Търся колега от София който ще (пре)подписва скоро договор за мобилен нет ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2213
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Търся колега от София който ще (пре)подписва скоро договор за мобилен нет ?

Мнениеот Каспър » Съб 25 ное 2017 8:54


Здравейте. Харесал съм си един таблет който се предлага при мобилните оператори (и трите) на цена доста под тази в магазинната мрежа, където и без това трудно се намира. Таблета се предлага с план за мобилен нет като естествено колкото по-скъп е плана, толкова по-ефтин е таблета. Засега най-добрата оферта е във Виваком, но се предлага и в другите два оператора. Тъй като до изтичането на моя договор за мобилен нет има още време, търся някой колега от София който ще подписва нов или ще предподписва стар договор за мобилен нет за две години и няма да взима устройство. Таблета не се предлага при подписване на договор за услуга различна от мобилен интернет, поне при Виваком, при другите два оператора може да го предлагат и с договори за други услуги. Плащането ще е еднократно кеш, а почерпката може и безкасово ако реши помагащия :drunk Таблета е нисък клас и дори с най-ефтиния план не е голяма сума, но разликата в цената със и без договор е достатъчна за да се потърси вариант да се вземе на преференциална цена и горницата на парите да отиде за колата примерно :mhihi . Моля, ако има съгласен да съдейства да ми пише на ЛС за да се разберем.




Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19147
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Търся колега от София който ще (пре)подписва скоро договор за мобилен нет ?

Мнениеот stefan4o » Съб 25 ное 2017 9:15


Напиши модела на таблета поне де.


Потребителски аватар
Каспър
Мнения: 2213
Регистриран на: Съб 03 ное 2007 0:11
Автомобил: Insignia A Sports Tourer 2014 4x4
Двигател: A20NHT Turbo 250 HP
Местоположение: София

Re: Търся колега от София който ще (пре)подписва скоро договор за мобилен нет ?

Мнениеот Каспър » Съб 25 ное 2017 9:19


Не мисля, че точния модел има значение за този който ще съдейства и затова не съм го написал, но щом така учтиво ме молиш :icon_lol Huawei MediaPad T3 8 4G KOB-L09.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 137 госта