В момента е Нед 18 ное 2018 1:55
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Отговори  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Покана декларация Публикувано: Пет 19 окт 2018 12:35 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
VWGT написа:
така е, има различни печати. За отказ е един

Къвто и печат да ти сложат, следващото кандидатстване е несравнимо по-вероятно да е неуспешно :exclaim
Аз ходих с Автобус до Будапеща - 40лв, после с Уиз еър до Астана май 40 паунда, на връщане се оказа, че автобуса е 40евро. Проверих за самолет и си намерих билет за 20 паунда. И трите полета с Уиз еър, ако не си летял с нискотарифна авиокомпания трябва някой да ти обясни всички детайли около купуването на билета, чекиране, багаж и прочее, щото са големи измамници и цената от 20 евро лесно може да набъбне до 200 евро. На самото летище също трябва да се внимава, правят всичко възможно да ти измъкнат още парички или да си изтървеш самолета, аз си изтървах първия самолет от Лондон и за малко да изпусна самолета от Будапеща до Астана. Самолетни билети си избирам от Скайсканер. В Астана таксито до Автогарата трябва да е 3000 тенге, внимавай при кой се качваш. В самия Казахстан най-бързия транспорт е с такси, викат на гарата и чакат да се напълни колата и после карат. С такова такси отидох до Павлодар 420км, цената е между 4 и 6000 тенге. Върнах се с влак за 3500. 1 евро е около 420 тенге. Хората са приятни и любезни, но така или иначе гледай да не се набиваш на очи, за чужденци било опасно. Пази се от джебчии, били много сръчни! На летището в Астана ти трябва хартиен билет, само с телефон не става, на мен ми беше голям проблем да намеря къде да го разпечатат, разпечатаха го в едно фотоателие за 10 тенге. После какичката на летището ми каза, че дори да бях пристигнал само с ПДФ файл в телефона, пак щяла да ми даде хартийка безплатно, ама по-добре не разчитай на това и си го разпечатай, пред мен имаше страхотен скандал заради неразпечатан билет и вероятно са ги изнудили да платят по 30 евро върху цената на билета, тези 30 евро може и да са много повече, това е една от хитринките на авиокомпаниите. Цените на роуминга са убийствени, ако нямаш местна СИМ хич не си включвай телефона, на английската ми карта беше 3 паунда на минута и 15 паунда на мегабайт, на българската беше по-скъпо. Местна СИМ може да се купи отвсякаде, но аз не успях да си купя, въпреки че проверихме на няколко бензиностанции и в крайна сметка шофьорът ми даде нет от неговия телефон. Картата, дето ми купиха после ми се стори много евтина, предплатена на Билайн. Ако те интересува още нещо - питай.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Покана декларация Публикувано: Пет 19 окт 2018 14:33 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
На времето братовчеда така се ожени в СССР. После се върнаха у нас без проблем. Сега не вярвам да се е затегнал режима, нали трябва да се борим с демографската криза...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Покана декларация Публикувано: Пет 19 окт 2018 16:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
"– мюсюлмани – 71 % (от тях сунити – 98,6 %, шиити – 1,4 %)" - надявам се не влиза в тия 71%.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Покана декларация Публикувано: Пет 19 окт 2018 18:13 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Vw polo 1 4 8v + vw sharan 1 8 T
Двигател: 2000 AKK 2004 AWC
Баце от туркините по верни жени нема !

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3

Всички времена са UTC+02:00