Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врати

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6059
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врати

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 09 май 2013 9:54


За София -
Трябва да сложа 5 интериорни врати две стаи без стъкло, хол със стъкло, кухня със стъкло (по-малко) , дрешник без стъкло
Искам да са читави, не искам практикерските по 180лв , не искам и врати по 500лв
Гледал съм Classen и като качество покриват изискванията ми.
Отворите на вратите са ми направени от фирма продаваща тези врати, но са много "тежки" нещо и няма да поръчвам от тях...

Отворен съм и за предложения и съвети.




Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот MITKO_DVD » Чет 09 май 2013 10:12


DoH_KuXoT написа:За София -
Трябва да сложа 5 интериорни врати две стаи без стъкло, хол със стъкло, кухня със стъкло (по-малко) , дрешник без стъкло
Искам да са читави, не искам практикерските по 180лв , не искам и врати по 500лв
Гледал съм Classen и като качество покриват изискванията ми.
Отворите на вратите са ми направени от фирма продаваща тези врати, но са много "тежки" нещо и няма да поръчвам от тях...

Отворен съм и за предложения и съвети.


ф-ма Треска,аз слагах 7бр. за 2200лв.-6 плътни и една със стъкло,две от 6 бяха за баните и са с ключалка с ключ отвътре директно+вентилационни отвори долу :question :question :question :question


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот Ivo_Dinkov » Чет 09 май 2013 11:50


Не забравяй гаранцията- при мен ги монтираха перфектно, но на едната малко бяха объркали регулирането на насрещника и се затваряше по- трудно, дори се отвори сама и ми пусна СОТ- а. След 4 часа още същия ден момчетата дойдоха и я оправиха за 5 минути.
За банята- виж в темата ти в АКБ какво съм писал за вратата, сложил съм и снимки.
Дръжките на бравите също не най- евтините, тези от 20- тина лв се чупят като солети :bishop


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6059
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 09 май 2013 12:19


MITKO_DVD , отидох до фирмата на Будапеща 38, харесаха ми ламинираните МДФ-и но основния минус пред Classen е , че пантите се виждат, което мен лично ме отказа, имат вариянт с скрити панти, но се оскъпява със 180лв на врата което е безумие.

Ivo_Dinkov , следя темата изкъсо в другия форум , аз банята я оправих отдавна с много проблеми... сложих ПВЦ на банята


Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот MITKO_DVD » Чет 09 май 2013 12:21


така е мойте са виждат,но ми харесва много,който е идвал в нас е останал много доволен от гледката icon_idea


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6059
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 09 май 2013 12:39


и на класен се виждат пантите, нещо съм се подвел явно :screwy


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот Varbona » Чет 09 май 2013 13:44


виж тия
http://www.transprogres68.com/doors/lang-L1/menu-M0/products-P0/office-O0/vrati%20interiorni-G8.html
супер доволен съм
нищо не е мръднало за 7 години, даже и на баните сложих такива с влагоустойчиво покритие


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот xploda » Чет 09 май 2013 15:36


DoH_KuXoT написа:...


http://borman.biz/?page_id=2 - борса
http://www.vidov-commerce.com/?page_id=8 - борса
http://selectdoors-bg.com/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=4 - нормален магазин

И трите предлагат врати на Classen. Средна цена 250-300лв. за плътна CSL покритие ли как се води, изкуствения фурнир къде е ли нещо такова. Видов Комерс на мен са ми далече - сливница метростанцията. Борман са в Лозенец, но пак са ми далечко. Аз лично след малко ще ходя към Селект Доорс, че са ми най-близо - в Младост 4 са, а цените на самите врати(за Classen става въпрос) са еднакви нявсякъде. Днес съм звънял на поне 7-8 места, където предлагат Classen и цените са еднакви плюс-минус 10-20-на лв.


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот nurv » Чет 09 май 2013 15:45


Аз лично пазарувах от тях: http://selectdoors-bg.com/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=4 - нормален магазин

Купих си както интериорни врати Classen така и входна на Solid55. Доволен от всичко.


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот xploda » Чет 09 май 2013 19:17


Преди малко се прибрах от магазина на Селект Доорс. Не взех Classen. Имаха някакви други пак полски, но по-евтинки. Доста масивна изработка, хубав цвят, абе харасаха си ми много и си взех двечки :biggrin Направиха ми и хубава отстъпка. Иначе имат всичко от Classen в самия магазин. Отделно и на някакви други фирми. Избора е стабилно богат. Преспокойно мога да ги препоръчам.
Транспорта в рамките на София е 30лв. Монтажа им е скъпичък - 50лв. на врата, но са външни монтажници не техни собствени. Аз лично няма да ги ползвам, щото си имам човек, къде ще ми ги монтира на половин цена :biggrin


Потребителски аватар
mytko731
Мнения: 117
Регистриран на: Пон 05 юли 2010 6:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: vraca

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот mytko731 » Чет 09 май 2013 19:57


Много е важно колко са дебели стените.Каса 15 см и каса 30+ см няма как да са на една цена.
От 12 години с това се занимавам-дограма и врати.Цена под 400 лв за брой е за китайска или подобна врата(това с монтаж и рязане).Вратите са високи от 205 до 207,рядко 200.Рязането е по трудоемко от монтажа.Ако не вярвате-опитайте.На лично мога да дам инфо кое от къде да купите.


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот xploda » Чет 09 май 2013 21:49


Дебелината на стената при мен е 16см. Височината е точно 207. А на самите врати си имаше стикерче Made in Poland.


Потребителски аватар
joromnt
Мнения: 2903
Регистриран на: Пет 08 май 2009 16:07
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот joromnt » Чет 09 май 2013 22:05


В бгмама много хвалят Карабулев :redface
Казват че имало някакъв много сопнат тип дето приема поръчките, липсвал му усета за нормална комуникация, но за сметка на това много го бива.
Мой приятели есента си поръчаха врати в тая фирма, и им ги доставиха. Нещо монтажа на бравите беха объркали, но човека е ключар, та ги оправи без повторно идване :h020 И да, потвърдиха написаното у форума на мамите, тоя наистина бил голям чешит. За цените не знам, казваха и цени, ама толкова съм запомнил :redface


Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот MITKO_DVD » Пет 10 май 2013 7:54


xploda написа:Дебелината на стената при мен е 16см. Височината е точно 207. А на самите врати си имаше стикерче Made in Poland.


в такъв случай твоя избор е фирма м2 на бул.В.Левски им е магазина там има точно такива полски и цената им е много добра,а качеството перфектно,на мен за съжаление не ми идваше височината и трябваше да ги режа,затова се отказах иначе там вратите са масово с разни стъкла с орнаменти,много красиви,
П.С. ако искаш иди виж и ми се обади там имам няква отстъпка :wink


Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот xploda » Пет 10 май 2013 8:29


MITKO_DVD написа:в такъв случай твоя избор е фирма м2 на бул.В.Левски им е магазина там има точно такива полски и цената им е много добра,а качеството перфектно,на мен за съжаление не ми идваше височината и трябваше да ги режа,затова се отказах иначе там вратите са масово с разни стъкла с орнаменти,много красиви,
П.С. ако искаш иди виж и ми се обади там имам няква отстъпка :wink


xploda написа:... и си взех двечки :biggrin


:mhihi Купих вече колега :beer



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 187 госта