Честитка от "MBM-Express"

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот vucata » Пет 15 ное 2013 21:09


Крис, фактурата ти не е куриерска услуга....бъркаш нещата, и мобилните оператори са наясно за колко време се приемат пратките, както и разноса им...нали се сещаш, че като дойдат всички фактури на куп около 7 число от месеца например, няма как да ти дойде на 8-9 фактурата....не си единствен клиент на Мтел например....други фирми явно не искат да носят такива писма....за това ние.
За стикерите....Не е в интерес на куриера да Ви лепи стикер, тъй като той не му се заплаща....дефакто излиза, че той Ви е посетил само за да Ви лепне едно стикерче- едва ли....има някаква причина, снимайте си входа, пощенските кутии и заповядайте в най-близкия офис в района за да изясните каква е ситуацията и няма да има проблем...понякога информацията от фактурата не отговаря на пощенските кутии във блоковете и се получават такива неща.... Пак казвам в интерес на куриера е да Ви достави писмото срещу подпис, защото му се заплаща...На залепен стикер на адрес, и след като Вие сте дошли да си вземете пратката от офиса, куриера не получава сумата определена за тази пратка :th_up




Потребителски аватар
minimiro
Мнения: 676
Регистриран на: Нед 13 юни 2004 1:12
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот minimiro » Нед 17 ное 2013 22:41


vucata написа:....

Няма да спорим, входа се заключва, има си звънци надписани, звъниш вдигат ти, отварят ти...
Така се случи че цялата седмица си бях в къщи, от 5-те работни дни, 4 имах залепен стикер на звънеца
Звънците работят, и рутера съм рестартирал 4 пъти :mrgreen да си кажа превантивно, ако случайно нещо нали ;)

Ако трябва да съм честен, за Виница Варна и Еконт ги мързи... случвало се е няколко пъти да ми звъни оператор: ааа ше слезете ли долу че Ви чака куриер да ви предаде пратката... Къде отиде от врата до врата... То като ше е да слизам, ше мръдна още 50 метра и ше си го взема от офиса им баси, че и по-малко ше си платя ;)


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот xalerrelax » Пон 18 ное 2013 21:59


Последният абзац на колегата от Варна ми се струва една гооооляма лъжа. :thumb_down


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот dlug » Вто 19 ное 2013 9:05


Не виждам причина да лъже. Това което казва за куриерите от мбм-експрес мога и аз да го потвърдя, лепят стикери без въобще да звънят (мисля, че и по-горе съм писал)


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот xalerrelax » Вто 19 ное 2013 11:44


А ти колега прочете ли какво съм написал аз.....последния абзац на колегата.....???
Просто конкретната фирма няма такава практика , което ме навежда на мисълта , че това е лъжа.


Потребителски аватар
kappo
Мнения: 423
Регистриран на: Чет 05 юли 2007 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот kappo » Вто 19 ное 2013 14:50


Колеги,моля придържайте се към името на темата.Няма нужда да се обсъждат други фирми!!!Благодаря :th_up


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот dlug » Вто 19 ное 2013 14:58


xalerrelax написа:А ти колега прочете ли какво съм написал аз.....последния абзац на колегата.....???
Просто конкретната фирма няма такава практика , което ме навежда на мисълта , че това е лъжа.

Прочетох, и пак казвам че не виждам причина да лъже (пак помислих и не се сещам за такава).
И като потвърждение, че колегата по принцип не лъже (и за друга фирма) казах, че и в наблюдениято си над МБМ-експрес също е прав.


Потребителски аватар
minimiro
Мнения: 676
Регистриран на: Нед 13 юни 2004 1:12
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот minimiro » Чет 21 ное 2013 0:44


И не, че нещо ма за къв ми е да лъжа, то се вижда и от мненията ми, не съм от много приказливите, и баш в таз тема ли ше скокна да си бъбрим?
Факт, жалко че не пазя стикерите да ти ги снимам и покажа....
П.С. В подкрепа на тезата ми, че поне за Виница/Варна сичкото куриер се прай зорлем на улав, съм подкарал схемата нося до офиса им, взимам от офиса им, останалото са само чупки и чалъми и накрая пак трябва да ида до офиса им....

С здраве..


Потребителски аватар
VinceCarter
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 10 ное 2018 13:15
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Честитка от "MBM-Express"

Мнениеот VinceCarter » Съб 10 ное 2018 13:21


Да изкажа и аз едно мнение за тази "куриерска фирма". Бях си поръчал пратка от един сайт и за пратката съм платил транспортни разходи.
Един ден ми се обажда куриера и ми казва да слезна долу да си я взема. Помолих го да се качи, но ми каза, че това не била практиката. Обадих се веднага на фирмата и попитах дали съм платил за услугата от врата до врата. След като ми казаха, че да такъв е случая, но куриерите имали много работа и затова така казвали.
Задължих го да се качи и да ми даде пратката.

Вчера друг куриер е посетил родителите ми и явно не са си играли да позвънят, а директно са лепнали стикер. :banghead



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта