Въпрос за ПТП с двама невинни

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8293
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Въпрос за ПТП с двама невинни

Мнениеот Stivi » Чет 15 фев 2018 11:28


Това с челен удар и двама виновни виц ли трябва да е !? Значи карам си аз в платното,срещу мен идва кола,виждам че ще се ударим и спирам,ама оня отсреща пише SMS на любовницата и не гледа в пътя,удря се в мен,и после двамата сме виновни :screwy Виж интересно е ,ако действието се развива на двупосочна улица /но заради паркирали коли е с едно платно/ и стане такъв удар,ако виновния е някой наглец може да каже че ти си го ударил ,и става неговата дума срещу твоята,полицаите не виждам как ще докажат коя кола е била в движение и коя неподвижа /може и да има начин,но ме съмнява да е в компетенцията на нашите суперченгета/ :Mr Green Fun




Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Въпрос за ПТП с двама невинни

Мнениеот Iezekil » Чет 15 фев 2018 12:39


Мисля си,че я имаше същата тема и преди,там се каза,че въпреки спрелите коли има достатчно място да се разминат още 2....
Ако завиващия надясно докаже,че пътя е бил празен,докато е извършвал маневрата,ако се личи,че е спрял /има спирачен път/,може и да не е виновен,още повече,че ПТП е в неговото платно,а е с насрещно движещ се.
Виновен е,ако е видял,че лентата му е заета,но въпреки това извършва маневрата/с което предизвиква птп-то/.
Другия няма какво да коментирам.Странно е,ако и двамата не са се опитали да го избегнат.Ама двама невинни е направо виц.


Потребителски аватар
Barboukov
Мнения: 6090
Регистриран на: Вто 21 апр 2009 21:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: Въпрос за ПТП с двама невинни

Мнениеот Barboukov » Чет 15 фев 2018 16:59


Изчаква се отговор от Общината по случая.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта