В момента е Нед 18 ное 2018 20:55
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Отговори  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие:  Публикувано: Сря 06 дек 2006 15:02 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Первазите ги вземи PVC по-добре прилепят по неравностите на стената.

Нагоре

Мнение Заглавие:  Публикувано: Сря 06 дек 2006 15:42 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Bliznak написа:
.............

Благодаря колега.... ако има нещо ще потърся помоща ти.. :bowdown

За сега все още деца няма да има, само мацки с дълги токчета... mhihi mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие:  Публикувано: Сря 06 дек 2006 15:51 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Mk5 Golf TDI
Двигател: 2007
Spectre написа:
само мацки с дълги токчета... mhihi mhihi

Така, такаааа, нека има :D :D :D

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 17:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Марка ламиниран паркет да препоръчате?

Бях в разните му магазини - Брико, Бау, Прак...ама не моа се ориентирам кое е качествено и кое не :banghead:

Цената е много важна.... :( не ми препоръчвайте някакви по 30лв квадрата...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 17:38 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
толкова ли е важна марката
виж колко е дебелината
моят мисля че беше 7 или 8 мм и нямам никакви проблеми в 2 стай повече от година

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 17:42 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
stanko_g написа:
толкова ли е важна марката
виж колко е дебелината
моят мисля че беше 7 или 8 мм и нямам никакви проблеми в 2 стай повече от година

Качеството е тясно свързано с марката...

ЕГЕР?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 18:05 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
За 3 години моя паркет не е мръднал... беше среден клас на износване... по 11.99 лв квадрата, взех го от ПРАКТИС - тип череша, марката на паркета не си я спомням...

Износване и загуба на шарката няма никъде, дори и при стола на компютъра ми (който си е с четири крака без колела и се пързалям здраво по паркета... :lol: ), все едно съм го сложил току що...

С две думи доволен, единственното което ме дразни е, че постоянно му личи прахта (колкото и да се стараеш да чистиш) и зимата не ми държи особенно топло, въпреки отоплението...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 20:27 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Работех главно с кроно няколко години. Вкъщи също е такъв. Доволен съм :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 20:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Transporter T4 1995
Двигател: ACU
С жинътъ си купихме някакъв си Kronofix от бриколажа. Цената беше 10.99 лв. На табелката му пише АС3 клас 23/31 7 мм. Ьвят - огнен бук. Тия дни го напраскахме долу и слагаме и первазите. Дават му уж 12 години гаранция - пише на немски. Указания как се монтира и тн.... Поживем и увидем дали толкова ще изкара.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 21:31 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
А дюшеме от бял бор или буков паркет карат над 20 години дори без прелакиране. Ламинат ... :screwy Като смениш няколко за тия години и излиза колкото дърво. :screwy Дървото само минаваш след 20 30 години с машината, лак и става като ново. :да: Все пак под се прави един път и ако има нещо малко не както трябва за сметка на цената цял живот береш ядове и нерви както е при нас. :wink: И накрая вече си склонен да разковеш всичко и да ходиш по плоча докато не стане както трябва. :lol:
С тая разлика, че паркет или дюшеме се ремонтира, а ламинат дори и в офис седи като изцвъкан и измята доста с времето. mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 23:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
KingoftheROAD написа:
С жинътъ си купихме някакъв си Kronofix от бриколажа. Цената беше 10.99 лв. На табелката му пише АС3 клас 23/31 7 мм. Ьвят - огнен бук. Тия дни го напраскахме долу и слагаме и первазите. Дават му уж 12 години гаранция - пише на немски. Указания как се монтира и тн.... Поживем и увидем дали толкова ще изкара.

Гаранцията важи при денивелация на пода до 3мм. За 4 години в тази сфера не съм виждал такъв под mhihi.

black` има хора които не харесват дървен паркет. Аз съм от тях например. Е харесвам някои от дървените но не мога да си позволя 80лв за квадрат :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 23:54 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Дървеният нито ми харесва как изглежда, нито ми харесва цената, нито ми харесва монтажа...единствено ми харесва топлината :oops:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Чет 08 окт 2009 23:59 
Извън линия
Модератор
Модератор
Потребителски аватар

Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
чефи , бацко , по добре си вземи качествен и по скъп (къде 20 лева) за да си сигурен , че няма да забременее като разлееш малко вода (като капутите е, по добре за 2 лева отколкото за 0.2лв , и двата могат да забременеят ама , по сигурно е да не е скъпия)
mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Пет 09 окт 2009 0:09 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
chefito написа:
Дървеният нито ми харесва как изглежда, нито ми харесва цената, нито ми харесва монтажа...единствено ми харесва топлината :oops:

Много точно казано :). Най добрия вариант е това според мен. Изолира като дървен и е красив като ламинат :Mr Green Fun

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Мнението ви за ламинирания паркет - дайте съвет Публикувано: Пет 09 окт 2009 6:14 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
AmW написа:
chefito написа:

Много точно казано :). Най добрия вариант е това според мен. Изолира като дървен и е красив като ламинат :Mr Green Fun

Тези цени са непосилни за мен :(

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 79 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 6 Следваща

Всички времена са UTC+02:00