Не се научиха полицаите да не изкачат на пътя като нинджи.

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
borisfx
Мнения: 18
Регистриран на: Пон 03 ное 2014 14:06
Автомобил:
Двигател:

Не се научиха полицаите да не изкачат на пътя като нинджи.

Мнениеот borisfx » Нед 14 май 2017 11:45


Това по повод вчерашния трагичен инцидент при който в Пловдив жена уби с джипа си полицай на пътя. - https://www.24chasa.bg/novini/article/6220212
Полицая изкача на пътното платно и се мъчи да спре кола която се движи в най-лява лента. В същото време, джипа зад колата не успява да спре навреме и за да не се блъсне в предната кола, извива вдясно (щото в ляво е мантинелата) и помита полицая, който е в средното платно и го убива на място. Голяма трагедия, полицая оставя две деца сирачета, Бог да го прости.
Но темата е за друго - редовно полицаи изкачат като нинджи от храстите и се мъчат да спират автомобили като излизат на пътя. Това за мен са си чисти самоубийци. Няколко пъти ми се е случвало и то даже нощно време да ми изкачат така от храстите и да махат с палката и за малко да ми скочат на капака на колата. Абе хубаво, решил си да махаш с тая палка, ама малко помисли преди това, кое е по-важно - да спреш колата и да вземеш 20 лв. от шофьора или живота ти.
Не казвам, че в случая жената управлявала джипа не е виновна, защото за да не може да спре навреме сигурно е карала с превишена скорост, но и самия полицай с какъв акъл отива на средата на пътя за да спре кола в крайна лява лента???




Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19560
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Не се научиха полицаите да не изкачат на пътя като нинджи.

Мнениеот radotom » Нед 14 май 2017 13:13


Борисе, ако имаше малко мозък в главата, щеше сам да се сетиш защо полицая е 'изкочил по средата на пътя' да спре кола (в случая коли), дето фучат с близо 90 км/ч по градски булевард, около който са се събрали почти 4 000 човека.


Потребителски аватар
Ronin
Мнения: 1025
Регистриран на: Съб 10 юни 2006 16:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив Kia ceed 16V 109 к.с
Контакти:

Re: Не се научиха полицаите да не изкачат на пътя като нинджи.

Мнениеот Ronin » Нед 14 май 2017 15:25


От ляво няма мантинела,има тротоар.Това им е работата е полицаите катаджии.Жалко за полицая,няма причина която да оправдае смърта на човек,още повече по време на работа.

Борисе,със какъв акъл я пусна тая тема ?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта