Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врати

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот MITKO_DVD » Пет 10 май 2013 8:37


ма от къде ги взе тез двечките icon_idea




Потребителски аватар
xploda
Мнения: 1644
Регистриран на: Нед 14 окт 2007 13:38
Автомобил: Civic
Двигател:
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот xploda » Пет 10 май 2013 9:38


MITKO_DVD написа:ма от къде ги взе тез двечките icon_idea


Изобщо не четеш мненията май :mhihi От Select Doors ги взех. В Младост 4 се намира магазинчето.


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот nurv » Пет 10 май 2013 10:16


Аз не знам какво толкова се косите за това рязане. Като си взех вратите миналото лято монтажниците, с които работят Select Doors си носеха всички инструменти и като се има предвид, че нямам две еднакви врати - широчина, височина и дебелина на касата монтажа си мина перфектно. Една от касите ми даже е някакво изгъзено изпълнение - щокова + плоскости от същият цвят, за да го докара на близо 35см дебелина. Единственото кофти тогава беше, че вратата с CPL покритие я нямаха в София и чаках поръчка от Полша един месец. Но пък се къпахме на естествена вентилация :)


bayspiro
Мнения: 905
Регистриран на: Чет 12 мар 2009 17:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот bayspiro » Пет 10 май 2013 10:41


A някои да е мяркал изцяло пластмасови врати /за мокри помещения/?По структура наподобяват на дебел поликарбон и имат само капаци отгоре и отдолу /изглежда ги режат от "лист" и само ги затапват. Тва нЕма гниене, надуване и т.н. Видях едни такива в един хотел и питах хотелиера, от къде ги е взел, ама той не знаеше / май хотела му беше подарък от "тъшата" :mhihi :beat_butt2


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6065
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 14 май 2013 15:39


поръчах Classen най - ми допаднаха. Благодаря на всички отзовали се :beer


Потребителски аватар
milenapiv
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 20 дек 2014 14:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот milenapiv » Пет 30 яну 2015 23:59


Здравейте! Майка ми иска да си смени входната врата на апартамент. Иска да е дървена, но не знае от какъв материал е най-добре да е направена и от къде ще е най-добре да я купи. Ще бъда много благодарна, ако някой ми помогне с мнение.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот hooligans » Съб 31 яну 2015 0:54


Странно е решението ти, да си обзавеждаш апартамента в автомобилен форум, но както и да е!
Може ли да попитам, каква е причината да иска да си слага дървена входна врата?


Потребителски аватар
milenapiv
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 20 дек 2014 14:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот milenapiv » Съб 31 яну 2015 10:57


Понеже апартамента е в нов жилищен комплекс и са сложили едни врати, с колкото само да си отбият номера. През тях се чува всичко, какво се случва в коридора. :screwy 2 години издържахме с тази имитация на врата и сега, майка ми иска да я смени.


Потребителски аватар
Милослав
Мнения: 3648
Регистриран на: Сря 29 мар 2006 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот Милослав » Пет 06 фев 2015 8:05


Аз купих Канор за интериор и Борман за външна врата.
На борман това което ми хареса е че са турски, в магазина на Дойран са много отзивчиви хора и имат всичко на склад.
На Канор минусът им е че се чака ако нямат на склад, а мен това ме отвращава.
Дори ме е яд, че по рано не се разтърсих и щях да сложа само турски в цялата къща.


Sent from my iPhone using Tapatalk


JaXaN
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 17 апр 2010 23:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот JaXaN » Вто 10 мар 2015 11:40


За входна врата ако държиш да е от дърво според мен, най-добре е да си вземеш турска врата с MDF плоскости. Доста са масивни и изглеждат много добре според мен. В София има един магазин с Младост, в Метро Ситито, много е голям и има много мострени модела. Цените може да им видиш в сайта http://vrati-sofia.com/ раздела "метални врати с ламинат". Между другото и там предлагат Класенски врати :beer


Потребителски аватар
milenapiv
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 20 дек 2014 14:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот milenapiv » Вто 10 мар 2015 13:28


Мерси за отговорите, все още не съм решила каква врата да си взема, но се замислям за турска.


sasho_1912
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 25 юли 2015 18:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот sasho_1912 » Съб 25 юли 2015 18:34


Наскоро сложих врати от фирма Треска от Нови Искър. Надявам се да спестя на някой главоболията, през които ме прекара тази фирма. Създават впечатление, че имат качествени врати на добра цена, но наистина си заслужава да се плати повече за нещо, което наистина е качествено вместо да се търси евтиното. Ето последствията:

Вратите се коват с пирони и се вижда всеки къде е забит.
ПДЧто е от най - калпавото и лесно се бели или удря.
Вратите се превозват зле опаковани, в мръсен, немаркиран бус и идват ударени още при пристигането при което се заличават криво ляво с фулмастер само ако забележиш.
На собствениците не им пука дали сте доволен и ви обявяват за хейтър.
Разбираш се за едно а получаваш друго. Поръчваш едно заключване, первази и тн. слагат ти други.
Бравите започват да скърцат дни след инсталацията, а вратите се изместват.

Нямах си представа, че може толкова проблеми да излезнат от едни врати. Реших че може да съм имал лош късмет защото фирмата се старае да има добър имидж. Питах познати, които си сложиха врати от същата фирма и техните впечатления са подобни. Надявам се да е полезно на някой.


Потребителски аватар
laldo
Мнения: 399
Регистриран на: Чет 07 фев 2008 7:58
Автомобил: Опел Зафира В
Двигател: 2006 г
Местоположение: София

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот laldo » Нед 26 юли 2015 21:49


Ползвал съм 3 пъти услугите на фирма Роби Джи , и съм страшно доволен. Спазват си срока който дават, и вратите вече 5 години нямат мърдане.


треска
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 27 сеп 2015 20:08
Автомобил:
Двигател:

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врат

Мнениеот треска » Нед 27 сеп 2015 20:18


От Треска ООД
във връзка с направен коментар на потребител sasho_1912.
Начинът на работа във фирма Треска ООД е изработен така, че да защитава клиента. При поръчка има договор с описани мантериали,брави и первази . След извършен монтаж на вратите се попълва приемно-предавателен протокол от клиента, второ посещение за поставяне на первази клиента отново се попълва приемно-предавателен протокол.
Изработената от нас врата не е от ПДЧ – не закупуваме такъв вид материал. Изпозваните от нас материали са от МДФ - ламиниран, натурален или фурнирован от фирми с доставки от Соларис М/ Испания/, Трейдхо/ Чехия/, Роси/ Турция /
Поставянето на вратите е с монтажна пяна на Церезит – не използваме „пирони”.

Коментарът направен от този регистриран потребител е с цел да навреди на нас, но не и да помогне на потребителите.

Коментарът направен от sasho_1912 не отговаря на истината. Няма направени подобни забележки до нас от клиент на фирмата.


milkobrest777
Мнения: 33
Регистриран на: Пон 28 ное 2016 10:09
Автомобил: Шаран и Алхамбра
Двигател: 1_9 TDI 2002 г 116 кс

Re: Имаме ли колега от форума занимаващ се с интериорни врати

Мнениеот milkobrest777 » Вто 27 юни 2017 14:11


Здравейте. Никога не си поръчвайте врати от Пловдивските ВРАТИ ЕКСПЕРТ. Имат СТРАХОТНА монтажна група – двама дълги монтажници - Пешко и Гошко май бяха. Дойдоха, разкъртиха всичко, разнасяха боклука из цялата къща, новия паркет стана на нищо и после се бъзикат – страшна метла имаш – като ходих да мета след тях. Накрая оставиха да си монтирам первазите сам. Входната врата я монтираха с едни дълги винтове за директен монтаж, които удариха инсталацията и на цялата врата тресеше ток – не можех да си влезна в къщата. Обадих им се , а те ми викат – обади се на ел.техник да ти реши проблема, ние от ток не разбираме – що са нахалство и простотия. И накрая сам се оправих. Арогантност и безочие. Накрая ми дадоха да разпиша протокол , че всичко е наред и няма забележки и даже , че съм доволен от монтажа. Ама аз не съм доволен – разписах , защото беше предварително написано. Имат СТРАХОТНА монтажна група – НИКОГА ПОВЕЧЕ.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 202 госта