Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
siso_k
Мнения: 1221
Регистриран на: Вто 10 авг 2010 9:29
Автомобил: 1999 VW Golf
Двигател: AKL
Местоположение: Ветровития град
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот siso_k » Нед 30 апр 2017 0:04


Ще го бие като брашнян човал...какъвто е тромав.




Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот hooligans » Нед 30 апр 2017 0:19


Правите сметки без кръчмар...


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Xaxy » Нед 30 апр 2017 0:41


Кобрата,ако издържи и 3 рунда пак ще е похвално


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот groznika » Нед 30 апр 2017 7:45


Stivi написа:Не искам да съм на мястото на Кобрата след като гледах мача на Джошуа и Кличко :wink


И аз имам усещането, че няма да остане доволен нашия. Нищо обаче не е сигурно. Една грешка е в състояние да реши мач в тази категория.
Цяло чудо е, че Джошуа не загуби в 6-ти рунд.
Не мога да кажа кой беше по-добрия боксьор снощи. И двамата са титани. Според мен срещата се реши на късмет.
Джошуа е млад и има огромен потенциал да се превърне в достоен заместник на Кличко на световния трон.

Дано видим скоро мач Пулев-Джошуа. Ще стискам палци за нашето момче, но шансовете му не ми се струват добри.


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Iezekil » Нед 30 апр 2017 7:53


По-добре да избегне този мач Кобрата.Няма ни класа,ни стил.
Кличко можеше да загуби още в 5тия рунд,ако Джошуа го беше натиснал.Англичанина просто игра предпазливо,а знаем,че бързо сменя стила и е страшно експанзивен.Отделно му е доста силен удара и беше въпрос на време.
Кличко не го харесвам заради лисунгерския стил.Видяхме пак класическите му номера сс дръпване на ръката -за ногдауна,мятането по гърба.В това отношение Джошуа играе доста чист и приятен мъжкарски стил.Вярно бързо му свършва вздуха след избухване и смятам,че това беше стратегията на Кличко-да го умори.Но по-добрия,по-силния и техничния спечели.
Снощи рундовете не ги усещах как летяха.Веднага съпоставих с нашия,е няма такова влачене.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот groznika » Нед 30 апр 2017 8:14


Като цяло мача беше епичен! Страхотна класа, страхотно шоу с много интрига. Почти бях заспал преди началото, но не ме хвана сън след края. Уникално зрелище спиращо дъха в тежка категория.
Кобрата е боец и би се изправил срещу всеки. Честно казано обаче на мен като че ли ми се гледа повече реванш Джошуа-Кличко... :biggrin


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Iezekil » Нед 30 апр 2017 8:25


Да,тук си прав за всичко.А за Кобрата бях писал и по-назад,че ако иска върха трябва да смени треньора,от там насетне и стила си.За Кличко предполагам този мач беше Лебедовата му песен,не можеше да е вечен.Кралят е мъртъв,да живее Кралят!


Svetlix
Мнения: 1192
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Svetlix » Нед 30 апр 2017 8:31


Страхотен мач! Истинска битка! Съперниците бяха много равностойни. До последно мислех, че Кличко ще победи, но в последния рунд не повярвах на очите си. Ето това е бокс!

Iezekil написа:Снощи рундовете не ги усещах как летяха.Веднага съпоставих с нашия,е няма такова влачене.


И аз тъй! :D

Кобрата не го виждам срещу никой от двамата. Нашият е тромав. Въпреки това при един мач с Джошуа, винаги бих подкрепил Кобрата.


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот buller » Нед 30 апр 2017 9:29


Страхотен мач, но има и нещо което много хора не зачитат.
В стихията си и тези повече от 10 години, Кличко си избираше съперниците, кога, къде, как, с какви ръкавици - стратегията го е задържала толкова дълго на върха.
Сега, вече дърт, притискан може би, от агенции, от всички, трябваше да се бие с двама боксльори, които са му от ранга - Фюри и Джошуа - и загуби и двата мача... Иначе той си изпусна шансовете вчера... Имаше кога да откаже Джошуа.


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот group® » Нед 30 апр 2017 10:52


Уникален мач беше.
Кличко показа, че на 40+ години може да се подскача по ринга като младо яре.
А Джошуа е машина. 10 рунда разиграва и 11тия показа защо. Ако сте чули наставленията на треньора му преди 11тия - удряш леко и се дрърпаш... Просто 10 рунда трябваше да го мори и после да атакува. Кличко се върза и мислеше, че ще му издържи... Уви сбърка тактически.
Според мен Кобрата няма шансове срещу такъв стратег и такава физика.


Потребителски аватар
slaveiko67
Мнения: 2120
Регистриран на: Сря 03 ное 2010 10:23
Автомобил: Golf 3 GT TDI
Двигател: AFN 96g
Местоположение: Montana

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот slaveiko67 » Нед 30 апр 2017 11:59


Който е пропуснал мача снощи/като мен/...сега започна повторението му по RTL...


Потребителски аватар
Milenkatara
Мнения: 470
Регистриран на: Нед 27 юни 2010 23:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Milenkatara » Нед 30 апр 2017 14:38


Има го и в замунда също с български превод.


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Stoyanov_Vw » Нед 30 апр 2017 18:06


Какъв мач!! Не мисля, че бях гледал подобна среща. И двамата показаха много желание и хъс. Колкото и да ми се иска да повярвам обаче, че Кубрат има шанс, не мога. Чудо ще е дори ако издържи 12 рунда и загуби по точки. Друг е въпроса, че в интервюто след мача никъде не споменаха нашето момче. Така да се изкажа, дори не го слагат в сметките. За сметка на това на дневен ред е евентуален реванш Джошуа-Кличко, а защо не и обединяващ мач за титлите срещу Дионтей Уайлдър.


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Xaxy » Нед 30 апр 2017 18:51


:mhihi :mhihi :h020 Нашия, ако издържи до 3 рунд, пак ще бъде похвално. Нашия е толкова бавен, че Антъни ще му свие сърмите...


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гледахте ли Кличко-Фюри ?

Мнениеот Vizor » Нед 30 апр 2017 19:11


Кубрат заспа от същата сила, засилка, рунд и начин по който падна в нокдаун Джошуа. Макар и коментаторите да казваха, че едвам се е изправил.. ако си пуснете повторението ще видите, че се обърна към треньорите си и се оплези и усмихна преди да стане. Кобрата беше обърнал очите. Бях за Кличко в този мач макар и скор картите да бяха за Джошуа аз лично бих дал мача до 11-сти рунд за Кличко. Опитах се да си водя скор карта и поне до тогава ги изкарах 2 точки за Кличко отгоре. Явно не ставам за тази работа :D

Единствения шанс на Кубрат за титла е ако сега Джошуа сдаде едната и Кобрата се бие за нея с Паркър примерно. Всичко останало ще го прекине. И Уайлдър, и Ортиз, и Кличко и Джошуа. Не може да се справи с този стил по никакъв начин с тях. Просто не виждам да има оръдията, с които да спечели войната.

Дано да не му пуснат на Кубрат мач с някой от гореспоменатите. Ще му приключат кариерата този път. Особено класически страйкъри като Джошуа и Ортиз. Уайлдър не го споменавам изобщо. 210см е висок. Деснячката я засилва от 2 метра и кусур. За какво изобщо става дума.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта