В момента е Вто 20 ное 2018 19:39
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Отговори  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Пон 03 юли 2017 20:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
Тъй като наскоро мой познат имаше сериозни перипетии с пукната гума на магистралата, впоследствие и гръмнала резервна и изгубен половин ден и куп нерви , се поинтересувах по темата автоасистанс и т.п. и мернах някаква оферта на СБА, която е с някаква клубна карта "плюс". Освен пътната помощ има и един безплатен ГТП. Та, някой ако е ползвал техните услуги би ли споделил струва ли си или да търся друго?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 8:49 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
аз съм втора година с такава карта за 50 лв, имаш безплатен преглед , и теглене до най-близкия областен град, или 30 км в която си искаш посока и после преференциални цени на км (както и подаване на ток и т.н.), а също така и пътна помощ на Балканите, услугите освен ГТП не съм ползвал още, дано да не се и налага

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 11:21 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: CorradoG60 Ford KugaTDCi
Двигател: PG
Аз също съм с такива карти и за двете коли. Освет ГТП-то, което е ясно че ползвам и на двете, веднъж ми се наложи за Корадото да ползвам и асистанса.
Много приятно изненадан останах от обслужването, още с обаждането ме попитаха колко е висока колата, за да знаят какво да изпратят - репатрак или колесар. До 30 мин от обаждането ми, камиончето беше при мен. Супер любезен и отзивчив чичо, който безпроблемно ме метна до сервиза. Въобще 6 точки. Препоръчвам с две ръце!

Щракнах си една за спомен :mhihi
Прикачен файл:
IMG_0307.JPG
IMG_0307.JPG [ 43.06 KиБ | Видяна 1762 пъти ]

Поздрави,
Никола

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 12:30 
На линия
Потребителски аватар

Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
имам но не ми се налагало да я използвам

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 14:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4 + Golf Mk1
Двигател: 1Z + JB
Ползвал съм пътна помощ на СБА, но без да имам карта, просто така се случи. Закъсахме го в едно село на 110 км от София, проверих няколко варианта и този на СБА се оказа финансово най-изгоден. Беше неделя, обадих им се, учтива жена ме разпита точно къде съм за да знае от къде да пратят кола и тръгна такава от София. По времето което му трябваше на човека да пристигне, стана ясно, че е тръгнал веднага и без да се офлянква с нормална скорост за камиончето му пристигна при нас, същото като на снимката на колегата sharpshooter_. Много учтив човек, видя, че няма как да се помогне на място, качи колата отзад, ние при него в кабината и лека полека към София. Доволен съм от тях, ако имах и карта, щеше да е още по-добре, с нея само технически преглед да минеш и почти си я избил, препоръчвам.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 14:45 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: CorradoG60 Ford KugaTDCi
Двигател: PG
ABSOLUT написа:
....с нея само технически преглед да минеш и почти си я избил...

Именно :th_up

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 15:55 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Има ли покритие по всички краища на страната и колко е тарифата без карта?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 04 юли 2017 21:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Вече я поръчах. Утре ще е при мен. Благодаря за мненията и дано на никой не му се налага да ползва услуги за пътна помощ

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Чет 06 юли 2017 8:28 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Аз съм ползвал веднъж тяхната услуга за град София,но тогава имах карта-беше сребърна за 35лв. безплатно ме извозиха до който сервиз/адрес им казах,доволен съм много,защото пристигнаха бързо и бързо ме репатрираха :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Чет 06 юли 2017 14:08 
Извън линия
Потребителски аватар

днес си получих картата и към обяд звъннах в СБА София да попитам правят ли ГТП тук в Карнобат и какво им е работното време. Служителят беше доста отзивчив и ми каза, че пунктът работи и мога да мина преглед. Когато отидох на място ме посрещна някаква лелка, която ми каза " съжалявам, младеж, не правиме прегледи от около година, отивайте в Сливен или Бургас" :no Погледна ме с недоумение и ме разби с " ама те от София не знаят ли, че не правиме прегледи..." Забелязах, че каналите в помещенията се позлват усилено за някаква, вероятно частна сервизна дейност. Пожелахме си лек ден и минах прегледа на друго място. Дано и пътната им помощ не е такава недоумяваща и нехайна...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Чет 06 юли 2017 14:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Връщай я. Щом е купена дистанционно би трябвало да може да се върне.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Чет 06 юли 2017 14:27 
Извън линия

Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Е ти само заради прегледа ли я купи?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Чет 06 юли 2017 14:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Не само заради прегледа, попаднах на СБА докато търсех информация за асистанс. Това съвпадна и с изтичането на прегледа и гражданската, та така.
Проблемът не е в прегледа, а в това, че служителите не знаят работи ли обекта или не, твърдят че работи, а някакви лелки те убеждават да отидеш ей там, наблизо , на 50-60 км. да минеш преглед. На въпроса ми тя ли ще ми плати глобата ако ме спрат по пътя към заветния пункт в Сливен, след като прегледът ми е изтекъл преди предния ден, също не получих отговор Но все пак сме провинция, може би е нормално да се случва така.
Не мисля да връщам, пък за следващия преглед бих се възползвал, ако са останали работещи пунктове дотогава :biggrin

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Вто 26 юни 2018 13:37 
Извън линия
Потребителски аватар

За информация, пунктът на СБА в Карнобат вече работи, вчера минах преглед при тях, че и фаровете ми провериха за реглаж.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Някой с впечатления от пътната помощ на СБА Публикувано: Сря 27 юни 2018 15:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
MITKO_DVD написа:
Аз съм ползвал веднъж тяхната услуга за град София,но тогава имах карта-беше сребърна за 35лв. безплатно ме извозиха до който сервиз/адрес им казах,доволен съм много,защото пристигнаха бързо и бързо ме репатрираха :)
Абонат на СБА :mhihi

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 15 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00