Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
JoRko_TaiSanA
Мнения: 90
Регистриран на: Съб 31 яну 2009 3:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот JoRko_TaiSanA » Чет 16 апр 2015 12:39


Колеги утре съм поканен на интервю за работа във въпросната фирма. Намерих доста информация и различни мнение от който и доста негативни за въпросната фирма. Проблема като цяло е че не съм от София искам мнение какви са условията на труд там, въпросните жилища, който предоставят на какъв хал са, коректна ли е фирмата към работниците и т.н. и не на последно място наемат ли се на работа "от братята" не желая да работя с такива! Питам защото съм безработен и си ми е разход разкарване до София :screwy
Става дума конкретно за тази длъжност http://www.jobs.bg/f2693611 целта ми е работа в чужбина не в София!
Моля не искам мнения на техните част и т.н. Не желая да ставам клиент на моргата, а да работя в нея!
Благодаря! Ако някой е работил за тях или има познат, който е в тази фирма ще съм благодарен да сподели СПЕШНО мнение(не отказвам номер на ЛС да разговаряме директно)!




Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот kriso_g » Чет 16 апр 2015 12:53


Ето ти много мнения за тези пичове....
http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=403716&hilit=%D0%BC%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%81

мой приятел също започна работа там и след 2 седмици напусна..


Потребителски аватар
JoRko_TaiSanA
Мнения: 90
Регистриран на: Съб 31 яну 2009 3:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот JoRko_TaiSanA » Чет 16 апр 2015 12:57


Мерси прегледал съм темата има и други подобни в други форуми, но пак казвам, аз не искам да ставам техен клиент, а работник! Ясно ми е че щом отношението към клиента е лошо към работниците няма да е много по-различно, но знам ли? Обещават поне добри пари?А дават ли ги наистина? Ще съм благодарен ако ме свържеш с твоя приятел(на лс номера) ако не представлява проблем! Искам информация от първоизточник!


Потребителски аватар
kriso_g
Мнения: 1636
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 13:03
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: Рудозем

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот kriso_g » Чет 16 апр 2015 13:00


точно заради парите напусна моят приятел,защото не дават това което обявяват...


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот silent » Чет 16 апр 2015 15:53


аз си търся работа от една година и през тази година въртят постоянно обяви с обявено според мен нереално високо заплащане..аз не съм кандидатствал защото не мога да търпя цигании само заради едхите пари..но след като постоянно търсят хора при това срещу сериозно заплащане всичко е много съмнително..според мен не се лъжи..и не си губи времето с тях...


stefannankov
Мнения: 158
Регистриран на: Чет 19 мар 2015 5:13
Автомобил: VW Touran 19 TDI
Двигател: BKC 105 hp 2005

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот stefannankov » Чет 16 апр 2015 16:02


Аз пък ще ви кажа че не ми е чудно. 1200 паунда са ниска заплата за англия особено за квалифициран човек и особено ако малко разбира от автомобили. Че те берачите на ягоди изкарват повече.


Потребителски аватар
JoRko_TaiSanA
Мнения: 90
Регистриран на: Съб 31 яну 2009 3:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот JoRko_TaiSanA » Чет 16 апр 2015 16:36


От познат през друг познат, успях да чуя мнение на човек работел за фирмата, че даже в чужбина е ходил да работи за тях. Ако все още някой се чуди да знае, че запращането не отговоря на написаното и в обявите и уговорките между работодател/работник не се спазват :exclaim


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнение за Мегапартс като работодатели Спешно

Мнениеот Vlad777 » Чет 16 апр 2015 17:16


И в цитираната по-рано тема има мнения за мегапартс като работодател.

И като клиент и като работник тази фирма за нищо не става. Също имам познат, който започна работа при тях и беше ПРЕЕБАН!

Ако това не ти е достатъчно като отзиви и чакаш някой да ти напише нещо позитивно - няма да го дочакаш, особено тук. Втора активна тема за тези #*Ъ&(* няма да има.

:lock



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 240 госта