Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
iviv1985
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 12 май 2017 15:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот iviv1985 » Пет 12 май 2017 15:12


вижте ги тези гадни отрепки

Здравейте,
в продължение на нашия разговор, изпращам Ви контактните си данни и информация за компанията.

https://exante.eu/?utm_medium= affiliate&utm_campaign=ag&utm_ source=https%3A%2F%2Fexante.eu %2Fmypartnerlink%2F&utm_term=6 2

Оставам на разположение за Вашите въпроси.

Не се колебайте да ги задавате!

Успешен ден!

---

Цветомир Николов,
представител на EXANTE за България.

+359889437491
+359885264397

За повече информация: www.exante.eu/




iviv1985
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 12 май 2017 15:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот iviv1985 » Пет 12 май 2017 15:32


след съобщението по-горе кой се оказаха, че са борсовите анализатори:

pic1.jpg


да, точно тези пълни идиоти са завлекли стотици съвестни български граждани. гарантирам Ви, че са криминално проявени...за Бога, вижте ги
как да пусна сигнал към господари на Ефира?


federer2
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 02 ное 2016 14:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот federer2 » Пон 15 май 2017 9:21


Здравейте,

За съжаление аз вече се опарих и все още си търся правата по законния начин, но за съжаление до момента държавните органи не са способни да помогнат в случая въпреки, че знаят за какво става въпрос и всички хора стоящи зад това... Фирмите които са регистрирани са така наречените "бушони" и в повечето случаи са регистрирани на бездомници, цигани и т.н. Но при положение че пострадалите хора са няколкостотин аз лично не разбирам какви са пречките на прокуратурата да действа по сериозно.

Самата фирма продължава дейноста си под друго име явно... И аз получих обаждане от въпросните Exante преди няколко седмици. Последната ми комуникация с тях беше декември месец (още под имената Тайгър Асет Мениджмънт и Ерида) и от тогава не съм ходил в офиса понеже ми стана ясно че няма да ми преведат парите обратно.

Призовавам всички които са пострадали да подадем един общ сигнал в господарите и да се надяваме да привлечем някакво внимание. Който има желание нека ми пусне едно съобщение и после ще измислим как да действаме.


iviv1985
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 12 май 2017 15:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! EXANTE - ново име!

Мнениеот iviv1985 » Сря 17 май 2017 17:36


благодаря Ви от все сърце, че откликнахте на моя коментар. да Тигър изгърмя и сега са се сменили на Exante. Знам също, че хората са почети същите и се намират в нов офис: забележете - сградата на KPMG, НА Бул. България. така и не разбрах защо jobs.bg публикува техните обяви. та тези хора склоняват други хора към престъпления.
вижте това:
https://www.jobs.bg/f3756910
https://www.jobs.bg/f3751539
https://www.jobs.bg/f3750391
https://www.jobs.bg/f3765202


iviv1985
Мнения: 4
Регистриран на: Пет 12 май 2017 15:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци!EXANTE - ново име!

Мнениеот iviv1985 » Сря 17 май 2017 17:39


Забравих да спомена- вече пуснах сигнал до Господарите. ако не ми отговорят ще звъня директно на Халваджан. Няма да им се размина на тези ФОРЕКС лайньовци. няма да парадират върху мъката и раздора на стотици трудолюбиви български граждани.

Последна промяна от Pichaga на Сря 17 май 2017 17:58, променено общо 1 път.
Причина: моля, използвай бутона Промени, а не прави репост


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс. Лъжци!EXANTE - ново име!

Мнениеот VWGT » Пон 08 яну 2018 23:39


iviv1985 написа:Забравих да спомена- вече пуснах сигнал до Господарите. ако не ми отговорят ще звъня директно на Халваджан. Няма да им се размина на тези ФОРЕКС лайньовци. няма да парадират върху мъката и раздора на стотици трудолюбиви български граждани.


не знам ти ли си човека с доларите, но днес пуснаха репортаж :)

да вземат да питат и КФН кво мислят по въпроса


federer2
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 02 ное 2016 14:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот federer2 » Вто 09 яну 2018 11:08


И аз току що гледах репортажа. Бях измамен по абсолютно същата схема. В моят случай фирмите които използваха бяха Тайгър Асет Мениджмънт и Ерида Асет Мениджмънт. На срещата ми с господин Джабаров той ми даде платежно, което в последствие се оказа фалшиво, защото така и не получих въпросните пари по сметката си.

И аз ще направя опит да се свържа с господарите. Нека всички измамени се присъединят.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Vlad777 » Вто 09 яну 2018 12:22




Потребителски аватар
Lupender
Мнения: 708
Регистриран на: Съб 29 окт 2011 18:22
Автомобил: SEAT Cordoba
Двигател: TDI 1.9 ASV
Местоположение: Благоевград

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Lupender » Вто 09 яну 2018 12:42


Бах... чак сега виждам тая тема... тея уроди и на мен ми звънят, даже ме канят на среща в офиса на Бъкстон...
Няма отърване, единия даже след като го нарекох "куре" и го заплаших да не ми звъни повече, имаше наглостта да ми се обади пак след 5 минути!!! Това си е направо телефонен тероризъм! Звънят поне по веднъж седмично, като им кажа, че не искам да ми звънят повече, просто ми се обажда друг... Последния път попитах едната на име Лора (или поне така се представи), дали ще ми направи ... (сещате се), каза, че ако се наложи - да (!!!!) :Mr Green Fun ...тогава я попитах колко и плащат и какво трябва да направя за да спрат тормоза, но тя каза, че друг определя на кого да звънят и на кого не... Няма оправия... май ще трябва стъкла на офиси да се чупят...


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Водния дух1 » Вто 09 яну 2018 18:26


Абе въобще що си говорите с тях??? Като им чуете гласчетата и червената слушалка и толкоз.Това ми прилича на телефонните измами,ама в по-модерен вид. И въобще,то народа отдавна го е казал -''Докато има балами,ще има тарикати''


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот bobocamaro » Вто 16 яну 2018 20:42




Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот Milenkatara » Вто 23 яну 2018 16:28


Тоя дебелия още ли работи в глобал маркетс... Едно време пак си беше там и се вживяваше в ролята си на "Вълкът от Уолстрийт"... Не може ли едно организирано начупване на кофите им и да се спре вече?


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот toraborat » Вто 23 яну 2018 21:31


Спаси пенсионер, подари му книга от Dave Ramsey...


ginka.varbakova
Мнения: 4
Регистриран на: Чет 08 мар 2018 20:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот ginka.varbakova » Чет 08 мар 2018 20:15


Здравейте,

Ново двайсе - една от новите фирми, свързана с Джабаров и Моллов, които мамят клиенти е Прогресива Трейдинг. Някой вече да се е опарил или да има информация, защото събирам за сигнал.


SvetlinMitzov
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 09 мар 2018 13:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Мнениеот SvetlinMitzov » Пет 09 мар 2018 14:37


ginka.varbakova написа:Здравейте,

Ново двайсе - една от новите фирми, свързана с Джабаров и Моллов, които мамят клиенти е Прогресива Трейдинг. Някой вече да се е опарил или да има информация, защото събирам за сигнал.



Здравейте,
При мен договора който ми дадоха беше към "Позитива АД". Това беше лятото на 2017. Още ми дължат 20 хил лева. Имам извадено разрешително за протест пред офиса им на Бъкстон 42А. От три дни им вдигаме нервите вече. Моля, всички на които им дължат пари, елате от понеделник да се съберем повече.

Последна промяна от SvetlinMitzov на Чет 15 ное 2018 17:04, променено общо 1 път.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта