Глобал Маркетс. Лъжци! Атлантик кепитъл - ново име!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Чет 01 юли 2010 23:02


Ето още един пресен случай от интернет:

30.06.2010 | 17:33 | От: Десислава Обрешкова

Обръщам се към всеки, който иска да започне стаж и работа в Global Markets да не си губи времето с тези измамници, които използват младите хора и след месец им казват,че не стават за работа и най-важното не им заплащат АБСОЛЮТНО НИЩО!




Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Matematiks » Чет 01 юли 2010 23:55


izvinete za latinicata-ne moga na kirilica

Tozi ot snimkata ako ne mi plati edin mesec rabota-6te polzuvam na nego gore spomenatite lubrikanti mhihi

Последна промяна от vasstop на Пет 02 юли 2010 6:00, променено общо 1 път.
Причина: Какво значи "не мога на кирилица"???


Потребителски аватар
slavi_tdi
Мнения: 165
Регистриран на: Съб 16 яну 2010 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Vurshetz

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот slavi_tdi » Пет 02 юли 2010 0:32


Колеги няма спасение от GLOBAL MARKETS. Работих там 1 месец. А пичовете които звънят нямат никаква вина. И те се опитват да докарат някои клиент и да из карат някои лев.Телефоните се вземат от тарговскиа регистар и се повтарят в различните листове. Всащност в повечето случаи ви званят различни хора. Някои от тях дори и за парви пат. Аз докато работех доста обиди и заплахи сам отнесал. Единствениа начин да ви махнат от базата е да станете клиенти. Може и да учудващо но има доста клиенти и фирмата варти много пари. Гледам че колеги пишат че всички клиенти са на загуба, това не е така. Все пак парите са си ваши и вие казвате какво да се капува и кога да се продава. Не че ги защитавам. Аз напуснах защото за месец и 1 седмица сам взел 200 лв. и немие приятно да се карам с хората всеки ден. Дано някои направи нещо да се спре това безразборно званене.


Потребителски аватар
stoyanov6431
Мнения: 58
Регистриран на: Пет 09 яну 2009 7:49
Автомобил: PASSAT B6
Двигател: CBA C 2010
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот stoyanov6431 » Пет 02 юли 2010 7:52


мен също ме тормозиха редовно,имах обещанието на един от пичовете че няма да ми се обаждат следващите 6 месеца,минаха 4-5 и вчера ми звъняха пак.


Потребителски аватар
slavi_tdi
Мнения: 165
Регистриран на: Съб 16 яну 2010 0:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Vurshetz

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот slavi_tdi » Пет 02 юли 2010 15:42


Пичовете няма просто какво да ти кажат друго.Аз сам говорил и с мениджара да махнат един приятел и той неиска да го махне.Просто си извадил касмет че по случаиност неси попаднал в списака.Няма спасение от тях.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Пет 02 юли 2010 17:08


Ето какво написа Йордан Моллов - Управител на Глобал Маркетс във Фейсбук групата:

Има забранителен лист, в който трябва да Ви впишат. Ако не Ви впишат, обадете се на рецепцията на компанията: +359 2 80875111... See More
там са длъжни да разрешат вашия проблем, защото това е част от официалната политика на компанията. Вкарването Ви в забранителния лист отнема до седмица.

Има уловка, базите данни се сменят много често, а има хора- собствениците на няколко бизнеса. моля, оставете вашия проблемем телефонен номер, име на котакт и имената на фирмите. Ако горепосочения вариант не е успешен, моля искайте да разговаряте с управителя.

Дано да съм бил полезен и да успеем да решим Вашия проблем.



http://www.facebook.com/group.php?gid=130900116944558


Потребителски аватар
Mihailov78
Мнения: 1112
Регистриран на: Пет 30 апр 2010 11:15
Автомобил: T3 Caravelle
Двигател: DG 1900cc Petrol
Местоположение: Sofia

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Mihailov78 » Пет 02 юли 2010 17:19


КакъФ управител, кви забранителни листове, какви пет лева! :evil: :evil: Кой е този, че ще ми звъни по телефона постоянно?! И ще ми се обяснява как до седмица щял да ми вкара номера в некви бази? :dummy:

Тва си е психо тормоз + нежелан спам + му го натаковам в тиквата, тези са за съд бе! Или най-малкото за :dummy: :dummy:


Потребителски аватар
Kaizer Soze
Monseigneur
Мнения: 1277
Регистриран на: Съб 22 апр 2006 20:14
Автомобил: Dacia Sandero Stepway
Двигател: 2017
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Kaizer Soze » Пет 02 юли 2010 19:54


Всеки от нас, в едино или друго време е страдал от компании, които са се държали като абсолютни Сомалийски пирати и са ни изнервяли максимално.

Точно затова мисля, че трябва да наказваме такива компании и единственият начин е да дадем публичност на простотиите, които творят. Това е единственият начин пазара да накара компаниите да се държат цивилизовано и с уважение към потребителите.

Владо е дал адреса на фейсбук групата - присъединете се към нея, за да можем да окажем натиск на тази пирамидална структура и да не пострадат още хора.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Пет 02 юли 2010 20:16


Значи аз от една година се мъча да изляза от този списък - говоря, предупреждавам, убеждавам...

И сега като пуснах темата във форума и група във Фейсбук и дойде управителя на дружеството да ми каже, че щял да ми реши проблема още тази вечер...

Еми късно е чадо!


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот red rider » Пет 02 юли 2010 20:50


Vlad777 написа:Глобал Маркетс и Кепитъл партнерс
Global Markets / Capital Partners

В един момент започнах да си правя списък с техните телефони. Ето ги някои от тях:

0878603620
0878162698
0878162685
0879352553
0879352575
0878162749


Можеш да добавиш и този номер 0878162684 , известно време един младеж напираше да се видим но след като не отидох на 2 срещи се отказа да ме търси повече .


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот batmilko » Пет 02 юли 2010 22:48


малко встрани от темата... ама се сещам за един от последните "номера" дето разиграваха подобни фирми по телефона...
понеже в офиса ни звънят по няколко такива на ден, по едно време разговорите протичаха по следния начин
- добър ден, мога ли да разварям с управителя на фирмата
- добър ден, а за кой да предам на управителя?
- еди коъй си...
- а по какъв въпрос го търсите извинете :)))
- по личен въпрос

ей това беше последният хит
след като няколко пъти ги убедихме, че телефона е служебен и по лични въпроси да звънят на личния телефон mhihi ... сега сме в затишие :banana


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Пет 02 юли 2010 23:32


Някой виждал ли е фирма, в която управлението няма представа, че служителите тормозят хората в продължение на година и половина? mhihi

Това се опитват да обяснят Управителят на дружеството и PR-ът Тони Марков в дикусията във фейсбук групата. :screwy

Ето и дискусията:

Jordan Mollov:
July 2 at 6:24pm
G-n Tsanev, trqbva mi pomosht, molq poglednete
otgovora, koito ...polu4ix:privet cveti, vklu4i v black
list-a: Владимир Цанев
...[18:09:06] jordan Mollov: potvardi kato go
napravish
[18:10:34] jordan Mollov: ako go namerish, mi izprati
molq te, telefona i imeto na firmite
[18:17:45] Recepcja: niama
takuv 4ovek
Neka reshim tozi problem oshte dnes: molq daite mi
pone telefoniq si nomer ili imena na firmite vi. Ne iskam da sam
natrap4iv, prosto mi trqbvat parametri na tarsene v bazite.

Vladimir Tsanev
Господин Моллов, аз от една година насам моля Вашите служители и представители за съдействие, което така и не получих. Защо очаквате, че можете да решите този проблем за една вечер? Не Ви искам подаянията. Мерси!

Evgeny Petrov
Това е учебникарски пример за некадърен кризисен PR. Тука трябва да излезе управителя или упълномощен от него, компетентен човек, който да обясни случая и да поднесе извинения/компенсации на потърпевшите. Не схема, как да успееш да се откачиш от лошо направените бази данни на компания с недопустимо агресивно /и съмнително/ поведение на пазара.

Vladimir Tsanev
Според Търговския Регистър, Йордан Атанасов Моллов е Управителя...

Vladimir Tsanev
Само не разбирам, защо трябваше една година да не ме слушате, като казвах, че не искам да ми се обаждате, а сега ще съдействате... ВСЕКИ ЛИ ТРЯБВА да направи фейсбук група, за да го чуете?

Milko Angelov Angelov
Г-н Цанев, браво г-н Цанев.
Хиляда топки поклон

Jordan Mollov
Iskam da se izvinq ot imeto na moqta firma (makar 4e ziglezda mnogo kasno i mnogo malko). Naistina vidqx vashiq problem imenno zashtoto napravixte tazi grupa. naet sam da otgovarqm za s4etovodstvoto i comliance....front office-at ne e moi resor no poemam angaziment da napravq vsi4ko v moite kompetencii za da reshim tozi uzasen problem!!!!

Jordan Mollov
V otgovor na G-n Evnegy Petrov, nadqvam se krisizniqt shtab ve4e da deistva po problema. Ste badem prozra4ni v reshavaneto na tozi problem. nadqvam se, da izpolzvame tazi grupa za postiganeto na palna prozra4nost i informiranost.

Vladimir Tsanev
Г-н Моллов, все пак се намираме в България и мисля, че е редно да пишем на кирилица. Това едно. А другото е, че просто ще падна от стола при обяснението "Naistina vidqx vashiq problem imenno zashtoto napravixte tazi grupa". Утре мога да намеря поне трима ваши бивши служители, които са МНОГО на ясно с този проблем и то доста отдавна. Няма смисъл тук да излизате с евтини номерца от сорта - ние не знаехме, щото ние пък знаем ;)

Тони Марков
С интерес наблюдавам тази дискусия. Тя е като показно. Забелязвам как г-н Цанев се учи на гърба на Глобал Маркетс да провежда корпоративна атака по форуми и социални мрежи.

Milko Angelov Angelov
контра-атака май май :)))

Тони Марков
:)

Vladimir Tsanev
Г-н Марков, моята атака хич не е корпоративна, защото нямам нищо общо с този вид бизнес. Съвсем лична си е. Защитавам си гражданската позиция. Всеки в тази държава трябва да може да си защити правата и не може да се примиряваме с всичко. Моето търпение е огромно и единствено наглостта и безхаберието на тази фирма ме накараха да пусна тема във форум... See More и да направя фейсбук група след над една година тормоз. А ако беше корпоративна атака, тогава щях да вложа и финансови средства за реклама на една такава кампания и резултатите щяха да са доста по-видими.

Тони Марков
ОК, вярвам ви, нямам причина да не ви вярвам. Но като сте захванали да съдите някого нека да е "цялата истина и само истината". А не да чета от вас разни намеци, че знаете повече отколкото казвате.
Просто не обичам, когато ритат някой, щото тъй и тъй всичко го ритат. Аз от 25... See More години работя по медиите и ми е ясно, че като напишеш нещо достатъчно много пъти и на различни места /със свободен достъп/ хубаво ще го подредиш в Гугъла. Мисълта ми е: бъдете по-прецизен в действията си. И си отговорете честно на въпроса, дали искате фирмата да оправи работата си или да я сринете.

Vladimir Tsanev
Г-н Марков, когато тази фирма ме тормозеше и аз ги подканвах десетки пъти да спрат да ми се обаждат, те не се интересуваха. Дори някои от служителите им си позволиха да ми говорят високомерно и да ме обиждат. Ето сега ще си наемат някой PR експерт като вас да се справя със ситуацията. Просто тези обиди ще им излязат през носа!

Тони Марков
Точно това имах предвид. Вие демонстрирате мускули: ще ги ритам, докато си изкарам яда. Щото то в интернет всичко може.
Под корпоративна атака имах предвид друго - сигурно и във вашата фирма не работят само идеални хора, но това не е основание някой да почне да обобщава навред в нета, че фирмата ви е лоша.

Тони Марков
ебаси Ганайската съдба, да дойде капитан Джери Ролингс

Vladimir Tsanev
В мойта фирма засега няма такива случаи, защото все пак подбирам хората, с които работя, а в Глобал Маркетс явно събират всеки попаднал от кол и въже. Разгледайте сайта БГ работодател и това колко персонал е минал от там и с какви отзиви са - ами те половината са НЕГРАМОТНИ! И не сте прав да твърдите, че видиш ли "служителите са виновни", а фирмата... See More е чиста роса... Ако мениджмънта на тази фирма една година не е разбрал какво се случва на долните етжи - ми те по-добре да я закрият, защото ЯВНО не умеят да управляват! А пък аз си се възползвам от свободата на словото и ще си правя каквито си искам заключения и ще гу публикувам навсякъде, където мога!

Тони Марков
"Не съм съгласен с теб, но ще направя всичко възможно да можеш да изказваш свободно мнението си" - Волтер

Vladimir Tsanev
"Каквото почукало, такова се обадило" - Народна мъдрост :)

Тони Марков
А ако бъркате свободата със слободията, г-н Цанев, аз ще се опитам да ви обясня разликата, но сега ви пожелавам приятен уикенд

Тони Марков
да, така е - на всяко действие има противодействие

Vladimir Tsanev
Аз под слободия разбирам именно това някой да ти се обади 100 пъти, въпреки че не желаеш и си го предупредил, само защото няма законова причина да не го направи. Е това е слободия!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот Vlad777 » Вто 06 юли 2010 12:48


Оказа се, че Г-н Тони Марков наистина е PR на Глобал Маркетс...


Сега новия хит е, че аз лъжа, че са ми звъняли и как може да пиша такива неща за милата фирмичка по интернета. :063:


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот LILO&STICH » Вто 06 юли 2010 13:33


Vlad777 написа:Оказа се, че Г-н Тони Марков наистина е PR на Глобал Маркетс...


Сега новия хит е, че аз лъжа, че са ми звъняли и как може да пиша такива неща за милата фирмичка по интернета. :063:

муахахаха,пада им реномето.Нека реват,да разберат на нас какво ни е.Дрисльовци mhihi


Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Глобал Маркетс - тормоз и лъжи!

Мнениеот batmilko » Вто 06 юли 2010 13:35


е то от един момент нататък стана ясно, че Тони Марков е техен човек :lol:



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tyhrh и 231 госта