Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
moimoimoi
Мнения: 2418
Регистриран на: Сря 21 мар 2007 21:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В голф2 VR6 турбо

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот moimoimoi » Пон 04 яну 2016 21:52


имам фирма от 8 години но поради това че имам достатъчно клиенти не бях пускал реклами.но скоро ей тъй както си стоях и викам да пусна една в оlx-а и хоп след няколко дена тия от коректна фирма ми звънят с оферта да ме сертифицират,естествено ги резнах щото ми бе нужно време за разучаване кое как и защо,и от тогава переодично ми звънят и ме занимават,обесняват ми че един вид за мойта фирма нямало негативни мнения в интернет и съм заслужавал сертификата им,пък аз им обеснявам че то и положителни,даже никакви мнения няма.
всъщност нищо незаконно не предлагат само че файда от сертификата им нямам
инъче чат-пат виждам коли с лепенки за коректна фирма




bitsmart
Мнения: 38
Регистриран на: Пет 08 ное 2013 17:07
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот bitsmart » Нед 17 яну 2016 14:40


Не се занимавайте с никакви такива тъпаци.

Единствените, на които може да се вярва, говоря от опит, са Karoll. Ако имате пари и искате да ги инвестирате, те са точния избор. Мисля, че няма някой, който да се интересува от финанси и да не е чувал за тях и безупречната им репутация. Само офиса им говори сам за себе си :mhihi
Докато с глобал маркетс се сблъсках преди година, когато техния офис ми беше предложен от брокера ми да го наема за моя си бизнес. Огромен, ама страшна дупка. Предпочетох да няма "аа вие сте в офиса на ония измамници" и не го взех :Mr Green Fun

едит: коректна фирма не е на тези цитираните. в търговския регистър може всеки да провери, дори човека я е докарал от чужбина тази идея, като е взаимствал изобщо идея на около 20 години, първоизточника е bbb.com в америка. Както и да е, мошеник си е, но схемата е перфектна за шарани като българския "шеф". Подхода е много добър - вие сте избрани, и на селския шеф му става едно готино, въпреки, че е пълен цървул и плаща по 500 лв на работниците си, някой го оценява и го избира за нещо и веднага взима сертификатче. Схемата е толкова добра, за което трябва да се отдаде заслуженото, че са продали, мисля, че 8000 такива, по 70 лв. сами сметнете. А и колко държави още са в схемата? Станал е милионер от хорската глупост, за което само мога да кажа - браво. Не е измам като на онези глобал маркетс и т.н., макар, че със сигурност са безнаказани. В сащ за такава измама щяха да изгният в панделата със сигурност, но както и да е.

Относно "истинските брокери" - еми и те са менте, никакви трейдърбг, бенчмарк и подобни не изкарват сделките ви на реалния валутен пазар, ако говорим за форекс. За другите инструменти пък изобщо. Има едно понятие "кухня", вие играете срещу брокера, вашата печалба е негова загуба и обратното. Заблуждават Ви, че спред-а е печалбата му и той печели винаги, така, че ако печелите, печели и той, защото си е взел спред-а. Пълни глупости, особено за българските брокери. Понеже се занимавам почти професионално с форекс, през времето, в което натрупвах основите съм сменил десетина брокера, и българските са най-слабите. Но помислете, каква ликвидност за брокер опериращ в България и имащ примерно 100 хиляди клиента с по 100$ в акаунта? Играете си срещу брокера и това е. Ако искате сериозно да се занимавате, забравете за "кухни"-те. От моя опит мога да кажа, че xm са наистина сериозен играч. Имам акаунт само там и в alpari. За алпари съм почти сигурен, че на големите си клиенти осигуряват истински ecn акаунти, защото имаше един случай - отвързаха швейцарския франк от еврото и за секунда той подскъпна с 20% и единствения брокер, който фалира беше лондонския клон на алпари. Защо ли? Ами защото сделките са били на пазара, и само те загубиха 400 милиона долара за 1 секунда, а всички останали мижави играчи супер стабилни. Няма как да се обясни, освен че при толкова чудовищна волатилност нито един стоп не сработва, а пазарната цена по всички двойки е мноого далеч от маргин кол-а и всичк изагуби са за сметка на брокера, за това и фалира. Освен това проверете тези два брокера колко оборот имат, по няколко десетки милиарда долара, сега го сравнете с нашите или купищата фалшиви..
Това е положението :)

Последна промяна от bitsmart на Нед 17 яну 2016 15:16, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Milenkatara » Нед 17 яну 2016 15:09


Минутка за реклама. Толкова са точни и с разширяването на спреда не благодаря и от тях избягах вече. Български брокер повече никога !


bitsmart
Мнения: 38
Регистриран на: Пет 08 ное 2013 17:07
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот bitsmart » Нед 17 яну 2016 15:25


Milenkatara написа:Минутка за реклама. Толкова са точни и с разширяването на спреда не благодаря и от тях избягах вече. Български брокер повече никога !

Не говоря за форекс, а за доверително управление.
Има много голяма разлика, относно форекс-а, съм на същото мнение за бг брокерите, без да съм ползвал каролл.
Форекс-а е отделна работа, в 99% от случаите брокерите са пряко заинтересовани от твоята загуба. Но има хиляди начини дори и при такива брокери да изкарваш пари, без да имаш проблеми. Аз лично, понеже имам софтуерна фирма, седнах с колегите и си направих бот, който докарва една много прилична доходност и то от брокери с много съмнителна репутация с много, но малки акаунти.


celerator
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 25 ное 2009 19:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Asenovgrad

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот celerator » Пет 13 май 2016 17:03


Здравейте ,на мен ми звънят няколко пъти вече от :
"Ерида Асет Мениджмънт"
гр.София
Кв. Хладилника, ул. Сребърна 22 , ет.2

И те ли са поредните лъжци ?
В случая сметката си е моя, и те не могат да направят нищо с парите ми до колкото знам. Само може да ме подведат към сделки които да губещи и от там да почна да губя ?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Vlad777 » Пет 13 май 2016 17:19


Същите са. Казват ти, че печелиш, но печалбата винаги е по-малка от комисионните по транзакциите за влизане и излизане от сделката.

Купуваш за 100 лв, продаваш за 105 лв, но за покупка 4 лв комисионна и за продажба 4 лв комисионна и в крайна сметка си започнал със 100 лв, "на печалба" си, а имаш в сметката 97 лв. И така докато свършат парите. Прочети назад в темата.


celerator
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 25 ное 2009 19:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Asenovgrad

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот celerator » Пет 13 май 2016 18:35


Vlad777 написа:Същите са. Казват ти, че печелиш, но печалбата винаги е по-малка от комисионните по транзакциите за влизане и излизане от сделката.

Купуваш за 100 лв, продаваш за 105 лв, но за покупка 4 лв комисионна и за продажба 4 лв комисионна и в крайна сметка си започнал със 100 лв, "на печалба" си, а имаш в сметката 97 лв. И така докато свършат парите. Прочети назад в темата.


комисионната е 2% за отваряне и затваряне. Тоест по 2лв ако си купил с 100 лв.
Но едвали са толкова тъпи че да затварят позиция с 4% печалба ( тоест да си на 0 ) трябва да е поне 8-10% за да си с 4-6% отгоре.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Vlad777 » Пет 13 май 2016 18:38


Както е писал един колега по-горе - те не са тъпи, просто мямят и прибират парите на хората.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот VWGT » Пет 13 май 2016 21:22


Пфф, не знам с кво търгуват, но 2% на сделка е дебела работа. Никой не може да затваря само на печалба (още повече при тази комисионна), позиции се затварят и на загуба.


Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Milenkatara » Съб 14 май 2016 7:14


Има и други измамници Сатурн Асет мениджмънт. Същата работа като тези глобал маркетс .........


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Vlad777 » Вто 27 сеп 2016 12:22


Днес ми се обадиха от КИЙСТОУН АНАЛИЗИЗ ЕООД
+359988836243
или 0988836243

Бърза справка в търговския регистър показва, че собственик и Управител е същия човек, който е били или е настоящ/бивш собственик, съдружник или управител на:
РОЯЛ КЕПИТЪЛ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
ЕРИДА АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
САТУРН АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
ТАКСИ И ЕКСПРЕС С 91280 ЕООД
ОМЕГА КЕПИТАЛ ЕООД
БИИЛ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
ЦИТАДЕЛА КЕПИТЪЛ ЕООД
ИНТЕРАКТИВ КАМПЪНИ ЕООД (Бившо Глобал Маркетс)
СЕЛЕКТ ЛОДЖИСТИК ЕООД
ТУПАН БГ ЕООД

Кучетата си лаят, керванът си върви...

Цитат от investor.bg
Лицензът на „Глобал Маркетс” ООД (настоящо наименование „Интерактив кампъни” ООД) за извършване на дейност като инвестиционен посредник е отнет принудително от КФН с Решение № 651- ИП от 14.07.2014 г. за извършени от „Глобал Маркетс” ООД и негови служители системни нарушения на Закона за пазарите на финансови инструменти и актовете по прилагането му.


https://www.jobs.bg/company/225279
САТУРН АСЕТ МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
Адрес: район р-н Средец
"Христо Белчев" No 2, ет. 6
Телефон: 0889056694

https://www.jobs.bg/company/237866
KEYSTONE ANALISES EOOD
Телефон: 0889056694


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот VWGT » Вто 27 сеп 2016 14:58


тази тема по доста интересен начин показва паралелното развитие на шизофренията на един бизнесмен, и алцхаймера на регулаторните органи (в случая КФН) у нас

мога да се басирам, че следващото обаждане, което ще получиш ще е от ТУПАН БГ ЕООД, и вземи най-накрая им стани клиент, щото ми писна :)
/всички клиенти на останалите им фирми се аутсосват към ТУПАН БГ хехе, той е корпорацията майка :)/


federer2
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 02 ное 2016 14:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот federer2 » Сря 02 ное 2016 14:49


Здравейте,

За съжаление имах неблагоразумието да се набъркам с такива измамници... След няколко транзакции успях да затворя всички сделки на печалба. В този момент реших че искам да приключа за момента с такива инвестиции и пожелах да си изтегля парите. След няколко меко казани странни изпълнения на някои от служителите им успях да си подам "формуляр за теглене не средства". За съжаление вече два месеца нямам успех, като постоянно водя телефонни разговори и срещи с тях, очаквайки банков превод, като все се случват някакви непредвидени и неочаквани обрати с които няма смисъл да ви занимавам...

Та желанието ми е само да си върна средствата и да приключа този меко казано кошмар. Може ли някой да сподели (може и на лично съобщение) дали е имал подобно вземане даване с конкретните фирми и какво евентуално мога да направя в тази ситуация? Предполагам, че ако някой има текущ проблем като моя може да имаме по-голям ефект ако предприемем едновременни действия.

До момента не съм се свързвал с комисията по финансов надзор, но като прегледах сайта им доста от фирмите бяха обявени като нелицензирани и съответно нямат право да извършват подобна дейност, за съжаление информация за текущите фирми нямаше към момента в който започнах с тях. Предполагам че ще пусна жалба срещу тях в близките дни ако няма някакво развитие по въпроса ми.

Фирмите които в един или друг момент са се появявали като имена по време на този период са:
Tiger Asset Management (или на български Тигър Асет Мениджмънт)
Ерида Асет Мениджмънт
Keystone Analyses (Кийстоун анализис) - http://www.keystoneanalyses.com/ - това е фирмата която е изписана на офиса където ходя
Frontpoint Investment - http://www.frontpoint-investment.com/
Alfa Consulting

Офисът им се намира в кв. Хладилника, ул. Сребърна 22 , ет.2.

А служителите с които съм комуникирал във въпросната фирма са
Кирил Гърлянски
Петър Шайков
Иван Иванов
Цветомир Николов
и още няколко които за съжаление не бях записал...

Благодаря и поздрави.


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Vizor » Сря 02 ное 2016 20:09


Имаш ли документ, че си дал пари или нещо такова?! За да имаш с какво да си ги искаш ако ТЕ не искат да ги дават.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Vlad777 » Сря 02 ное 2016 20:48


federer2 написа:Здравейте,

За съжаление имах неблагоразумието да се набъркам с такива измамници... След няколко транзакции успях да затворя всички сделки на печалба. В този момент реших че искам да приключа за момента с такива инвестиции и пожелах да си изтегля парите. След няколко меко казани странни изпълнения на някои от служителите им успях да си подам "формуляр за теглене не средства". За съжаление вече два месеца нямам успех, като постоянно водя телефонни разговори и срещи с тях, очаквайки банков превод, като все се случват някакви непредвидени и неочаквани обрати с които няма смисъл да ви занимавам...

Та желанието ми е само да си върна средствата и да приключа този меко казано кошмар. Може ли някой да сподели (може и на лично съобщение) дали е имал подобно вземане даване с конкретните фирми и какво евентуално мога да направя в тази ситуация? Предполагам, че ако някой има текущ проблем като моя може да имаме по-голям ефект ако предприемем едновременни действия.

До момента не съм се свързвал с комисията по финансов надзор, но като прегледах сайта им доста от фирмите бяха обявени като нелицензирани и съответно нямат право да извършват подобна дейност, за съжаление информация за текущите фирми нямаше към момента в който започнах с тях. Предполагам че ще пусна жалба срещу тях в близките дни ако няма някакво развитие по въпроса ми.

Фирмите които в един или друг момент са се появявали като имена по време на този период са:
Tiger Asset Management (или на български Тигър Асет Мениджмънт)
Ерида Асет Мениджмънт
Keystone Analyses (Кийстоун анализис) - http://www.keystoneanalyses.com/ - това е фирмата която е изписана на офиса където ходя
Frontpoint Investment - http://www.frontpoint-investment.com/
Alfa Consulting

Офисът им се намира в кв. Хладилника, ул. Сребърна 22 , ет.2.

А служителите с които съм комуникирал във въпросната фирма са
Кирил Гърлянски
Петър Шайков
Иван Иванов
Цветомир Николов
и още няколко които за съжаление не бях записал...

Благодаря и поздрави.

Не се учудвам колега. Можеш да очакваш абсолютно всичко от тези манафи. :thumb_down По-добре си отпиши тези пари, защото най-вероятно никога няма да ги вземеш, а ако случайно успееш - ще ти е бонус!

Съвсем скоро ще пусна нова тема за тези измамници и фирмите им и това, което се опитаха да ми спретнат! Разбрах какво сте направили господа и НЯМА ДА ВИ СЕ РАЗМИНЕ! ОБЕЩАВАМ ВИ! И в прокуратурата вече знаят за фалшифицираните документи, които сте направили! До момента темата е прегледана 13 000 пъти! Обещавам ви, че това, което се опитахте да ми направите ще достигне до поне 100 пъти повече хора! По-добре си събирайте неграмотните служители по кол центровете и заминете на почивка в топлите страни с откраднатите от хора като federer2 пари!



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: martinsa и 61 госта