Измама - потребител "trv", "kossis"

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот viksanlg » Вто 07 мар 2017 18:43


Няма ли един вечен БАН за този мушеник!Трябва снимката му да е вечна в тема с измамници!




Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот gergeto » Вто 07 мар 2017 19:18


phantom_ написа:Той винаги ще бъде с нас :death


Не може да е толкова нагъл,сигурно е станала техн. грешка-влязъл е с профила си за БГмама във нашия форум...та го разпознаха колегите.И неговата не е лесна-да организираш толкова профили ,и всеки за определен сайт-всеки греши...,случва се :Mr Green Fun :thumb_down


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Barboukov » Чет 23 мар 2017 12:09


Ко стана с тоя цървул? Кога му беше погребението?


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Spas » Чет 23 мар 2017 19:49


Аз, ако бях на негово място, поне щях да се извиня тук. Ей така, да пиша нещо, пари няма да върне, ама поне да пише. Коссссисееее, пиши бре, кажи, че съжаляваш. Поне спря да заплашваш управата на форума със съд, разбра се за какво иде реч, пиши един ред, кажи, че съжаляваш. Аз не бих ти простил, защото съм келеш, но знае ли се........автора на темата може и да успее!


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот gergeto » Чет 23 мар 2017 20:55


Spas написа:Аз, ако бях на негово място, поне щях да се извиня тук. Ей така, да пиша нещо, пари няма да върне, ама поне да пише. Коссссисееее, пиши бре, кажи, че съжаляваш.


E как да пише че съжалява,след като не съжалява- за него това е "бизнес"-начин на паразитстване от което излизат лесни пари. За да живееш по този начин оттдавна трябва да си забравил всички скрупули.Няма как да съжалява-такъв тип хора ги наричам "скакалци": идва от нищото,изяда "посевите" на хората( т.е. доверието,честността им) и след като почвата се изчерпи-минава на следващия географски райoн-където му мине номера,с една дума....паразит.
Най-кофтия момент е че наистина такива хора са си повярвали че са бизнесмени,заради риска,който поемат, да се озоват в Пирогов-най-малкото... :thumb_down


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Barboukov » Пет 24 мар 2017 10:43


Трябва да му спретнем една клопка с Господари на ефира.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот MMX » Пет 24 мар 2017 10:55


Barboukov написа:Трябва да му спретнем една клопка с Господари на ефира.

По-добре да се обърнем към папата или ООН. В краен случай ДАНС.


nekaramvw
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 24 мар 2017 15:08
Автомобил:
Двигател:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот nekaramvw » Пет 24 мар 2017 15:17


Внимавайте всички, че големият търговец има да си връща ! :mhihi :mhihi

https://forum.napravisam.bg/viewtopic.p ... 60#p853257

Големи закани, голямо чудо.

Явно му е наранена мижавата душица и решил да се прави на голям.

Странно защо само не пише в темата, а се прави на голямата работа в други форуми... То се знае де, това реторичен въпрос.

Сега ме хвана страх, че пиша и аз, дали Адвоката ще се свърже с мен да търси нещо :mhihi :mhihi :mhihi

И ако реши да си изтрие мнението, ето го, макар че затова сигурно ще търси наказателна отговорност за публично налична информация :mhihi :mhihi :mhihi

foreto.png


edit: това е като информация, макар и саркастичен поста е да покаже колко нахални може да бъдат някои хора.

Съответно автора на темата да има предвид, че измамника ще се опита да направи нещо (sarcasm mode on), за да защити статуса си на невинна девица :mhihi :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
DaDiablo
Мнения: 676
Регистриран на: Пет 22 фев 2013 22:50
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот DaDiablo » Пет 24 мар 2017 15:44


fore :mhihi :mhihi
Според мен трябва да се организираме и да отидем заедно в полицията, за да се предадем доброволно. :a045
Да спестим разходите за Адвоката (а-то е важно да е главно), че ако трябва да му плаща на него може още някой човек да изгори с някой маховик.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8110
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Bai Sando » Пет 24 мар 2017 19:56


Баси наглия тип.Според мен случаят е за психиатрията,не за полицията.Доста тежка форма на шизофрения има в него. :screwy


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6119
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот ktamen » Пет 24 мар 2017 21:24


Според мен трябва да се разреши на шизофрениците да имат по няколко регистрации и по няколко ника :th_up


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Zdravko Zankov » Пет 24 мар 2017 22:30


Ъъъ, всички ще бъдете привикани, пред прокурор.
Адвокат има човека, с главно А.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Mishonti » Съб 25 мар 2017 3:09


Косисе, страхлива жено, що не пишеш тука, а? Помияр долен. Само правописа като ти гледам и ми става ясно що за ниско образован човек си, определено доста посредствен.
Или може би си болен наистина... имаш психични отклонения..


Потребителски аватар
hvp800
Мнения: 4611
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 19:46
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот hvp800 » Съб 25 мар 2017 8:36


Ех fore, fore....и на теб не ти е лесно. Парите отдавна си похарчил, и сега кво? Пак си същия скъсаняк, и се чудиш отде да изпросиш 2 лева за кафе. Жалък си..,


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Vlad777 » Чет 30 мар 2017 16:17


:horror :horror :horror :horror :horror :horror :horror :horror
:arrow УМРЯХ ОТ СТРАХ след тази заплаха на ЛС:

hristo.kostov1 написа:Виж нямам нищо лично към теб, но ти прекали ! Да сложиш снимка от Сватбата ми и да ме дефинираш като измамник.......

Явно се изживяваш като Съдия, Адвокат и Прокурор едновременно. А си само админ във форум в който членуваш и можеби спонсорираш и имаш уеб дизайн студио мисля.

Сайта е ситуиран в Герамния, но е регистриран и тук. Което е отлично. :biggrin

Оставих те да се позабавляваш и погавриш с мене и моят живот.
Осъди ме без право, съд и присъда. Дивият запад на Влад..... :th_up
Сам разбираш че някой трябва да плати сметката накрая.... И понеже оня Лигльо е анонимен за мене, а ти се постара..... :smile
---------

Само за протокола понеже се сетих от къде ми дойде - Случая с онзи купувач е следният- аз му продадох втора употреба съединител и му го казах. На половината от стойността. Той се съгласи. Не съм му давал касови бележки, гаранции и тнт. Не съм му казвала че ще му го върна ако той така реши.
Той ми звъна на 10 минута след продажбата и ме пита дали не съм го прецакал. :screwy
После пак ми звъня през нощта към 20 часа и видимо в неадекватно състояние крещейки ми заяви че съм го прецакал и да съм дойдел да си взема съединителят и тнт.

Естествено нито го беше монтирал нито нищо. Някой му бил казал и нещо му говорело........ :screwy
Аз не съм маймуна, че да, ме разиграват разни....
До сега съм продал и чрез ФВ форум, доста неща - гуми на мене и моят брат, акута и тнт, все втора употреба и не съм имал никакви проблеми с никого !!!
Имал съм посещения от такива Хаховци и съм ги разкарвах защото ме беше страх да не бера ядове после.
А на този му го закарах и лично до адреса и .........
Та понеже държиш да ти се обяснявам като на Съдия и за протокола......
Повече не желая да продавам нищо в тоя форум с оглед на Хаховците които ми се явяваха от него...... Доста солено ми излезе. :thumb_down

И все пак не мисля че изобщо съм длъжен да ти се отчитам и че ти си Адвокат на когото и да е било !

----------
Но да се върнеме към проблема......
Аз съм Ненормален-с раздвоение на личността социопат и Измамник според твоята Присъда и твоите Съдебни заседатели, нали така !!! Трябваше да ме пребиете и погребете, да ме взривите и тнт......

Та ти набута и Брат ми и мене в тази Свинщина...... Брат ми иска и нещо друго за теб.
Но това когато му дойде времето ..... а и ти си безнаказан и велик и ти е позволено всичко .....

Сега ще разбереш какво точно са ЛД и как можеш да ги ползваш.... За да няма неясноти са тебе повече......
А понеже аз съм Измамник имам нещо за десерт за тебе ............

Аз не съм анонимен, но ти направо си ми прозрачен...... и ще видиш това за вбъдеще..........

Еми продължавай все така...
Мислех ви за по умни, но явно съм бъркал...... ти наруши дори собствените си правила.......

За мене това е Твърде Лично !



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта