Измама - потребител "trv", "kossis"

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1614
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот MMX » Сря 05 апр 2017 14:43


Брей, много се вживяваш. Ти случайно да не си измамения, че толкова задълбаваш с подточки и цитати.

2. Предполагам е поредната измама. Ти сигурно вярваш, че това е първия случай в живота му да мами - досега е бил 100% честен.
3. Явно е имал някаква репутация, щом измаменият се е доверил на единия му профил за стока от другия.
5. Дали няма да е на тръни, ако пробва лично да предава стока и не знае дали няма да попадне на някой от писалите в темата - след като му имат снимката?
7. Мисля, че се разбира на кого, но ако не можеш да прецениш си е твой проблем.
8. Ако бях на негово място - първо нямаше да се доверя на съмнителен продавач (описано е държанието му при сделката). Ако въпреки това си кажа "каквото стане" после няма да се вайкам. Може да напиша, че е долен мошеник да знаят другите. Но ще знам, че половината вина си е моя. Ако циганин ти продава "златен" пръстен и го купиш, ще тръгнеш ли да пищищ как държавата трябва да залови световния измамник? Или просто ще си кажеш "къде ми беше акъла".
По точка 1 не ти схванах мисълта.




Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот forski » Сря 05 апр 2017 15:15


Тя цялата сделка е безумна, съединител втора употреба, някакъв агент го носи в чанта през градинката, купувача се усъмнил и въпреки че не разбира извадил 400лв. и му ги дал, и т.н.
И аз имам комплект съединител, даже моя има и кутия, оригинална, по-принцип не е за VW но става за всичко, който иска му го давам за 200лв. ... перфектен :rolleyes


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот инжектопляктор » Сря 05 апр 2017 15:32


group® написа:Точно па твое мнение да харесам - не знам как стана

Крайно време е темата да се заключи, всички мнения освен на автора и kossis да се изтрият и да се закачи на главната страница, заедно с негова снимка, телефон и адрес още в началото на темата. Можем и 100 страници да я направим темата, ама както казват - файда йок.
ktamen написа:И кво му е лошото на маслото втора употреба?... Какво трябва да е наказанието за купувачите на грешното масло Айде да си гледаме в собствените канчета.

Днес смених спирачен диск. Един. Имах пари за 2 втора употреба, но ги дадох парите за 1 нов. Другият после. Не си взех втора ръка, не защото няма читави, а защото не мога да разбера дали е читаво, преди да го сложа.
Консумативи втора ръка не се купуват, освен ако яко не си закъсал. Под консумативи имам предвид дискове, барабани, съединители. Не масло, антифриз.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот vasstop » Сря 05 апр 2017 16:01


Темата ще има продължение, при това доста интересно.
Заключвам, за да може да се запази цялата история.
Когато му дойде времето ще бъдете информирани.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Vlad777 » Пон 15 май 2017 14:16


Днес получих поредната заплаха на ЛС:
hristo.kostov1 написа:Заглавие: Измама - потребител "trv", "kossis"

Vlad777 написа:ОООО мишленце, ти пак си тук :hug

Беше ти даден шанс да защитиш доброто си име и поради тази причина все още имаш достъп до форума, месец и половина след началото на сагата. Това е, защото сме благи и не сме измамници, а държим на истината и колегиалността във форума icon_idea

За този месец и половина не успя да отговориш на основните въпроси, на които един честен и почтен човек би могъл да отговори веднага, а именно:

:arrow Защо си излъгал за състоянието на комплекта, който продаваш, като си го обявил за почти нов, при положение, че си знаел, че е стар и амортизиран?
:arrow Защо си използвал 2 различни ника, за да препоръчваш от единия (kossis) на колегата да купува от другия (trv), а всъщност седиш и зад двата? Краката на лъжата са къси!
:arrow Защо не се съгласи да върнеш парите на колегата, а той да ти върне частите?
:arrow Защо се кри повече от месец и мишкуваше, а сега изпълзя от дупчицата си и се правиш на як?

Заплахи с институции при мен не вървят icon_idea Не разчитай да изчезне просто някак си темата, преди да си се извинил на колегата за и да си му върнал парите. icon_idea



Владко, да те питам аз- Кон боб яде ли ........ :biggrin че тука възникна такъв въпрос разбираш ли докато си говорехме с Филип Марковски синът на Мартин Марковски относно някой неща от живота ......Филип не е като бащаси, ама Баща му и Брат му са огън.......

Но за сега бавно и качествено - една цифричка може да ви очаква на първо четене .........

Струва ми се че тия форуми са ти объркали представата за реалност и виртуалност .......а от там имаш и леко чувство на безнаказаност .......

А и между другото имам още хубави снимки в домашна обстановка, та ако искаш да ти дам да ги сложиш в Темата да има -Аз ще ги сложа в нета и ще ти подскажа къде са, а ти ще ги сложиш сам и готово - всичко ти е позволено Момче давай смело ! Тука е така.......


И да почерпиш на 26 септември за Рождения......

Заплахи няма да коментирам, само ще кажа, че този, който ми го е писал е явно неграмотен.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Vlad777 » Вто 28 авг 2018 17:28


Имайте предвид, че потребител atrt пише от същия IP адрес като "trv", "kossis", "foris", които установихме, че са едно и също лице, което регистрира нови потребителски имена, с цел въвеждане в заблуда на потребителите!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Измама - потребител "trv", "kossis"

Мнениеот Vlad777 » Пон 30 мар 2020 18:09


Да отбележим, че имаме нов опит за нов потребител във форума на същото лице - fetleto icon_idea Наложен БАН.

Моля при съмнения за нови профили на същото лице, сигнализирайте до админите на форума.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: petar_a и 52 госта