Електронните цигари

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
xpyc
Мнения: 82
Регистриран на: Вто 04 мар 2008 17:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Електронните цигари

Мнениеот xpyc » Пон 04 мар 2013 15:47


lavatube мода е версия 2 и мери съпротивлението на изпарителя. Честно казано тези екстри така или иначе не ме интересуват. важното да виждам колко батерия ми остава и евентуално да пусна малко по голям волтаж.
за картомайзери - тествал съм почти всички и на най различни производители и на Vision и на други и не откривам някаква разлика - CE4, CE5, T2, T3, Vivi nova v2, v3, v4.
за ЕГО батерия най добър засега ми е vivi nova V4. Не тече и хубав удар и много пара. той е същия като V2, но с външна резба на ЕГО батерия. за V2 на Его батерия стой малко грозно и трябва една шайба да сложи.
иначе бях с 1.8 ома глава, но за седмица натрупа нагар и започва да мирише на изгоряло. направих му 2 драй бърна
сега съм 2.4 ома и вече 2 седмици смуча безпроблемно
като цяло ме задоволяват електронните цигари и не съм палил тютюнева цигара от 22 Януари, дори вече не ми се пуши толкова като преди и мисля, че бих могъл да ги откажа тотално! нямам вече навика да излизам навън, за да пуша, да носа запалка, да си купувам цигари и тн.
горещо препоръчвам електронните цигари като средство за отказване на навика "тютюнопушене" :th_up




Потребителски аватар
ivchoto
Мнения: 341
Регистриран на: Сря 11 ное 2009 14:24
Автомобил: SUBARU OUTBACK
Двигател: 2000
Местоположение: bg okolo plovdiv

Re: Електронните цигари

Мнениеот ivchoto » Пон 04 мар 2013 20:46


Здравейте колеги,да споделя и аз мойте перипетии с ел. цигарата.Значи на 31.11.2012 жената ми купи ел. цигара ,батерия и картомайзер Т2 с зарядно за компа.С оригиналния изпарител изкарах около 50 дена след което си купих резервни,през това време винаги е работила перфектно с много пара и добър удар,но на 31.01.2013 си я оставих вкъщи и от тогава не пуша нито ел. нито аналогова и се чуствам много добре.Пожелавам на всички да ги откажат.Забравих да кажа че съм пушач от около 23 год.,а с ел. цигарата ги отказах за два месеца. :th_up


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Електронните цигари

Мнениеот Exell » Пон 04 мар 2013 21:41


nokiangage , защо не пробваш с атомайзер :rolleyes :rolleyes :rolleyes закупен от pv.bg и вече 6 месеца си сецам , без проблеми :eek :eek :eek :eek /при него риска от теч е сведен до минимум/


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Електронните цигари

Мнениеот nokiangage » Пон 04 мар 2013 21:51


Благодаря за предложението колега, сега ше разгледам какво предлагат, обаче може ли да обясниш в общи линии какво е предимството на атомайзера пред картомайзера, че наистина като гледам колегите как обсъждат волтажи, омове и версии съм бая назад, а пък тамън се закрепих пак с електронната и не ми се мърда, а пък е много кофти да си купя картомайзер за 8-9 лева и на 4-тия ден да замирише на изгоряло... :th_up

Ъпдейт:
Днес си взех от Пушком един нов атомайзер - Tabac BCC, 3 мл събира, "конците" се намират в долната част, сменяеми са и на този етап има огромна разлика, аромата е невероятен и в пъти по-добър от предходните ми атомайзери, дано този изкара повече време... :mhihi

Изображение


Потребителски аватар
vladobe
Мнения: 168
Регистриран на: Чет 13 май 2010 0:50
Автомобил: Polo 9N Wolfsburg Edition
Двигател: General Electric F404-GE-402

Re: Електронните цигари

Мнениеот vladobe » Пон 18 мар 2013 16:45


Аз използвам eGo-C картомайзер на SMOCK мисля, че беше, но течност по дяволите не мога да се нагодя!!! Сега пуша синя слива и нещо ми втръсна. преди това пуших Верджиния предложете ми някаква течност!


Mario81
Мнения: 25
Регистриран на: Пон 29 авг 2011 8:47
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1999
Местоположение: Sofia

Re: Електронните цигари

Мнениеот Mario81 » Пон 18 мар 2013 17:13


аз се пробвах, ама е страшна греда. Жена ми беше права, че ще изкарам няколко дена. Язък само за 70-те лв., можеше да си взема нещо за Пасата icon_idea
По-добре да си павкам Bestman-a на Куката :mhihi


Потребителски аватар
vladobe
Мнения: 168
Регистриран на: Чет 13 май 2010 0:50
Автомобил: Polo 9N Wolfsburg Edition
Двигател: General Electric F404-GE-402

Re: Електронните цигари

Мнениеот vladobe » Пон 18 мар 2013 17:20


Аз от 1 седмица не съм пипал обикновена цигара и ми е супер яко!!! Вече ми е леко чувствам се добре кекекек :) Остана да си намеря фаворит за течност и всичко е 6ца ... днес мисля да си взема течност бадеми и една ориенталска да пробвам :)


Mario81
Мнения: 25
Регистриран на: Пон 29 авг 2011 8:47
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1999
Местоположение: Sofia

Re: Електронните цигари

Мнениеот Mario81 » Пон 18 мар 2013 17:23


незнам, ама друго си е да я смажеш в пепелника :mrgreen


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Електронните цигари

Мнениеот Exell » Вто 19 мар 2013 20:13


Днес най-накрая успях да се доредя до Apple /1.2/ на Inawera. Доволен съм /surprise също е с добър аромат/.


Потребителски аватар
lucky7o
Мнения: 960
Регистриран на: Чет 22 май 2008 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Електронните цигари

Мнениеот lucky7o » Пет 07 мар 2014 10:55


Здравейте и от мен, от много време съм пушил всякакви електронни цигари... Та ако някой е решил тепърва да започва, за да не се откаже бързо - я му се прецака батерията, я протече картомайзера... влизате ей тук http://www.fasttech.com/
Най-обикновен механичен мод (който иска може да си избере по-симпатичен) http://www.fasttech.com/products/0/10005914/1452203-k2-mechanical-mod
Една батерия 18350/18500/18650 кой с каквото си прецени (мода става и за четирите) един изпарител, това според мен е най-здраво и добре направено - http://www.fasttech.com/products/0/10006473/1605200-kayfun-lite-styled-rebuildable-atomizer-4-5ml - за няма и 40 лв пушите и няма да имате никакъв проблем. Вярно разхождаш се с половин килограм ЖиЛязо, ама ...

Ако не ви се чака може и от тук да си вземете, но 70 лв е само изпарителя...
http://gigadrinks.com/category/380/obsluzhvaemi-izpariteli-rba.html

A тук можете да намерите всичко, което ви интересува - http://vaping.bg/forum/ както и хора които ще ви помогнат ;)


Потребителски аватар
ПАЧО-80
Мнения: 116
Регистриран на: Вто 02 сеп 2008 18:05
Автомобил: VW PASSAT B5
Двигател: AVG TDI 2000
Местоположение: Добрич Passat B5 AVG

Re: Електронните цигари

Мнениеот ПАЧО-80 » Нед 09 мар 2014 20:23


От година вече само ел цигара.Две батерии eGo-C Upgrade 650/1100 и картомайзер Т2.За тютюн не съм помислил,а никотина е давидоф и лъки 18 mg


Потребителски аватар
niki300
Мнения: 129
Регистриран на: Нед 16 авг 2015 15:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Електронните цигари

Мнениеот niki300 » Съб 24 юни 2017 9:55


ПАЧО-80 написа:От година вече само ел цигара.Две батерии eGo-C Upgrade 650/1100 и картомайзер Т2.За тютюн не съм помислил,а никотина е давидоф и лъки 18 mg


Кои са най-добрите марки електронни цигари на пазара? Предлагат ли се български или всичко е внос?


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Електронните цигари

Мнениеот group® » Съб 24 юни 2017 10:20


И аз да споделя малко опит:
От 3 месеца съм с iQos (новата измишльотина марлБоро).
Много доволен от близостта с истинска цигара. Нагрява тютюна и реално няма горене, което е най-кофти при цигарите. Има още какво да се иска от самата джаджа, но става. Все още не съм минал изцяло на нея, защото цигарите си ги поръчвам и чакам.
След някой месец ще се появи и в Бг.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Електронните цигари

Мнениеот К.Одаджийски » Съб 24 юни 2017 18:44


niki300 написа:
ПАЧО-80 написа:От година вече само ел цигара.Две батерии eGo-C Upgrade 650/1100 и картомайзер Т2.За тютюн не съм помислил,а никотина е давидоф и лъки 18 mg


Кои са най-добрите марки електронни цигари на пазара? Предлагат ли се български или всичко е внос?

Гига дринкс е пловдивска фирма, доста коректна като изпълнение на гаранции и всичко останало.
Темата е всеобхватна, като за начало може да се почне с еGO батерия и Т2 картомайзер с аромат шейт и 18 мг никотин, но в последствие се влиза във филма. Модове, по големи картомайзери, правене на течност и се губи основния смисъл, отказване на истинските цигари. човек се пристрастява и почва да купува, още и още и.... Аз се забавлявах 2 години и пак пропуших, така че, не знам какво да посъветвам


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19550
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Електронните цигари

Мнениеот radotom » Съб 24 юни 2017 19:44


К.Одаджийски написа:... и се губи основния смисъл, отказване на истинските цигари. ..

Ода, що пък реши, че това е смисъла? :icon_lol
От 3.5 години смъркам фазомерче.
За това време едва ли се събира да съм изпушил и 1 кутия конвенционални цигари.
Ама в момента, в който спра електронната, веднага ще си запаля нормална.
Пред мен никога не е стоял въпроса дали да спирам да пуша.
Не, няма да спирам.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 52 госта