаражен сервиз някъде". Последното няма да го коментирам, но на мен това не ми звучи като "човек без опит токущо завършил или просто имащ желание да се научи".

Въпреки че сте подходили доста непрофесионално към това интервю, никой не Ви съди за това и не Ви упреквам по никакъв начин дали сте го назначили или не, това си е Ваша работа, може просто да не го харесвате конкретния човек, и в това няма нищо лошо. Единственно поисках да поясните изискванията си... и не можех да не отговоря след като Вие го замесихте.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот К.Одаджийски » Нед 17 юли 2016 16:44


Е добре де, защо не ползвате лични съобщения? Сега ако иска някой да прегледа обявите, трябва да се връща 2-3 страници назад!


Потребителски аватар
Ango11
Мнения: 70
Регистриран на: Съб 01 мар 2014 15:46
Автомобил: Golf MK4
Двигател: 2.0 115HP 4Motion AZJ

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Ango11 » Нед 17 юли 2016 16:49


К.Одаджийски написа:Е добре де, защо не ползвате лични съобщения? Сега ако иска някой да прегледа обявите, трябва да се връща 2-3 страници назад!


Извинявам се за което, но както казах когато колегата пише тези неща тук и няма как да не му отговоря. Аз исках само пояснение на изискванията.

Последна промяна от hooligans на Нед 17 юли 2016 21:10, променено общо 2 пъти.
Причина: Получаваш официално предупреждение.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот hooligans » Нед 17 юли 2016 20:57


Темата е за обяви за работа, а не за обсъждане на обявите.
Спрете се!!!


Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот mayma » Нед 17 юли 2016 22:41


Изинявам се на модераторският екип за това мазало вследствие на обявата ми за работа .
Моля, ако модераторите сметнат за нужно темата да се почисти, за да може нормалните кандидати да намерят това което търсят без да е необходимо да се връщат 2 страници назад .

Ние сме нормални и коректни работодатели. Няма как да си позволим такова отношение към някого.При нас преминаха няколко колеги от форума на интервю. Вярвам ,че нито един от тях не може да потвърди думите на колегата .

Последна промяна от hooligans на Нед 17 юли 2016 22:56, променено общо 1 път.
Причина: Получаваш официално предупреждение.


Потребителски аватар
lokva
Мнения: 832
Регистриран на: Сря 07 яну 2009 20:34
Автомобил: Passat 3c
Двигател: CBAB 2008
Местоположение: Гоце Делчев Hamburg

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот lokva » Вто 26 юли 2016 17:50


здравейте. в момента аз и съпругата ми се намираме в Шотландия и си търсим работа в Обидиненото кралство. ако някои има някакво конкретно предложение моля да ми го изпрати на лс.


orlin4ooo
Мнения: 388
Регистриран на: Вто 16 ное 2010 22:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот orlin4ooo » Чет 28 юли 2016 14:49


Здравейте :) Ако търсите ново предизвикателство, може би ще го намерите при нас на позиция "Оператор въвеждане на данни с немски език - автомобилен сектор". За повече информация може да посетите следния линк: http://www.gfk.com/careers/jobs-at-gfk/


Потребителски аватар
georgi_boichev
Мнения: 30
Регистриран на: Съб 05 сеп 2015 0:10
Автомобил: E46 330d
Двигател:
Местоположение: Хасково-Габрово
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот georgi_boichev » Пет 14 окт 2016 10:14


Здравейте. Студент съм в Габрово, в Техническия университет. Търся си почасова работа, всеки ден след 13:00-14:00 съм свободен с изключение на четвъртък, като в петък нямам лекции и мога да работя през целия ден, имам известни познания по автомобилите (оправям си колата сам :mhihi ) имам желание да опитам в автосервиз. Ако някой има някакво инфо, ще съм много благодарен да сподели, почерпката я има! :th_up


Потребителски аватар
Scarchu
Мнения: 687
Регистриран на: Пон 29 май 2006 10:21
Автомобил: Black
Двигател: with internal combustion
Местоположение: София
Контакти:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот Scarchu » Вто 29 ное 2016 21:56


Фирма Гарантауто ООД търси да назначи шофьор на камион за международни превози.

Изисквания:
- изрядни и валидни документи (шофьорска книжка С+Е, професионална компетентност, ADR);
- опит в сферата на международни превози с камион тип "влекач";
- точност и коректност;

Предлага:
- стартова заплата от 1500 евро;
- работа на трудов договор;

За повече информация: 0887 710 710, Красимир Илиев


kircho-giotferena
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 08 дек 2016 22:36
Автомобил:
Двигател:

Re: Търся / Предлагам работа

Мнениеот kircho-giotferena » Чет 08 дек 2016 22:51


здравейте тьрся работа . мога и да бядисвам автомобили . мога и по двигателите да пипам . когато е платено



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kalin09 и 43 госта