etrader.bg измама

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
sixth_sense_ss
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silistra

Re: etrader.bg измама

Мнениеот sixth_sense_ss » Сря 19 дек 2018 15:27


Somi написа:Стана ми интересно как така открихте темата за да изкажете мнение по нея?Не посещавате често форума, което е видно от мненията ви който са само от тази тема , дори за 7 години не сте имали дори един проблем с вашият Фолксваген (das is auto) ако е така.Странно жена да не се допита до мъжете за проблеми по автомобила си. Така представено не ви ли се струва странно госпожице Павлова все пак работите като разработчик на страници нали така ? Ако имате контакт с някои от etrader.bg предайте му че с банване по IP и оставяне на профилите при изрично мое желание да ми бъде изтрит профила, а той си съществува( имам го на мейл) и е активен (за да има някакви потребители с цел продажба на РАЗВИТАТА платформа не решава проблемите). Подсетихте ме че мога да се възползвам от GDPR (ОБЩ РЕГЛАМЕНТ ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ).
Лек ден от мен.


Google > etrader мнения > БАМ! Още първи резултат тази тема :biggrin
Случих на майстор за VW, иначе от чисто любопитство съм чела теми из форума.
Относно това, какво работя - мога да коментирам само качеството на изработка (не отричам, че е много зле). Това, че там не са наели кадърни хора, които да им свършат работата вече е съвсем отделен въпрос.

Pet_rov написа:И последно, колежка ли сте или колега? Щото веднъж не сте кафеджия, а втория път сте се регистриралА ? Кое от всичко е вярно?


Преди да пускате подобни коментари, може да направите проверка някой речник. Кафеджия - съществително от мъжки род :smile Или да напиша, не съм жена кафеджи, леко излишно ми се стори.




Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: etrader.bg измама

Мнениеот Pet_rov » Сря 19 дек 2018 15:52


Не е нужно да проверявам в какъвто и да е речник. Женски род на кафеджия е кафеджийка. След като обичате речниците, проверете си сама :smile


sixth_sense_ss
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silistra

Re: etrader.bg измама

Мнениеот sixth_sense_ss » Сря 19 дек 2018 15:57


Pet_rov написа:Не е нужно да проверявам в какъвто и да е речник. Женски род на кафеджия е кафеджийка. След като обичате речниците, проверете си сама :smile


А определението за "кафеджия" - човек, които обича кафе. Спорът стана леко излишен вече, без лоши чувства :smile

Последна промяна от sixth_sense_ss на Сря 19 дек 2018 16:04, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: etrader.bg измама

Мнениеот VWGT » Сря 19 дек 2018 16:03


като ще спамим, да кажа и аз: според академичните среди няма дума "колежка". В мъжки и женски род все си е колега. Така че на въпроса колега или колежка, отговорът независимо от джендъра е само един: колега!

може би при "кафеджия" логиката да е същата :)


Потребителски аватар
joro_kem
VW експерт
VW експерт
Мнения: 3926
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 7:11
Автомобил: Octavia I Tour Octavia III FL
Двигател: AXR DFFA
Местоположение: Пловдив

Re: etrader.bg измама

Мнениеот joro_kem » Сря 19 дек 2018 17:27


Офф: за тия пари Е60 [emoji41]


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: etrader.bg измама

Мнениеот muns61 » Сря 19 дек 2018 20:27


VWGT написа:като ще спамим, да кажа и аз: според академичните среди няма дума "колежка". В мъжки и женски род все си е колега. Така че на въпроса колега или колежка, отговорът независимо от джендъра е само един: колега!

може би при "кафеджия" логиката да е същата :)

Не според, а в академичните среди е така. В разговорната реч думата колежка е легитимна.
Та един политик трябва да каже "Колегата Ламборджинова", а аз не върви да те питам "Ти спа ли с колегата Маргарита".
И не ми опонирай, аз спя с филоложка. :biggrin


Mito0o0o
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 04 ное 2020 7:48
Автомобил:
Двигател:

Re: etrader.bg измама

Мнениеот Mito0o0o » Сря 09 ное 2022 7:04


За 5.50лв. Си взех прахосмукачка, която струва 200 паунда в момента, работи перфектно!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19686
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: etrader.bg измама

Мнениеот Vlad777 » Сря 09 ное 2022 14:15


И как я купи, като сайтът не работи?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта