Питане за мотоциклет тип "пистов" но с три колела (триколка)

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19142
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Питане за мотоциклет тип "пистов" но с три колела (триколка)

Мнениеот stefan4o » Нед 01 окт 2017 9:54


Колеги, моля, ако някой има инфо как се наричат такъв тип мотоциклети да драсне два реда. Това лято в Созопол видях такъв и взе, че много ми хареса. Искам да разгледам цени и т.н. (дано не припадна от цените)... Направо смея да кажа, че бях впечатлен страшно от визията и излъчването на тая машина. Не се сетих да видя надписи за марка/модел по нея. Отпред е с две гуми, самата форма е като на пистов мотоциклет, с кормило като на мотоциклет, две гуми отпред (както споменах) и седалка като на мотоциклет - едно зад друго места. Благодарско предварително на отзовалите се :th_up
Нещо такова, но с много по-изпипан дизайн беше, този направо си изглежда недодялан в сравнение с онзи:
Изображение






Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19142
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Питане за мотоциклет тип "пистов" но с три колела (триколка)

Мнениеот stefan4o » Нед 01 окт 2017 10:02


Не, не. Това са като скутерчета, но с три гуми. Тая машина беше голяма колкото Смарт (предполагам, че е с 4-цифрена кубатура), беше тъмно като я видях, а осветлението от уличните лампи не ми помогна да го огледам много в детайли. Може би за пръв път ми се прииска да карам такова МПС, досега никоя кола не е събудила такива чувства у мен :banghead


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8295
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Питане за мотоциклет тип "пистов" но с три колела (триколка)

Мнениеот Stivi » Нед 01 окт 2017 10:13


Ето ти по-наточената версия на тази от снимката,18 000 долара и се мяташ на звяра :)
https://can-am.brp.com/spyder/build-and-price/vehicle-configuration.html?configAirProfileName=BRP_SPY&configAirPlatformId=SPY_F3_SPORT&modelYear=2018




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8295
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Питане за мотоциклет тип "пистов" но с три колела (триколка)

Мнениеот Stivi » Сря 04 окт 2017 9:00


Rat Fink написа:Може да си видял Polaris Slingshot
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=5&act=4&adv=51505485254990913&slink=4tpq2f

Първо и аз си помислих за Поларис-а,но колегата каза че седалките са една зад друга и затова не го споменах ! А това на Хонда-та е някаква афтърмаркет преработка !



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 87 госта