Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Ex Smoker или "VW Кампания - No Smoking"

Мнениеот Plumber » Чет 03 яну 2008 23:09


А тъй.За много години :)Хванахме се с жена ми на бас че ще спра цигарите.По точно тя се хвана с мен на бас че няма да ги спра,съдейки по предишните 4-5 опита :) Не пуша вече 3 дена и честно да ви кажа не ми е много лесно.Единствено ме държи факта че не ми е сговняно в устата и вече съм спестил около 20 лева от цигари:)Кажете как сте се справили с проблема.Нон стоп тъпча нещо,и колкото повече тъпча толкова повече ми се пуши.Като спра да ям ми минава.Туй означава ли съвсем да не ям?Толкоз съм откачил вече,че днес си мисля : Ей на виж 3 дена не си пушил,не ти ли се иска да запалиш една цигара да го отпразнуваш :lol: Чакам с нетърпение утре да отида на работа и колегата да запали цигара а аз да вдишвам, вдииишвааам...

Последна промяна от Plumber на Вто 08 яну 2008 17:17, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Чет 03 яну 2008 23:14


Колкото повече си мислиш за това толкова по-тежко ще е. Мисли си за нещо хубаво (и то друго, не за цигари). Все пак волята е най-важна-щом си казал няма значи няма, та дори и само да е напук на жената mhihi Успех и дано не припалиш тия лайна


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот didoriginal » Чет 03 яну 2008 23:15


Аз лесно ги отказах - просто никога не се подадох да започна да пуша. ;)


Потребителски аватар
martineli
Мнения: 1469
Регистриран на: Пет 23 ное 2007 11:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот martineli » Чет 03 яну 2008 23:16


виж аз съвет не мога да ти дам щот през живота си не съм слагал такова говно в устата си ама мога да те поздравя с решението което си взел.пък и помисли клко пари ше спестиш от това. ето на проста сметка
1 кутия на ден (3 лв-примерно)х30 дена = на = 90лв(охаа) :D


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Чет 03 яну 2008 23:17


Втълпил си си , че не можеш без тях , а всъщност са ти абсолютно излишни. Говоря това като глупак , който 11 години е пушил по 2 кутии на ден :uuoooh: Вече 7 г. не пуша - и няма нищо по-хубаво от това да се отървеш от този глупав навик! :да:


Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Мнениеот Plumber » Чет 03 яну 2008 23:20


веселин написа:Втълпил си си , че не можеш без тях , а всъщност са ти абсолютно излишни. Говоря това като глупак , който 11 години е пушил по 2 кутии на ден :uuoooh: Вече 7 г. не пуша - и няма нищо по-хубаво от това да се отървеш от този глупав навик! :да:



Аха .Номера е че като нещо се закучи или просто ме хване кръста пред компа,ставам и запалвам на прозореца или на терасата.А ся ставам и не запалвам.И се чуствам много глупаво :) Все пак пуша от 18г. а сега съм на 29.Това са около 11 години все едно и също.И се чудя де да си дяна ръцете :)


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот santo_trafficante » Чет 03 яну 2008 23:24


веселин написа:: Вече 7 г. не пуша - и няма нищо по-хубаво от това да се отървеш от този глупав навик! :да:
аз 2 год вече :wink: чат пат някоя пура за кеф :lol: но е супер без да пафкаш :wink:


Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Мнениеот Plumber » Чет 03 яну 2008 23:27


martineli написа:виж аз съвет не мога да ти дам щот през живота си не съм слагал такова говно в устата си ама мога да те поздравя с решението което си взел.пък и помисли клко пари ше спестиш от това. ето на проста сметка
1 кутия на ден (3 лв-примерно)х30 дена = на = 90лв(охаа) :D



Смятай ги по 2 на ден:) Охаааа-то става още по-голямо и примамливо :)Ще си купя ново СД за Пашо


Потребителски аватар
martineli
Мнения: 1469
Регистриран на: Пет 23 ное 2007 11:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот martineli » Чет 03 яну 2008 23:33


има и друг по драстичен вариянт(ма той излиза скъпо)
всеки път като ти се пропуши излизаш на терасата и хвърляш 0.15лв (или там колкото излиза ено цигаро) през прозореца и като земе да ти олеква джоба ше ги спреш хихиих :lol: :lol:


Потребителски аватар
kiko
Мнения: 799
Регистриран на: Чет 30 ное 2006 14:30
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kiko » Чет 03 яну 2008 23:38


дръж се -с теб сме...като изпаднеш в криза за пушене и няма ко да правиш се занимавай с нещо,което напълно ще обсеби вниманието ти-смешни клипчета,любима музика,вицове и т.н.


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Чет 03 яну 2008 23:40


martineli написа:има и друг по драстичен вариянт(ма той излиза скъпо)
всеки път като ти се пропуши излизаш на терасата и хвърляш 0.15лв (или там колкото излиза ено цигаро) през прозореца и като земе да ти олеква джоба ше ги спреш хихиих :lol: :lol:

Това ми напомня на един мой познат, който казваше "Кат ти се доходи по курви хвърли 100лв. зад гардероба и си седни на компа. Следващият път като ти се доходи-пак така. И на края на месеца ги извади и виж колко пари си спестил" mhihi Ужасно ценна идея, но май има един недостатък.....


Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Мнениеот Plumber » Чет 03 яну 2008 23:46


dlug написа:
martineli написа:има и друг по драстичен вариянт(ма той излиза скъпо)
всеки път като ти се пропуши излизаш на терасата и хвърляш 0.15лв (или там колкото излиза ено цигаро) през прозореца и като земе да ти олеква джоба ше ги спреш хихиих :lol: :lol:

Това ми напомня на един мой познат, който казваше "Кат ти се доходи по курви хвърли 100лв. зад гардероба и си седни на компа. Следващият път като ти се доходи-пак така. И на края на месеца ги извади и виж колко пари си спестил" mhihi Ужасно ценна идея, но май има един недостатък.....



И той е?
:lol:


Потребителски аватар
megalodon
Мнения: 883
Регистриран на: Чет 18 яну 2007 14:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот megalodon » Чет 03 яну 2008 23:47


Повечето от пушачите, които познавам, казват че пушат, защото няма какво да правят. Пробвай да си намериш някакво занимание за свободното време. Примерно си свали някоя игра, която ще ти харесва и ще я играеш до сред нощ. Така съзнанието ти ще е ангажирано с играта и поне за определено време няма да мислиш за цигарите. Всичко е до ВОЛЯ . Друга идея, която ми идва на ум е да гризеш нещо (пуканки, ядки и т.н. )
Успех

п.п. Идеята е да превъзмогнеш първите 1-2 седмици, а след това сам ще усетиш колко по-хубаво е да не пушиш !


Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Мнениеот Plumber » Чет 03 яну 2008 23:48


megalodon написа:Повечето от пушачите, които познавам, казват че пушат, защото няма какво да правят. Пробвай да си намериш някакво занимание за свободното време. Примерно си свали някоя игра, която ще ти харесва и ще я играя до сред нощ. Така съзнанието ти ще е ангажирано с играта и поне за определено време няма да мислиш за цигарите. Всичко е до ВОЛЯ . Друга идея, която ми идва на ум е да гризеш нещо (пуканки, ядки и т.н. )
Успех

п.п. Идеята е да превъзмогнеш първите 1-2 седмици, а след това сам ще усетиш колко по-хубаво е да не пушиш !


Ами забил съм се във форума и чета бисери :)


Потребителски аватар
dlug
Мнения: 2510
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 18:19
Автомобил: Passat B5.5 2003 1.9 TDI
Двигател: AVB
Местоположение: София

Мнениеот dlug » Чет 03 яну 2008 23:51


faf4o написа:
dlug написа:
martineli написа:има и друг по драстичен вариянт(ма той излиза скъпо)
всеки път като ти се пропуши излизаш на терасата и хвърляш 0.15лв (или там колкото излиза ено цигаро) през прозореца и като земе да ти олеква джоба ше ги спреш хихиих :lol: :lol:

Това ми напомня на един мой познат, който казваше "Кат ти се доходи по курви хвърли 100лв. зад гардероба и си седни на компа. Следващият път като ти се доходи-пак така. И на края на месеца ги извади и виж колко пари си спестил" mhihi Ужасно ценна идея, но май има един недостатък.....



И той е?
:lol:

Лека липса на секс (изключваме сериозните връзки разбира се), промяна в психическото състояние, неуравновесеност...абе то не е за разправяне :lol: В тая връзка не разбрах що да ги хвърляш през балкона, по-добре у чантата на жената. Така поне един доволен ще има mhihi



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 244 госта