Как да сваля някое друго килце :-)

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот groznika » Пет 26 яну 2018 11:55


Volksrod написа:Относно водата, пиеш, когато ти се пие или жулиш яко и пикаеш?
Плодове, кои са подходящи и кэи не?


Вода през деня пия когато ми се пие. Вечер преди лягане 400-500 мл. на път за кревата. В началото е кофти, защото ставаш нощем да точиш бойлера, но скоро нещата се наместват (поне при мен) и си го събирам до сабаля без проблеми :)




Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот forski » Пет 26 яну 2018 11:59


Стотина лева струва изготвянето на хранителен режим от професионалист, плюс допълнителни консултации. Поинтересувай се, и не я карай на принципа проба-грешка.
Изпробвано и ефекта е изцяло положителен, за три месеца аз лично свалих почти 10кг. и една година по-късно продължавам да си поддържам теглото!


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот Stivi » Пет 26 яну 2018 12:08


Volksrod написа:Благодая за съветите :-) само да се позатопли и яхвам коолото, знам, че там резултата е сигурен!

Много грешен подход ! Трябва да започнеш от днес с каквото можеш /няколко серии лицеви опори и малко упражнения за корема са достатъчни като начало/ за да добиеш навик и да каляваш волята ! С това /от утре,като се позатопли,след празниците/ няма да се получат нещата ! А иначе на велоергометър за 20мин се изгарят повече калории от един час навън с колело, и после директно влизаш в банята вместо да се прибираш мокър с колелото до вкъщи и да переш целия екип ! Понеже не плувнеш ли в пот значи си карал за апетит,а не за отслабване :a045 А хранителен режим от специалист са хвърлени пари на вятъра освен ако не искаш да ставаш Мистър Олимпия ! Все едно да си купиш за 50лв книгата на Лазар Ангелов за коремната преса, и да очакваш да направиш същата :mhihi Всичко е воля и желание,останалото го има в интернет с тонове ! А и не е задължително да се отслабва драстично,по-добрия вариант е да успееш да направиш фигурата си от нормална пирамида на обърната такава дори и да не свалиш много килограми ! Когато в раменете си много по широк отколкото в корема ,никой не те пита колко килограма си :a045


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот milmar » Пет 26 яну 2018 12:26


А най-първото и задължително е да инвестираш (20лв) в кантар и като за начало, и напълно достатъчно е, стрелката да не отива нагоре, сравнено с вчера. Ако това постигнеш, много по-лесно е да започне малко по малко да пада.
Освен това гимнастиката трябва да е всеки ден, по-лесно е да се прави всеки ден, отколкото през един :biggrin .


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот forski » Пет 26 яну 2018 12:58


При нас хранителния режим имаше голям ефект, разбира се съчетан с различни упражнения (лесно нема)
Изготвянето на режима беше по-инициатива на жена ми понеже имаше проблем с връщането на килограмите няколко години след раждането.
Тя свали около 15кг. и си поддържа теглото, прави си упражненията и всичко е наред. Ние останахме доволни, стоте лева не отидоха на вятъра!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот Vlad777 » Пет 26 яну 2018 16:09


Началото на 2017 бях 147 кг.

Точно за 4 месеца свалих 40+ кг. с хранителен режим без глад. Без спорт и без натоварване по програма Метаболитен баланс. Базирана е на изследвания на кръвта и определяне на храните, които са подходящи за твоя организъм в правилни пропорции и количества. Не е евтина, но за мен си заслужава всяка стотинка.

Дори подминах поставените си като цел 107 килограма и стигнах до 100, с опасност да падна под трицифрено число, което ме стресира. :horror

За да не изчезна съвсем, увеличих доста храната и започнах да ям разни булшитове и се закрепих около 107, колкото съм и в момента.

:arrow Вода - 4 литра на ден
:arrow 3 хранения на ден
:arrow Никаква захар
:arrow Вечеря преди 21:00 ч. и поне 12 часа между вечеря и закуска.
:arrow Само чист ръжен хляб
:arrow Нищо газирано

Ако някой се интересува от Метаболитен баланс програмата - мога да я препоръчам като нещо наистина полезно.


Потребителски аватар
Volksrod
Мнения: 258
Регистриран на: Пет 20 ное 2009 17:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот Volksrod » Пет 26 яну 2018 17:15


Сподели програмата :-)
Ще си коригирам режима и храната, все пак искам да изгоня примерно някакви маск 5 кг:-)


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18715
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот hooligans » Пет 26 яну 2018 17:22


Аз свалих 10-тина кила с хранителен режим на този диетолог - Ипократис Пападимитракос
Общо взето започнах да ям и отслабнах, а преди само вечерях. Режима си го поръчах онлайн и попълвах анкети, според които беше направен.
Имам много познати и приятели, които са много доволни от него.


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот инжектопляктор » Пет 26 яну 2018 17:24


Единственият начин да отслабнеш е да гориш повече, отколкото приемаш, което означава да си гладен.
Аз ям каквото искам, когато поискам. И съм 71кг.
Но пия дори чая без захар или с много малко захар, почти не консумирам сладко(не ми е вкусно) и не пия газирани боклуци като кока кола. И хамбургери от макдоналдс и крилца от КФЦ не ям. Ям нормални сандвичи.
По едно време бях се разболял и не можех дори да ям. Свалих за по-малко от месец 15килограма...


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот groznika » Пет 26 яну 2018 17:31


инжектопляктор написа:Единственият начин да отслабнеш е да гориш повече, отколкото приемаш, което означава да си гладен.
Аз ям каквото искам, когато поискам. И съм 71кг.


Гладът е малко абстрактно понятие. Има хватки с които да си докараш усещане за ситост без да си се нагърмял с излишни калории. Водата е един от многото варианти.
Аз лично съм бил доволен от ябълковия пектин. Полезен е и за куп други работи, като висок холестерол например. Това ми напомня да ида да си купя пак :)


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот инжектопляктор » Пет 26 яну 2018 17:35


groznika написа:Гладът е малко абстрактно понятие. Има хватки с които да си докараш усещане за ситост без да си се нагърмял с излишни калории.

Лично аз без хляб на масата не мога да се нахраня. Всеки казва спрете хляба... :no
Може ли човек да се съобразява със специален режим и да живее по него? :gruebel
Просто малко ограничете джънк фууд-а. Иначе нищо няма да стане.Проблемът на всяка диета е, че всеки излишен килограм, когато цялото почувства глад, се опитва да го върне след края на диетата, за да се запаси за следващия глад.
Относно водата - аз лично пия много чай. :gruebel
Stivi написа:Понеже не плувнеш ли в пот значи си карал за апетит,а не за отслабване

Това са пълни нелепици. Не е задължително да си плувнал в пот. Аз велосипеда си го карах на 17-18 предавка по баира и не плуввах в пот. Най-добре е да си стоиш вкъщи и да въртиш някакви тъпи педали, дишайки си собствената пот и въглеродния диоксид, вместо да излезеш навън и да си направиш разходка.
Най-добре е парковете да ги забранят и да ги бетонират. Ще направят зали, вътре с наредени велоергометри, нали?
-------
И само да кажа нещо. Кантарът много лъже. Ежедневните, ежеседмичните колебания в теглото на човек може да са в рамките на 5 килограма. За това се теглиш на гладно, след като си посетил тоалетната. Ако си изпил 2-3 литра вода и си изял 1 килограм ядене, много ясно че кантарът ще покаже 3-4 килограма повече.
А всяка дреха слага килограм. Аз бях се измерил наскоро 75кг. После си меря теглото на якето, фланелата и всичко останало и то се оказва, че само те с обувките тежат 5 килограма.
п.п Мен няма да ме видите и да нагъвам пръжки и сланина. Не консумирам нищо мазно, защото мазното не ми е вкусно.
п.п2 1 час колело = 700 калории.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8289
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот Stivi » Пет 26 яну 2018 18:26


Отслабване без упражнения се прави само ако имаш здравословен проблем и не можеш да правиш такива ! Каква файда да отслабвам, ако ще имам само месо по кокалите без мускули ? Истината е да си хапваш от всичко /с мярка/ и да го изгаряш с кардио и тежести,а не да ограничиш това и онова само и само да видиш, че кантара показва по-малко-това си е типично женска работа,един мъж ТРЯБВА да тренира за да изглежда добре,а не да спазва диети от списания icon_idea


Потребителски аватар
Курт Деликуртев
предупреждение за БАН
Мнения: 2116
Регистриран на: Нед 17 сеп 2017 12:40
Автомобил: Passat Variant 2001
Двигател: AWT
Местоположение: Филибето майна/ Щурград

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот Курт Деликуртев » Пет 26 яну 2018 22:01


Диетата на Д-р Дукан, за 1 година 44 килограма, после 15 килограма обратно. Личен опит! Чукате в чичко Гугъл Диета Дукан и имате цялата информация!

Избягват се всякакви храни с въглехидрати, месо и мазнини на корем! Желателно е добро движение, разходки или тежка физическа работа!


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Как да сваля някое друго килце :-)

Мнениеот Xaxy » Пет 26 яну 2018 22:22


Само добър хранителен режим,трябва си изчислиш приема и разхода на калории,гледай на ден да пиеш поне по 3 литра вода. Гледай да тренираш и наблягай повече на базови упражнения


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Закъсвация :-)

Мнениеот groznika » Пет 26 яну 2018 23:16


Курт Деликуртев написа:Диетата на Д-р Дукан, за 1 година 44 килограма, после 15 килограма обратно. Личен опит! Чукате в чичко Гугъл Диета Дукан и имате цялата информация!

Избягват се всякакви храни с въглехидрати, месо и мазнини на корем! Желателно е добро движение, разходки или тежка физическа работа!


Имаш ли представа какво препоръчваш? Знаеш ли колко хора завършиха въпросната диета в болница? Имаш ли представа, че има почти загинали от този режим?
Това е така наречената протеинова диета. Ефекта е бърз и зашеметяващ, но е изключително шокова за организма. Особено вредна е за бъбреците, а заради големия йо-йо ефект и за сърцето. Хора с бъбречни и сърдечни проблеми трябва просто да я забравят и въобще да не си правят експерименти.
Беше изключително модерна преди няколко години. Към днешен ден е оспорена и отхвърлена от почти всички лекари и специалисти в областта.

Познавам хора свалили по 90 килограма за някакви месеци с тази диета. Няколко години по-късно са пак +90 кг. с бонуси. Внимавайте много с Дюкан!

Човешкият организъм не може да живее пълноценно само на протеини. Това налага допълнителен и разнообразен режим след протеиново шоково отслабване. За съжаление потенциалните повреди от Дюкан може да бъдат необратими в някои не редки случаи.
При храненето само и с големи количества протеин се отделя амоняк в организма. Той на свой ред е силно отровен и води до сериозни поражения в почти всички органи.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта