Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8296
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот Stivi » Сря 29 окт 2014 0:37


randity написа:Не си ли спомняте рекламата на Тойота Авенсис, където едни отворили капака, пък тези в другата кола казват: "Авенсис/Тойота никога не може да закъса". Дейба, то същото уе, само с малко разлика в годините и сценария :smile


Не беше ли "Ти виждал ли си Тойота да не запали" което е малко по-различно :wink




Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот anonym0us » Сря 29 окт 2014 0:49


Даже закъсалите с тойотата не бяха 2-ма а една жена, много секси. И тези които минаваха не спраха а казаха, тойота не закъсва на пътя :screwy Аз не гледам реклами, защото гледам само НБО там няма такива :mhihi


Потребителски аватар
HOMEP OCEM
Мнения: 83
Регистриран на: Съб 18 окт 2008 11:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот HOMEP OCEM » Сря 29 окт 2014 1:09


Благодарение на рекламите по телевизията научихме, че:


1. Всяко момиче с ярка рокля носи в чантата си двулитрова бутилка с препарат за цветно пране.
2. Хората, живеещи в огромни, луксозно обзаведени апартаменти, се хранят с най-евтиния салам и маргарин.
3. Крайно време е да се създадат банкноти с номинал 9,99 лева!
4. Добрата домакиня винаги има в дома си безобразно мръсни плочки, ръждиви кранове на чешмите и бъкаща от микроби тоалетна.
5. Мармотите, прекалили с алпийската трева, обичат да се возят на гърба на мечки.
6. Напълно е възможно в хладилника ви да се засели огромен говорещ кренвирш.
7. Основният проблем на човечеството е пърхотът.
8. Ако на една жена й е дошъл цикълът, тя ще се облече непременно с най-късата си и развяваща се пола или с тесни, чисто бели панталони и ще отиде на купон.
9. Ако две деца злобно мърсят омразните си бели тениски, ще дойде не татко с шамарите, а някаква лелка с прах за пране.
10. При подходящото настроение хората могат да разговарят с маргарина.
11. Ако добре сте си измили косата, тя ще започне да се движи на забавен каданс. С музикален съпровод.
12. Бирата кара мъжете да скачат с парашут, да се бият с мечове и други интелигентни неща.
13. Известните хора нямат пари за храна и ще дойдат да ядат от вашия хладилник.

:mhihi


Потребителски аватар
НарКол
Мнения: 888
Регистриран на: Чет 31 мар 2011 8:00
Автомобил: Polo Classic
Двигател: AFT
Местоположение: София

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот НарКол » Сря 29 окт 2014 8:34


Колега nokiangage, рекламата отдавна е минала онзи етап в който коректно да информира за наличието на даден продукт на пазара и се е превърнала в най-мощното средство за промивка на мозъка. По-мощно дори от политическата пропаганда. Има си специални отдели, които изследват как определени неща влияят върху подсъзнанието и после ги внедряват в рекламите.
А България комплексари и меки глави дал господ. Да не говорим за мутрите с „лесно изкарани пари“. Към тях добавяме стихийния материализъм, който ни тресе от години и картинката се оформя.
Не ми се навлиза в повече подробности тъй като темата е необятна като човешкото подсъзнание, но може сам да си направиш извода от следните неща:
1. Лимитирана серия от 100 бр. icon_idea
2. Цени от 128 хил. лв. нагоре. :screwy

:beer


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот forski » Сря 29 окт 2014 8:38


anonym0us написа:Даже закъсалите с тойотата не бяха 2-ма а една жена, много секси. И тези които минаваха не спраха а казаха, тойота не закъсва на пътя :screwy Аз не гледам реклами, защото гледам само НБО там няма такива :mhihi


Тя жената беше секси, но като отминаха младежите с колата, си свали маската и се оказа че е някакъв маняк сериен убиец :mhihi
А другата беше за едни извънземни които гониха някакъв младеж в двора му, и той се скри в Королата, и след няколко неуспешни опита да запали се събуди и се оказа че е било кошмар, защото.... " Ти виждал ли си Тойота да не запали " :mhihi

A пък аз съм виждал, като извиках двама да ме бутат защото Карината загуби тоците зимата и не искаше да запали, те се спогледаха тъпо и единия каза - Бах маааму, до сега не бях виждал Тойота да не запали... :mhihi

Последна промяна от forski на Сря 29 окт 2014 10:09, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
НарКол
Мнения: 888
Регистриран на: Чет 31 мар 2011 8:00
Автомобил: Polo Classic
Двигател: AFT
Местоположение: София

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот НарКол » Сря 29 окт 2014 9:00


forski, заминал акумулатор не се брои. :mhihi


Uneek
Мнения: 1606
Регистриран на: Пон 15 май 2006 16:14
Автомобил: 1998 VW Polo Variant
Двигател: APQ
Местоположение: Благоевград

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот Uneek » Сря 29 окт 2014 9:18


А и това с акцентирането на "Немска е", фолксваген преди много години го използваше в рекламната си кампания в САЩ, ако си спомняте рекламите в стил "Pimp my ride" свършваха с "The new GTI - pretuned by german engineers"

http://www.youtube.com/watch?v=cv157ZIInUk


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот nokiangage » Съб 04 апр 2015 21:09


Тия пичове от Infinity пак изкъртиха с тъпа реклама ня някакъв нов седан според мен, движи си се по пътя и една жена с роботизиран глас пита Какво? Кога? Защо? И някакъв друг мъж отговаря Динамика, Сега и други!? :banghead Като ще го продават модела за май 80 хиляди лева толкова ли не можаха да намерят някой, който се е занимавал реално с реклами преди това, май трябва да гледат малко повече Немски реклами... :mhihi


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот Pet_rov » Пон 06 апр 2015 9:52


Eeeeeeeх, колега... Никога няма си купиш инфинити ти... Не можеш да вникнеш в мистичната душа на японеца, сътворил този невероятен, 79 хилки и кусур автомобил...
Между другото, миналото лято оглеждахме инфинити FX 50 ли беше нещо си, с цел покупка. Хич не ми харесаха сглобките и пластмасите по вратите - тънки като цигарена хартия.


Потребителски аватар
minimiro
Мнения: 676
Регистриран на: Нед 13 юни 2004 1:12
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот minimiro » Пон 06 апр 2015 11:59


Бе аз навремето имах удоволствието да се повозя няколко пъти в FX35 когато в Европа още не бяха и чували за такова чудо.
Помня началника като го докара от щатите, половин Русе се извървя да оглежда тая летяща чиния....

Та за инфинитито... гроздето е кисело според мен ;)


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Рекламата на Infinity Black Carbon Edition

Мнениеот инжектопляктор » Пон 06 апр 2015 12:26


siso_k написа:Забранена е сравнителната реклама - поне при нас...

Като тази ли? ЦЪК Тук де факто е БОБ(Глобул) е солен от Виваком Или тази? ЦЪК В нея скрито Мтел соли БТК-то.(Виваком)
Иначе рекламите ги игнорирам общо взето. Повечето са тотално безвкусни. И едва ли ще си купя кола, рекламирана по ТВ-то. Карах преди това Форд. Това е една марка, която почти не можеш да я видиш по телевизията с реклами.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8296
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот Stivi » Пон 06 апр 2015 13:30


Интересно ми е кой си купува определена кола заради рекламата по телевизията освен ако не е 18 годишна кифла и в рекламата се казва че само тази марка се предлага в бонбонен цвят :mhihi


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6152
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Рекламата на Infinity Black Carbon Edition

Мнениеот ktamen » Пон 06 апр 2015 14:13


инжектопляктор написа:БОБ(Глобул)

Всъщност боб е мтелски. И рекламата не е директно сравнение в прав текст, макар, че е очевидно кой е тоя Боб.
Това всъщност сигурно е най-лъжливата реклама - достатъчно е да четеш и надписите, които вървят отдолу, не са толкова готини като разговора.


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот forski » Пон 06 апр 2015 14:52


Stivi написа:Интересно ми е кой си купува определена кола заради рекламата по телевизията освен ако не е 18 годишна кифла и в рекламата се казва че само тази марка се предлага в бонбонен цвят :mhihi


Е тя рекламата е по-скоро да ти привлече вниманието към продукта и да те накара да се поинтересуваш по-детайлно от него, от там нататък от къде ще си събереш допълнителната информация и дали накрая ще избереш Инфинити или Астра е отделен въпрос :smile


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Въпроси за рекламите на Infinity, Astra и други подобни

Мнениеот nokiangage » Пон 06 апр 2015 16:02


minimiro написа:Та за инфинитито... гроздето е кисело според мен ;)

Изобщо не е кисело колега, аз нямам парите да си купя чисто ново Infinity, но дори и да ги имах пак нямаше тази марка да ми е избора. Едно нещо ме радва в тази марка и това са огромните джанти, които слагат фабрично примерно на "джипката" им.

Просто ми беше чудно, щом симулират с музика от колоните дизеловите им модели да звучат като бензинови, да не би да са я пуснали тази жена с гласа от рекламата в колата като серийна екстра - караш си примерно, без да те прескача колоездач отгоре този път :icon_lol , даваш ляв мигач и тази с роботския глас да се обади: "Защо???" :Mr Green Fun



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bread1978, fur1ous, railfan и 226 госта