Имейл на Топлофикация?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Имейл на Топлофикация?

Мнениеот ktamen » Сря 07 юни 2017 20:16


Топлофикация има ли имейл, на който мога да им пиша. Искам да имам писмена кореспонденция с тях, а не можах да открия никакъв начин.




Потребителски аватар
stefarata
Мнения: 1894
Регистриран на: Нед 13 сеп 2009 10:56
Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Местоположение: Карнобат

Re: Имейл на Топлофикация?

Мнениеот stefarata » Сря 07 юни 2017 20:22


mnenia@toplo.bg този е на централното управление


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Имейл на Топлофикация?

Мнениеот ktamen » Сря 07 юни 2017 20:41


Благодаря, писах им, ще чакам отговор.


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6150
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Имейл на Топлофикация?

Мнениеот ktamen » Пон 11 сеп 2017 22:44


Като им писах ми отговориха от info_r@toplo.bg
Май е по-правилно да им пишете на този мейл, а не на мнения.
Така или иначе при проблеми с тях май е по-добре да им пишете, а не да се разправяте по телефона или по гишетата. Писмата се стараят да ги пишат внимателно и не са пълни с нелепици, като телефонните разговори, не че пак няма глупости, но са по-малко.
Ако на някой му е интересно, писах им заради някакви 14лв за топлинно счетоводство, които са решили, че им дължа, въпреки, че повече от година крановете ми са пломбирани и няма техническа възможност да ми доставят каквото и да е, така че могат да осчетоводяват една много голяма и много кръгла нула. За мой късмет в блока отдавна няма парно отопление, така че няма и такса сградна инсталация. 14те лева май разбраха, че няма да ги получат, щото спряха да ги искат. Но сега ми искат 11лв за ..........щото така пишело в техните докименти....
През цялото време се позовавам на дефиницията за клиент в Общите им Условия, която си е съвсем ясна и недвусмислена.
2. “Битов клиент” е Клиент, който купува топлинна енергия с топлоносител гореща вода за отопление, климатизация и горещо водоснабдяване за собствени битови нужди.
Изрично ги попитах, дали има някаква разлика между техните претенции и "такса празен стол", ама май се обидиха :rolleyes



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 188 госта