В момента е Пон 19 ное 2018 4:57
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Отговори  [ 239 мнения ]  Отиди на страница Предишна 112 13 14 15 16 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Сря 14 мар 2012 16:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Скоро минавах по Раковска и на кръстовището с Граф Игнатиев изведнъж се светнах - помните ли преди две-три години колко шум се вдигна, по преса и телевизия за прословутите подвижни прегради по трамвайната линия.
Що народна пара се изсипа за тия толкова скъпи тогава прегради.
Сега не работят, народа свободно си кара по трамвая....
Замислих се - там са отишли и част от моите пари. Кой да санкционира некадърните за неправилно похарчени пари? Ха сега де... Къде са и журналистчетата, които тръбяха наляво и надясно аплодисменти за тогавашното кметско ръководство? Ни вопъл ни стон...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Сря 14 мар 2012 16:58 
Извън линия
El Presidente
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Нарочно не проработиха, да не пречат на МПС-тата със специален режим да газят пешеходци по графа...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Чет 15 мар 2012 15:13 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: 4x4
Двигател:
Абе гражданите като страна по договор с общината, не може ли да я съдим за некъдърно изхарчени средства по този казус? Винаги ми е било интересно. Даже и да не можем в този случай, ако улицата на коята живея и за която съм платил данък да бъде почистена а е мръсна, би следвало да мога да осъдя страната, която не изпълнява задълженията си.... т.е. общината която е прибрала данъците...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Пет 16 мар 2012 16:51 
Извън линия
ябълката на раздора
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
relaxxx написа:
Абе гражданите като страна по договор с общината, не може ли да я съдим за некъдърно изхарчени средства по този казус? Винаги ми е било интересно. Даже и да не можем в този случай, ако улицата на коята живея и за която съм платил данък да бъде почистена а е мръсна, би следвало да мога да осъдя страната, която не изпълнява задълженията си.... т.е. общината която е прибрала данъците...

Снимай,документирай.После пускаш по процедурният ред.
Скоро съседи,ще ги съдят за дупките по улицата има :wink:
Доколкото знам,само да си свикат общо събрание на блока.От там с решението в съда :Mr Green Fun

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Пон 26 мар 2012 9:48 
Извън линия
пустиняк
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Хайде и аз да се разпиша,стана топличко и "Спортистите" започнаха да спортуват !!!

Мястото е до болка познатият ни парк "Борисова градина" ,винаги ще се намери кой да ти поака иначе хубавия викенд :evil:
Чак наште убави съграждани се сърдят че им ходим пред колите видиш ли :screwy
Нужно ли е да се стига до сакатлъци за да се вземат мерки питам аз ??? :screwy :screwy :screwy :screwy

Изображение
Изображение
Изображение

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Пон 26 мар 2012 9:52 
Извън линия
Monseigneur
Потребителски аватар

Автомобил: Dacia Sandero Stepway
Двигател: 2017
Абе деба аз тая проста държава и тоа прост народ.

Се некой ще ни скача по главите - мутри, дебили, община....толко па нема 20 човека, да се съберем, да купим и да сложим един бетонен блок и да утрепем тъпанарите от бой.

Тая ебана община и ебана полиция, не могат да свършат работа за четвърт стотинка!!!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Пон 26 мар 2012 16:50 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4 + Golf Mk1
Двигател: 1Z + JB
Там си има бариера, а катинари в днешно време има и много евтини.
Заключваме я всеки ден и те докато намерят ток, флекс или инструмент ще мине доста време.
Влезлите не могат да си тръгнат, закъсняват, нерви, дали пак ще паркират там?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Пон 26 мар 2012 17:37 
Извън линия
Monseigneur
Потребителски аватар

Утре си купувам 4-5 катинара и ги почвам говедата...най-накрая ше отмаам с алуминиева бухалка некой и ще го паркирам в Орландовци. Не треа ми го таксуват, като истински...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Вто 27 мар 2012 6:57 
Извън линия
Предупреждение за вечен БАН
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Приказки, приказки .... а вкръчмата - българи Юнаци и Господ е Българин. А истината е на снимките горе :beat_butt2

Kaizer Soze написа:
Утре си купувам 4-5 катинара и ги почвам говедата...най-накрая ше отмаам с алуминиева бухалка некой и ще го паркирам в Орландовци. Не треа ми го таксуват, като истински...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Вто 27 мар 2012 9:09 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4 + Golf Mk1
Двигател: 1Z + JB
oganisjan написа:
Приказки, приказки .... а вкръчмата - българи Юнаци и Господ е Българин. А истината е на снимките горе :beat_butt2

Kaizer Soze написа:

Аве момче, преди да пишеш глупости, взЕми попрочети темата няколко страници назад и обърни внимание на дейноста на Кайзера по този въпрос от миналата година и резултатите от нея.

п.п. после може да си редактираш мнението :roll:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Вто 27 мар 2012 9:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
relaxxx написа:

Можеш. И ако си достатъчно упорит ще осъдиш общината да ти платят взетите пари за несвършената работа. После общинарите ще ти платят с пари от данъците на всички ни, а те ще продължат да си получават заплатите цели и непокътнати. Каквито и поразии да направи един държавен или общински чиновник за грешките му плащаме всички, а той продължава да гребе с големия черпак.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Вто 27 мар 2012 17:17 
Извън линия
Monseigneur
Потребителски аватар

Пуснах снимките на Лъчката, на БТВ, Общината и Столичния Общински Съвет...

В събота ще мина да закатанча бариерата с катинар, ма ще взема по-якичък, та да се помъчат малко.

Хора,

Един човек не може да се оправи, двама или петима също. Ако всички вие вземете този и подобни казуси присърце тогава ще победим тъпанарите.

На първата страница съм дал телефони, на паяците на КАТ на кой ли не. Звънете, пишете мейли, не давайте на тъпата бюрокрация да спи.

Зависи само от нас, в каква среда ще живеем....

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Сря 28 мар 2012 21:53 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Безумие е това!То не остана място,където да можеш да се разходиш спокойно...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Чет 29 мар 2012 15:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
неделя и аз минах от там, бариерата беше вдигната - свалих я, на връщане пак вдигната, пак я свалих ... има един катанец, ама само си виси заключен. Паркирали нямаше, но видях една кола да влиза и отива на някъв обособен паркинг, по пътя в ляво, преди кортовете, където сега правят ремонт.
Това с катинарите е добра идея. Имам една-две синджирки за колела дето само ми се въргалят в нас, ще ги даря на общината.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Акции срещу дебилията и администрацията Публикувано: Чет 12 апр 2012 20:34 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Публикувано на: Вто Авг 30, 2011 10:11
dmcdjveli написа:
Да Ви разкажа една история и аз:
"Имало едно време служба по озеленяването..."

Колеги,
да Ви разкажа продължението на приказката...
преди няколко дена, прибирайки се от работа, видях това, за което аз се канех да направя сега на пролетното почистване, а именно - храстите подкастрени и там, където е необходимо изрязани напълно! Направо се зарадвах :banana и не можех да повярвам, че е факт! Макар и със закъснение(б.а. вторник 30 Август 2011г) работата е свършена!
Благодаря на столична община(столичен инспекторат, община Слатина, община Младост) за свършената работа. :applause:

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 239 мнения ]  Отиди на страница Предишна 112 13 14 15 16 Следваща

Всички времена са UTC+02:00