Мнения за работодател елит кар

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Xaxy » Нед 28 яну 2018 13:08


KOKO ГЕОРГИЕВ написа:Колега, тази работа ми е добре позната. Казаното от колегата beuchat е абсолютно вярно и е точно така. В друго мнение правилно ти казват, че тази работа е за млади несемейни момчета, които все още живеят с родителите си. Важното е да набереш поне малко стаж и опит и да търсиш начин за по-добра реализация. Затова текучеството е голямо.
Интересното обаче е, че тази работа в склад-магазина на Ауто+ с който имам контакти се върши от хора в предпенсионна или пенсионна възраст. Мога да поразпитам дискретно.


За Кърджали ли имаш впредвид?




Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Водния дух1 » Нед 28 яну 2018 16:50


Започни,пробвай. След 2-3месеца всичко ще ти е ясно-и заплащане и обещания и работата.Никой няма да те върже с белезници за тая фирма-като не ти хареса-айде чао.Явно няма колега от форума,който бачка там.


Потребителски аватар
Mario951
Мнения: 483
Регистриран на: Нед 30 дек 2012 21:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Mario951 » Нед 28 яну 2018 17:03


Е ама то хем боли хем сърби, според мен градското каране е доста изморително с това постоянно спиране и тръгване по различни обекти. То явно не си кривиш душата че те мързи в известен смисъл, но на мен камион на извънградско за 900 лв чисти ми звучи по-добре от лигавене за 600 лв с баничарката градско. То даже и 900 лв са малко за камион, било то само с С категория, защото си е отговорно да управляваш такава машина и си е трудно (аз лично нямам С категория, но и не съм в тоя бранш), но като за човек без стаж е супер според мен. Пък и замисли се какво искаш да постигнеш в бъдеще, спомена за С+Е евентуално, защо мислиш че като трупаж стаж с B категория ще имаш някаква файда? Съвсем друго си е да кажеж - имам стаж 1-2 години със C категория, карах Mercedes Atego, примерно... Така бъдещ работодател ще ти обърне повече внимание.

Помисли по въпроса и вече си прецени какво искаш да постигнеш, може в бъдеще изобщо да не искаш да се занимаваш да шофираш, тогава предполагам е ок да вземеш по-леката работа с Б категория като някаква начална работа.


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Xaxy » Нед 28 яну 2018 17:06


Проблема е там,че трябва да събера малко пари,че да мога да вляза в едно школо да уча няколко години,тъй като с изпити не успях та ми казаха,че с пари ще мога


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Нед 28 яну 2018 21:49


Говорих ти за София. Вижда се под аватара ми.
Принципът е еднакъв за цялата страна.


Volkswangel
Мнения: 610
Регистриран на: Пет 12 окт 2007 7:07
Автомобил: VW GOLF 7 SPORTSVAN
Двигател: 2015
Местоположение: Plovdiv

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Volkswangel » Пон 29 яну 2018 10:17


Xaxy написа:Проблема е там,че трябва да събера малко пари,че да мога да вляза в едно школо да уча няколко години,тъй като с изпити не успях та ми казаха,че с пари ще мога


Т.е. искаш да си купиш образование, а не да го придобиеш залягайки над учебниците. С тази нагласа далеч няма да сигнеш приятелю.
Всички усилия един ден се възнаграждават, а на мен ми се струва, че търсиш тънката лайсна навсякъде. Е добре тогава, успех.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Spas » Пон 29 яну 2018 10:22


Xaxy написа:Здравейте,днеа ми предложиха работа в елит кар,като шофьор "разносвач" стартовата заплата на която ще почна е 650 лв,но бих искал да разбера повече,закъснение на заплати има ли на какви пари те осигуряват и т.н. Благодаря предварително


Добър работодател са, няма закъснели заплати, наскоро поправиха и работното време. И няма да остане така заплатата, това е стартово. Има доста бачкане, ако те мързи, не се хващай :th_up


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот forski » Пон 29 яну 2018 10:29


Млад човек от работа не би трябвало да се плаши, започвай ако не за друго поне да има някакъв смисъл да се събуждаш сутрин!


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8290
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Stivi » Пон 29 яну 2018 10:37


Volkswangel написа:
Xaxy написа:Проблема е там,че трябва да събера малко пари,че да мога да вляза в едно школо да уча няколко години,тъй като с изпити не успях та ми казаха,че с пари ще мога


Т.е. искаш да си купиш образование, а не да го придобиеш залягайки над учебниците. С тази нагласа далеч няма да сигнеш приятелю.
Всички усилия един ден се възнаграждават, а на мен ми се струва, че търсиш тънката лайсна навсякъде. Е добре тогава, успех.

Не се купува образование,а диплома ! Може да си най-добрия специалист в нещо,но като ти кажат ,че без диплома за висше не могат да те назначат какво става,на твое място започва някой "образован" дето хабер си няма за какво става въпрос :a045


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Мнения за работодател елит кар

Мнениеот Xaxy » Пон 29 яну 2018 11:29


Вече почнах,малко като в казарма е ама ще видим колко ще изкарам,нямам впредвид да си купя образованието,а че само да вляза да уча трябва си платя,но това аз ще се оправя. :lock



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта