Coursera.org

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Милата
Мнения: 2166
Регистриран на: Пон 19 май 2008 20:13
Автомобил:
Двигател:

Coursera.org

Мнениеот Милата » Сря 06 фев 2013 7:50


Здравейте, колеги! Интересува ме дали някой от вас използва този сайт за онлайн обучение. Отскоро започнах там един курс по Data Analysis и ще се радвам, ако тук има някой друг, който е в същия курс, за да обменяме идеи и опит :gruebel Оказа се, че доста българи са се записали в него, но явно не четат из форума за дискусии, създаден в сайта. Признавам си, че за мен статистиката е малко трудна за разбиране и прилагане, но съм решила да я науча и по-добре късно, отколкото никога :Yoda




Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Coursera.org

Мнениеот nurv » Сря 06 фев 2013 11:15


Аз съм записал няколко курса, но не ги карам много сериозно. Посочения от теб не е един от моите.


Потребителски аватар
hidalgo
Мнения: 937
Регистриран на: Вто 13 май 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Coursera.org

Мнениеот hidalgo » Чет 07 фев 2013 2:29


Лятото бях записал един Introduction to Finance. Като цяло беше доста добре, следях си лекциите,
правех си тестовете, но 2 или 3 седмици преди края нещо стана, не помня точно какво
/май го бях забравил :mhihi /, и не го довърших. :dummy
Сега съм записал друг, започващ на 24 този месец, който вече 100% ще изкарам - Financial Engineering and Risk Management :icon_razz


Потребителски аватар
Милата
Мнения: 2166
Регистриран на: Пон 19 май 2008 20:13
Автомобил:
Двигател:

Re: Coursera.org

Мнениеот Милата » Чет 07 фев 2013 10:28


Според мен платформата е много удобно направена, така че всеки може да си учи и да слуша лекциите, когато му е удобно. Аз днес цял ден се борих с моя проект по статистика, изчетох всички теми във форума към курса и се надявам да съм достатъчно близко до истината :icon_smile Жалко, че няма колеги тук, с които да си коментираме обработката на данните :icon_sad Успех на всички вечни студенти като мен :icon_wink



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot] и 222 госта