Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот One » Вто 06 юли 2010 13:40


само да спомена,че преди месеци и на мен ми звъняха точно 3 пъти
едно леке се опитваше на краставичар краставици да продава - напълно неграмотно се опитваше да ми пробутва акции на фармацевтичната фирма произвеждаща ваксините за свинския грип
хахахах
само дето аз съм завършил финанси - борси и борсови операции и нещата са ми ясни

на третия бях безкрайно категоричен, че още едно обаждане от тях и ще се явя лично в офиса им и ще им разтуря кочинката барабар със свинете в нея
и...
спряха

Влад - според мен прекалено много си се обяснявал - това ти е било грешката




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот dobrin » Вто 06 юли 2010 13:56


Ще им пратим нотариална покана, ако друго не помогне. Аз ще ти кажа какво ще напишем там.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19687
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Вто 06 юли 2010 16:43


Бях пуснал тема в ЛЕКС.БГ, но ето какво написа един модератор:

По сигнал на фирмата, за уронване на престиж, темата е модерирана.
Модератор


Ето и някои мнения от там:

prnedev написа:мда... абе скоро не са ми звънкали... Сигурно още нямат нищо интересно на европейските борси ;-)



savov_at написа:влад777
нищо не може да се направи,1000 пъти им казах да не ми званят,яко досадни-казах им че имам акъл как да си въртя парите,големи гадове,страшно нагли.....скоро и на мен не са ми званели,очевидно нямат телефонисти или нещо са ги скастрили по въпроса.Дано не се обаждат.А ако ми се обадят ще им кажа че вече съм инвестирал в друго или другаде и дано се откажат.


nikiboy написа:Като ви звъннат и чуете от къде се обаждат - ЗАТВАРЯТЕ БЕЗ ДА КАЖЕТЕ ДУМА.
Най-много да звъннат още веднъж ( ще помислят че връзката се е разпаднала ), но при повторно такова действие ще се откажат.
Три пъти този номер да им приложите - и няма да ви звънят повече. Освен ако не наемат съвсем нови оператори и списъците им са стари и не ги отбелязват кой клъвнал, кой не :mrgreen:


tapizaushi написа:Аз ще ви кажа как се отървах от тях. Вторият път като ми звъннаха, включих спийкъра и почнах големия лаф. Слушах го онзи тип половин час как ми дудне: "Господин еди-кой си! ....аз ви казвам....това е така, онова е онака. Ще забогатеете, но инвестирайте.

Аз - изненадан: Ма верно ли уе?!!
И той: Да, а освен това .... ала бала. Ние, нашта фирма...ала бала...
Аз: а някак в зеленчуци мога ли да инвестирам?
Той: има такава възможност, г-н Еди кой си! Нека се срещнем.
Аз: пратете ми на мейла няколко от възможностите, ама да ги има уеб сайтовете. Не бих инвестирал в к'ви да е зеленчуци...Има един специален сорт брюкселско зеле...Lami Halala се казва...

Накарах ги да изредят всичките си условия, а за каквото можах да се хвана - исках подробности. Операторът естествено не знаеше какво точно пише в договорите им,а и явно нищо не чаткаше от договори. На 5-тата минута започна да се запъва и да се нервира.

Накрая го ударих на бъзик: бе ти явно много ги разбираш, дай да инвестираме заедно: аз давам 2, ти даваш 1?...

Онзи вика: "ще ви звънна като има нещо интересно". То т'ва не стана.

Вкратце: те си плащат телефонната сметка.


Потребителски аватар
xcalibur
Мнения: 167
Регистриран на: Чет 10 мар 2005 1:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот xcalibur » Вто 06 юли 2010 23:00


Хах и в нашата фирма звъни един наглец от Глобал Маркетс - всеки ден. Знае името на управителя и го търси него. И всеки ден иска мобилен номер. Обаче шефа рядко е в офиса. Веднъж се случи да вдигна аз.Казах, че няма как да дам гсм на управителя и тоя почна...ние говорехме. Той ми диктуваше номера и на 08 прекъсна. Викам му ...еми дугия път ще ти го даде. Този продължава да звъни и като му вдигне някоя колежка се панира. Последният път казах на една да му каже да звънне отново пролетта, но той си звъни всеки ден


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19687
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Чет 08 юли 2010 12:02


Ето и мнението на един от специалистите в бранша, с когото се свързах:

Чудно ми е какво според Вас е редно да се направи, за да се спре това звънене. Дали някой би ни обърнал внимание от КФН или БАЛИП? Говорих с доста мои познати, които имат фирми и всичките ми се оплакаха от тази фирма.


Мисля, че институциите няма да помогнат. Единствено фалитът на тази компания вероятно ще ви отърве от обажданията им.


Потребителски аватар
apa6o
Мнения: 1101
Регистриран на: Пон 27 ное 2006 9:56
Автомобил: Skoda Octavia 1Z
Двигател: BKD
Местоположение: Перник

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот apa6o » Чет 08 юли 2010 12:31


Както вече споменах чрез договор с мобилен оператор може да се създаде номер с добавена стойност, като сами може да определите тази стойност и от там нататък повярвайте, че ако този номер с цена 40 лв без ДДС на минута примерно попадне в списъците им собственика ще е повече от доволен да си говори с тях с часове, след което те ще се откажат завинаги да го търсят :wink: По желание ако някой се интересува помолих от един от операторите да ми изпратят условията и мога да ги пратя на мейл.


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Ivailo » Чет 08 юли 2010 18:23


apa6o написа:Както вече споменах чрез договор с мобилен оператор може да се създаде номер с добавена стойност, като сами може да определите тази стойност и от там нататък повярвайте, че ако този номер с цена 40 лв без ДДС на минута примерно попадне в списъците им собственика ще е повече от доволен да си говори с тях с часове, след което те ще се откажат завинаги да го търсят :wink: По желание ако някой се интересува помолих от един от операторите да ми изпратят условията и мога да ги пратя на мейл.

Е на мтел примерно номерата с добавена стойност започват така - 0881... На всички оператори са различни, няма да се хванат според мен.


Потребителски аватар
slavi_tdi
Мнения: 165
Регистриран на: Съб 16 яну 2010 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Vurshetz

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот slavi_tdi » Сря 14 юли 2010 22:23


Ако някои може да го направи сас сигорност ще се хванат.Няма да им направи впечетление какав е номера.Повечето момччета дето званят са все нови.И никои неим даржи сметка на какви номера се звани.Ако някои го направи да свирка.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19687
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Пон 09 авг 2010 18:26


След темата тук, разговори с управителя, група във фейсбук и т.н. и т.н., тези днес ПАК МИ ЗВЪННАХА :063:

АМАН БЕ! След всичко това, ако не им е ясно, че не трябва да ми звънят... Чудя се какво ли изобщо им е ясно.

ТАЗИ ФИРМА Е ПЪЛЕН ХАОС!!!! Единият обещава едно, другите правят обратното! :thumb_down

И 10 лева не бих им дал да ми управляват, защото може да се окаже, че изведнъж дължа още 100 000... Те едни телефонни номера не могат да си запишат... А представете си ПАРИ ДА УПРАВЛЯВАТ!!!!

След всичко, което ми се случи вече ЧУДНО МЕ Е ЧИИ ПАРИ ПЕРАТ?!? Защото с такава организация на работата е АБСУРД фирмата да има приходи!


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Ivailo » Пон 09 авг 2010 19:57


Е тва не го вярвах честно казано. Тия избиха рибата :063: :063: :063: :063: :063:
Много ми е интересно PR-а им кво ше напише в групата :063: :063: :063:


Потребителски аватар
KingoftheROAD
Мнения: 2486
Регистриран на: Чет 14 юни 2007 23:53
Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
Местоположение: Калояново
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот KingoftheROAD » Вто 10 авг 2010 8:38


Какво мислиш ще напише? Пропаганда :deal :012: Нали това му е работат в крайна сметка, колкото повече рибоци излъже толкова повече :banana


Потребителски аватар
Petrolhead
Мнения: 2114
Регистриран на: Сря 02 сеп 2009 9:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Petrolhead » Сря 11 авг 2010 8:18


идиотите имат нова схема.
днес ми се обадиха в 8 без 15, от бургаски стационарен номер и ми разправя че бил инвеститор от Хонг Конг, говори с някъв счупен, уж азиатски акцент. Иначе същата простотия 58% доходност, 100% сигурно, милионер след 2 месеца.

по интересното е че след като го отсвирих телефона ми звъня още 2 пъти, веднъж пловдивски стационарен и след това американси. Дебили.
Владо им е развалил схемата и сега прилагат нова


Потребителски аватар
anger
Мнения: 787
Регистриран на: Пон 07 мар 2005 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот anger » Сря 11 авг 2010 11:11


Днес получих същото обаждане от Хохг Конг от номер +88880036. Младежа беше много любезен и говореше отличен английски. Даже записах разговора. Бързо го отсвирих, но китайчето обеща да ми се обади пак. Мой приятел ми каза, че по същата схема го тормозят китайци от номер с много девятки. Бъдете внимателни.


eddyman
Мнения: 672
Регистриран на: Чет 12 фев 2009 16:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот eddyman » Чет 12 авг 2010 11:53


Това да не са някакви импулсни номера да свалят кожи с тях?


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vizor » Чет 12 авг 2010 11:59


И аз имах случка вчера. Звъни .. иска да инвестирам в Apple като ми обясняваше колко безбожно много са им скочили акциите и как дълго ще продължават само нагоре. След като го питах дали знае, че Стив Джобс е болен и вече търсят иноватор като него и негов заместник.. млъкна.. не искаше вече да ми предлага акции :( Тамън се зарадвах, че ще си поговорим за бизнес с човека ама на :(



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта