Да пофантазираме!!!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Да пофантазираме!!!

Мнениеот guard » Пет 15 апр 2005 11:04


Интересно ми е да видя и други мнения по-темата.
Всеки знае как е у Българско.........
Примерно аз имам някъде "километраж" от около 60-70 хил км, и за този период са ме удряли два пъти(и двата пъти не по моя вина), но всеки знае, че дори и да не си виновен, все си казваш, че е можело да предотвратиш катастрофата, но това както и да е............
След известно време, ще ми се наложи да карам по други правила.......по едни такива..............точка някоя си, алинея еди коя си.....гласящи при всеки две нарушения, или при две катастрофи(БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КОЙ Е ВИНОВНИЯ, дори и да си си седял два пъти на паркинга и да те блъскат изотзаде, застраховката на колата автоматично нараства от 150долара, на 650долара за месец..........

Интересно ми е ако се въведят такива, стриктни, не стриктни а убииствени правила.........в БГ какво ще стане, дали още ще ги има тъптите и смотани олигофрени дето карат със 160 в автобусната лента(която е забранена за леки коли), или дали голфетата, рендетата или каквото и да е там, с по 2 пърдящи ауспуха(аз ги наричам ебачи), се бутат по светофарите, за да преварят понякога и 2 !!! коли, .......нали са големи гъзари, да ги видя аз тях тогава.........




Потребителски аватар
batmilko
Мнения: 8856
Регистриран на: Чет 22 юли 2004 10:19
Автомобил: Opel Zafira
Двигател: 1900 CDTI
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот batmilko » Пет 15 апр 2005 11:06


ми и аз така, за 2 години и към 50 000 имам 2 бутания :lol: ама ко да се прай, спираш да я застраховаш и нямаш ядове вече :lol:


Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Мнениеот guard » Пет 15 апр 2005 11:13


batmilko написа:ми и аз така, за 2 години и към 50 000 имам 2 бутания :lol: ама ко да се прай, спираш да я застраховаш и нямаш ядове вече :lol:


Нещо от вчера ми върви, една пикла щеше да ме вкара пак в гаража за месец. :cry:
Това жените уж внимателно карат, но влюбват ли се, у де ги знам и аз........все глупости правят. :twisted:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 15 апр 2005 11:21


според мен няма да се промени нищо...в момента между 40 и 50% от колите са без ГО и карат смело и смахнато, кретените....на дай си Боже да те фрасне такъв кретен, без застраховка отиваш у царевичака, оп грешка във Гаранционния фонд на застрахователите, където ужким ще ти плащат....
иначе ще започне и това нещо-всеки шофьор ще го имат на картинка-откога има книжка, колко ПТП има, за кои е бил признат за виновен и по някаква схема ще му се изчислява персоналната премия...колко ще е тя, ще стане ясно скоро, даже май от другата година...иначе се говори че влезем ли в ЕС премията ще стане като нищо 400-500-600 евро на година и тогава ще се кара 90% без ГО и ще се шарят кинти на катаджиите
оправия няма
може би всеки да си купи танк


Потребителски аватар
guard
Мнения: 975
Регистриран на: Пон 14 юни 2004 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Silicon Valley, CA

Мнениеот guard » Пет 15 апр 2005 11:31


Или танк или да се изнася от тая смрадлива БГ,
Все си мисля, не са така работите по света, ето примерно Австрия......вярно карат бързо хората, скъпи коли, 6-цилиндрови, 8-цилиндрови, Ауди, БМВ, Мерцедес и т.н.........обаче няма я тая мизерия там......малко да покара човек в центъра и.............тъпанари навсякъде, всеки нервен ли, знам ли и аз.......все бърза, наляво надясно, все едно тръни в задника има.........направо полудявам като карам.........а и аз го правя същото понякога сигорно. :cry:

А това дето го казваш за 40-50процента че са без ГО, направо не мога да повярвам.........но след като в БГ има 1млн Българи, 1млн цигани и 1млн някви си там.............напълно е възможно. :cry:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 15 апр 2005 11:40


това съм го чел за тия проценти и е съвсем официално, за съжаление :cry:


Потребителски аватар
Boxer
Мнения: 151
Регистриран на: Нед 06 мар 2005 0:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Boxer » Пет 15 апр 2005 15:02


ChampioN написа:Или танк или да се изнася от тая смрадлива БГ,
Все си мисля, не са така работите по света, ето примерно Австрия......вярно карат бързо хората, скъпи коли, 6-цилиндрови, 8-цилиндрови, Ауди, БМВ, Мерцедес и т.н.........обаче няма я тая мизерия там......малко да покара човек в центъра и.............тъпанари навсякъде, всеки нервен ли, знам ли и аз.......все бърза, наляво надясно, все едно тръни в задника има.........направо полудявам като карам.........а и аз го правя същото понякога сигорно. :cry:

А това дето го казваш за 40-50процента че са без ГО, направо не мога да повярвам.........но след като в БГ има 1млн Българи, 1млн цигани и 1млн някви си там.............напълно е възможно. :cry:

Иди малко в Гърция и тука ще ти се види рай :twisted: В Италия не съм бил обаче и там не било много културно движението казват...


Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пет 15 апр 2005 15:09


Истамбул е ад там трябва да си возиш психоаналитик до теб :lol:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пет 15 апр 2005 15:21


gti написа:Истамбул е ад там трябва да си возиш психоаналитик до теб :lol:

так точно, имал съм "щастието" да карам там-12 млн. народ и се кара 24 часа, няма час пик, няма нищо, лудница е....как не станаха катастрофи за тия 10 дни като бях там, поне аз не видях нито една :shock:


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Пет 15 апр 2005 16:46


мале мале ,то ако вземат да пишат по книжките колко ПТП-та има ...........( само7), лошо за мен..то за км незнам, ама са над 100 000
но ако е така с застраховките, да плащат тия каде са виновни, то неква селска жопка , като се засили ти каде да се скриеш та да го избегнеш,



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 243 госта