Допълнителен доход от вкъщи

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Aleksiev777
Мнения: 393
Регистриран на: Пон 10 юни 2013 17:39
Автомобил: VW BORA
Двигател: 1.6 SR

Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот Aleksiev777 » Вто 18 дек 2018 22:34


Здравейте колеги,

Първо се извинявам, ако темата е в грешния раздел. Искам да попитам за идеи, как мога да направя малко странични доходи от дома, докато стоя пред компютъра(примерно). В днешно време всичко се върти около компютрите и да си призная потърсих идеи, но повечето от тях са за Америка/Англия и т.н.

И така, ако някой има идеи, нека сподели - ще съм много благодарен и ако са от първо лице :)

Поздрави и Весели Празници на всички!




Потребителски аватар
Крисчън
Мнения: 147
Регистриран на: Чет 16 юли 2015 20:19
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот Крисчън » Сря 19 дек 2018 7:55


Виж в трейдинга има доста хляб. Ако ти е интересно онлайн търговията на стоковите пазари, то има много да дълбаеш в тая сфера, а и да вадиш пари - при това бая пари ако си успешен.


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот Iezekil » Сря 19 дек 2018 8:08


По сигурно и без начален капитал ми се струва,че от вкъщи пари може да се вадят с бродиране и шиене.Имам поглед над второто,като направо не е за вярване какви пари могат да се вадят.


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот vanesto » Сря 19 дек 2018 8:10


Има хляб, ама за инвестиц. посредник, който ти предлага услугата. Крипто търговия има, и там вече залязва работата. В момента няма далавера никъде. Само за посредниците, ама и те са зле


Потребителски аватар
ivuchev
Мнения: 847
Регистриран на: Чет 24 дек 2009 23:58
Автомобил: Vw polo 1 4 8v + vw sharan 1 8 T
Двигател: АКК -2000 --------АWC -2004
Местоположение: Перник

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот ivuchev » Сря 19 дек 2018 8:32


С 2 думи леж па яж нема . Еле в бг.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19117
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот stefan4o » Сря 19 дек 2018 9:38


Има си хора, които направо си работят от вкъщи. Братовчед ми работи в немска спедиторска фирма от вкъщи. Трябва му само интернет - нищо повече. И работещ мобилен телефон.


Потребителски аватар
pepss
Мнения: 102
Регистриран на: Съб 14 ное 2009 15:33
Автомобил: VW Golf III Pink Floyd 1995
Двигател: 1.6 AEA
Местоположение: София

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот pepss » Сря 19 дек 2018 10:16


Една идея от мен- явно много хора биха платили за подобни услуги:
viewtopic.php?f=59&t=476537

... Примерно "Онлайн проверка за валидност на гражданската или винетката", че сега е модерно или "Онлайн проверка във форума стават ли още гумите, които ще карам втори сезон". При това без никаква инвестиция :smile

Сега сериозно, бих препоръчал онлайн търговия, въпроса е да подбереш вида стока, да договориш конкурентна цена и да рекламираш продукта. При наличието на толкова куриерски фирми, доставката е ясна. Понеже сме технически форум, помисли колко хора биха си купили от теб ако внесеш едни сръбски нови гуми, пуснеш тук една тема, пък нищо че се плюят ежедневно :wink Естествено за по едрогабаритна стока ще ти трябва поне гараж, но пък за по-дребни неща /да речем някакви инструменти или уреди/ не ти трябва. Примерът не е толкова произволен- руските гуми също са евтини и доста се търсят :mhihi Иначе съм чувал на чичо неговата стринка, как и казали, че и интернет не трябва :mhihi


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот vanesto » Сря 19 дек 2018 10:54


stefan4o написа:Има си хора, които направо си работят от вкъщи. Братовчед ми работи в немска спедиторска фирма от вкъщи. Трябва му само интернет - нищо повече. И работещ мобилен телефон.

И перфектен немски и английски...


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот groznika » Сря 19 дек 2018 11:07


Потърси в гугъл значението на думата "дропшипинг". След това потърси информация как се дропшипва в eBay.
Работата е тънка, пипкава и има да се понаучат някои неща. Всичко останало е време и доза търговски нюх.
Познавам хора, които направиха доста пари без да си вдигнат задниците от компютъра.
Аз се бях зарибил за около половин година. Изкарах някакъв лев, но определено търговията не ми е поприще. Също така ми беше трудно да го съвместявам с основните си трудови ангажименти и отпадна като опция.


Потребителски аватар
ivuchev
Мнения: 847
Регистриран на: Чет 24 дек 2009 23:58
Автомобил: Vw polo 1 4 8v + vw sharan 1 8 T
Двигател: АКК -2000 --------АWC -2004
Местоположение: Перник

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот ivuchev » Сря 19 дек 2018 15:34


Мале колко глупости . Има чуждестранни фирми които работят през интернет но трябва да владееш няколко езика . Нали се сещаш че ако ги владееш отдавна няма да си тука.


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13423
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот kris11 » Сря 19 дек 2018 16:24


pepss написа:При наличието на толкова куриерски фирми, доставката е ясна.

Тия куриерски фирми намаляха доста. Изкупиха ги Спиди ,Еконт. Транспрес за за големи пратки и много много тежки.Интерлогистика ги няма в малките населени места.
Ди Д Експрес бяха с много добри цени за тежки пратки, но изпаднаха в началото на годината. Нито на Спиди , нито на Еконт тарифите не са евтнини.
Оастналите фирми се оядоха и вече не приемат поръчки след 14:30
Офф -преди да се появят куриерските фирми използвах БДЖ пощенски пратки. Някъде след средата , ако не към края на 2001г се появиха Спиди.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19117
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот stefan4o » Сря 19 дек 2018 18:28


ivuchev написа:Мале колко глупости . Има чуждестранни фирми които работят през интернет но трябва да владееш няколко езика . Нали се сещаш че ако ги владееш отдавна няма да си тука.

Така ли? :11 А ти сещаш ли се, че тоя въпросният човек може и да е бил някога някъде и да се е върнал в България. Примерно? А, за да е бил там може пък и да е учил в университет и да владее езика. Или всеки, който знае език трябва да е навън, според твоята "логика"?


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот Mishonti » Сря 19 дек 2018 18:59


Те точно тея дето най-малко знаят езици бягат в други държави.
Другите, по-хитрите и умните, които знаят перфектно 2-3 езика си работят от БГ и живеят 100 пъти по-добре.
Примери с приятели много.


Потребителски аватар
Курт Деликуртев
предупреждение за БАН
Мнения: 2116
Регистриран на: Нед 17 сеп 2017 12:40
Автомобил: Passat Variant 2001
Двигател: AWT
Местоположение: Филибето майна/ Щурград

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот Курт Деликуртев » Сря 19 дек 2018 20:13


Имам наблюдение над много българи, завършващи висше в Германия. Връщат се тези, дето не могат да намерят работа или онези, дето не стават да работят в немски фирми, скартират ги за нула време. С балкански манталитет ставаш само за България.

Бизнес от вкъщи само ако не ти стигат парите от основната работа, иначе да се туткаш на 2 работни места си е американски модел, дето се нарича потосмукачна система!


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Допълнителен доход от вкъщи

Мнениеот Zdravko Zankov » Сря 19 дек 2018 22:21


kris11 написа:
pepss написа:При наличието на толкова куриерски фирми, доставката е ясна.

Тия куриерски фирми намаляха доста. Изкупиха ги Спиди ,Еконт. Транспрес за за големи пратки и много много тежки.Интерлогистика ги няма в малките населени места.
Ди Д Експрес бяха с много добри цени за тежки пратки, но изпаднаха в началото на годината. Нито на Спиди , нито на Еконт тарифите не са евтнини.
Оастналите фирми се оядоха и вече не приемат поръчки след 14:30
Офф -преди да се появят куриерските фирми използвах БДЖ пощенски пратки. Някъде след средата , ако не към края на 2001г се появиха Спиди.

Горе долу си прав.
Но си и далеч от истината.
Няма как пратка от Видин до Варна,от днес за утре да струва 2.00лв с ДДС.
Иска народа заплати по 2000лв.
И пратки по 2лв.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: eddyman и 33 госта