Говорите ли си сами, докато карате?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
dreadx
Мнения: 315
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 15:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот dreadx » Пон 17 апр 2017 16:13


Ако има други хора в колата, по обясними причини гледам да се съобразявам. Ама ей-сега, в съботата, карах сам 2 часа - малее, колко глупости си наприказвах.. :eek




Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот bobocamaro » Пон 17 апр 2017 16:25


Не само, аз подивявам на дълъг път сам. Свалям стъклата, дори зимата, крещя, пея на висок глас.
Отделно се зъбя на водачите около мене, викам по колите при изпреварване и разминаване.
Работата е за страх :stumm
Аз съм със сериозни, психични отклонения сам в кола. :stumm


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7821
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот hooligan_sk » Пон 17 апр 2017 17:46


Ти и да не си сам...и да не си в колата... пак си така. :mhihi


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19139
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот stefan4o » Пон 17 апр 2017 17:55


Аз не си говоря сам при никакви обстоятелства. Иначе като ме прихванат - си припявам с някоя любима песен (нерядко крещя яко примерно на AC/DC :Mr Green Fun ), но само толкоз :mhihi


Потребителски аватар
Voluminer
Мнения: 342
Регистриран на: Сря 03 авг 2016 14:00
Автомобил: Vw Passat B3
Двигател: 2e
Местоположение: Ловеч

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот Voluminer » Пон 17 апр 2017 17:59


Припявам си някоя готина песничка докато я слушам по радиото,ама чак да си говоря!?! :h020


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот ktamen » Пон 17 апр 2017 18:07


Ако не псуваш, докато караш, значи не следиш внимателно пътната обстановка.
Аз я следя много внимателно :Mr Green Fun


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот gergeto » Пон 17 апр 2017 18:45


Не е страшно и ненормално да си говориш сам.Страшно е Когато сам си задаваш въпроси и почнеш сам да си отговаряш..... :mhihi Иначе не смятам че да караш и да псуваш е нещо ненормално...напротив, с тия джигити на пътя, не "вадя" майките и некои органи от употреба, поне докато паркирам и сляза от колата.


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот Exell » Пон 17 апр 2017 19:24


bobocamaro написа: Не само, аз подивявам ........................:stumm


BoBo , ти и извън колата си така :)
Да , пс*вам когато съм сам през повечето време :stumm


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот muns61 » Пон 17 апр 2017 19:31


gergeto написа:Не е страшно и ненормално да си говориш сам.Страшно е Когато сам си задаваш въпроси и почнеш сам да си отговаряш.....


Проблем е когато не си съгласен с отговора.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот gergeto » Пон 17 апр 2017 20:30


muns61 написа:
gergeto написа:Не е страшно и ненормално да си говориш сам.Страшно е Когато сам си задаваш въпроси и почнеш сам да си отговаряш.....


Проблем е когато не си съгласен с отговора.
:mhihi :th_up


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот Благовест » Пон 17 апр 2017 20:35


Не говоря!Само псувам...помага... :mhihi


dreadx
Мнения: 315
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 15:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот dreadx » Пон 17 апр 2017 20:38


Ама аз не се сърдя, когато си задавам въпроси и не мога да си дам точен отговор. ;)

А иначе какво си говоря, примерно малко преди Ихтиман: - я, какви са тези знаци (100), (80), (60), сега да намаля ли..? Сори хора, намалявам!! - аха, изпреварват ме всички. - явно само аз не ги знам тези знаци, защото само аз минавам за пръв път от тук тази година. Всички вече са ги виждали тези знаци, и знаят, че не значат нищо! (така се и оказа, малко по-натам.)

А имаше и на връщане: - Пуу, тая магистрала като по Цариградско шосе - а не, по-зле е всъщност, защото Цариградско е с повече ленти - я аз ще си карам с 90 зад този ТИР, те онези в лявата лента и без това не могат да вдигнат над 110 - опа, какво стана, сега и ще спираме ли? -- да, явно един километър до Траянови врата ще си караме на 1-ва-2-ра, най-много с 20.. Нищо де - абе за'кво тръгнах аз толкова рано по обяд, може би за да вися по задръстванията..
Както и да е, мина ТИР-ът през тунела и едни катаджии му махнаха да спре на паркинга за ТИРове, а аз продължих: - Ето, край вече няма задръствания и след половин час ще съм си вкъщи -> ама някъде точно преди отбивката за Ихтиман гледам едни коли направо спрели: --- лелеее, а не! - Добре де, ще вляза в Ихтиман, ще седна в някой ресторант да изпия една безалкохолна бира - ще изчакам и ще си продължа като се разкара задръстването.. за какво да вися на магистралата и да карам с 10-20, даже няма човек къде даже да спре и да се изпика.. я, един Пасат със софийска регистрация завива към Ихтиман, сигурно знае по-пряк обиколен маршрут - давай по него.. -> даа, не влиза в града, явно съм на прав път, не е от най-добрия път, но сигурно ще стигна по-бързо.. Ае к'ви са тия дупки, явно преди много време са нарязали платното на квадрати с идеята да го преасфалтират, ама Иван Костов е откраднал парите и така си е останало.. Опа! пак задръстване, е сега вече в тези храсталаци няма и къде да обърнеш -- ама като гледам тези 100 коли пред мен и още толкова зад мен, явно всичките никога не сме минавали по този път - та сега ще се наложи да караме няколко километра съвсем бавно през дупките - ама, поне не е като да стоим на едно място, освен това се разминахме само с една кола наобратно за през целия път - ето така обичам да не е натоварено движението, че да можеш да си избереш през кои дупки да минаваш - през левите или през десните - освен това обичам и планинския офроуд.. По едно време свършиха дупките и след още малко почти нормално каране, стигнахме и до един град (може би Вакарел) - и през цялото време нали карах след един Форд-Транзит, натъпкан до горе с багаж и нищо не виждах - по едно време спря пред една пешеходна пътека и аз спрях - А онези започнаха да слизат: викам си лелее колко съм тъп - нищо я да оставя колите да ме изпреварят, че ако тръгнат да карат по мен, кой знае къде ще ги заведа -- изчаках ги и продължих още малко по пътя, където имаше табела със стрелка [СОФИЯ]--> ъъ., дали тук не трябваше да завия за София - а не, това води на магистралата, а пък аз нали реших да не карам по тъпата магистрала, я да видя тук между селата може би също се ходи до София, ама по друг път, някакъв - а и като гледам по слънцето съм на права посока де.. ъъ, къде отидоха всичките коли зад мен? - ами явно са тръгнали към София..
Поповци, Издиславци... абее, аз що нямам карта? - а да, остана в другата ми кола - нищо, може да питам някой човек да ми каже дали от тук се стига до София.. К'во е това, дето минах през него? - а някаква изоставена влакова линия и срещу мен някаква изоставена гара с изпочупени стъкла (Ghost City) -- лелее, добре че нямам карта, ако бях спрял тук да я разглеждам, после колата никога нямаше да запали и сигурно щяха да дойдат онези зомбита, от онзи филм, дето го гледах вчера .. я ще си карам аз нагоре, то като мине нагоре, почва надолу и към София --> я, къщи някакви, и кола пред едната (една нова такава, лъскава червена Форд-Фиеста) - дали да не спра и да питам..
- Kакво е това малко дете, дето е заключено в колата и ме гледа?? - а не, няма да спирам - тези със сигурност ще са някакви психопати, да си оставят така детето в колата! (- всъщност от къде да знам, може и да не е било *заключено*) -> газ нагоре още два километра и пътят свърши пред една голяма врата с бодлива тел.. - т.е. продължаваше като горски път без настилка, ама реших да не си правя повече експерименти - айде наобратно, напътешествах се из планинските пътища. На връщане след няколко минути, онова дете пак беше в колата - аа, вече нямам никакви съмнения за психопатите! ;)
Минах през всичките села наобратно - през цялото това време нямаше пукната кола да се разминем по пътя. На края стигнах до магистралата и за по-сигурно минах първо да проверя отбивката за към Пловдив, после обръщах там и от втория опит хванах към София.. ;)


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот Водния дух1 » Пон 17 апр 2017 20:52


Тоя народ съвсем изперка-и аз ,де


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12790
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 17 апр 2017 21:11


Псувам, и си припявам на готини песни.
Псувам турски тираджии...
И селски бекове.
У градО.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: Говорите ли си сами, докато карате?

Мнениеот gergeto » Пон 17 апр 2017 21:13


Псуването не се брои.То е част от ЗДП, начин за комуникация при която често получаваме визуален отговор......Значи псуването не е монолог, а диалог на по-висок тон.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 193 госта