Отзиви за работоспособността на форума

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
N1P0
Мнения: 1228
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 0:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: | София | | 6N2 - 1.6 16V - GTi |
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот N1P0 » Сря 28 ное 2012 18:52


PyMu написа:Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?


Абсолютно никакъв проблем нямам и върви повече от добре. С андроид 4 съм, но и 2.4 няма проблем и ползвай опера :deal




PyMu
Серпентина с турболатор
Мнения: 1350
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 12:41
Автомобил: VW Golf IV GTI
Двигател: 1.8T AGU 2000 185hp
Местоположение: София

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот PyMu » Сря 28 ное 2012 21:07


N1P0 написа:
PyMu написа:Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?


Абсолютно никакъв проблем нямам и върви повече от добре. С андроид 4 съм, но и 2.4 няма проблем и ползвай опера :deal


Първо: въпросът ми е друг. Питам кога ще има мобилна версия, а не какъв браузър да ползвам. И второ: с Опера е същото. Проблемът не е браузъра, а php платформата. Във всички php-2 форуми го имам тоя проблем.

Последна промяна от PyMu на Сря 28 ное 2012 21:14, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот ivo_555 » Сря 28 ное 2012 21:08


Само на мен ли ми изчезнаха червените "квадратчета" означаващи, че това е ново мнение?


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот Kuncavia » Сря 28 ное 2012 23:09


PyMu написа:
N1P0 написа:
PyMu написа:Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?


Абсолютно никакъв проблем нямам и върви повече от добре. С андроид 4 съм, но и 2.4 няма проблем и ползвай опера :deal


Първо: въпросът ми е друг. Питам кога ще има мобилна версия, а не какъв браузър да ползвам. И второ: с Опера е същото. Проблемът не е браузъра, а php платформата. Във всички php-2 форуми го имам тоя проблем.


Sorry за off-a, но вземи си iphone :beer Колкото до такава версия мисля, че не е кой знае колко сложно, просто може никой да не се е сещал за нея. А и колкото и да е проста си трябва и човек разбиращ от такъв тип програмиране, а те не са много в България за момента.


Потребителски аватар
hidalgo
Мнения: 937
Регистриран на: Вто 13 май 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот hidalgo » Сря 28 ное 2012 23:16


Тя какво попита, ти какво обясни. :dontknow: Пък и iPhone ѝ предлагаш... :talk: Проблемът не е в ОС-а на телефона


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот Kuncavia » Сря 28 ное 2012 23:44


Препоръчак iphone защото 50% от времето ми във фоурма съм през телефона и нямам абсолютно никакъв проблем. Или иначе казано, проблема е в нейния телефон ;)


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот vucata » Сря 28 ное 2012 23:52


Kuncavia написа:Препоръчак iphone защото 50% от времето ми във фоурма съм през телефона и нямам абсолютно никакъв проблем. Или иначе казано, проблема е в нейния телефон ;)


иначе казано аз съм с нокия N82 и също нямам проблем


PyMu
Серпентина с турболатор
Мнения: 1350
Регистриран на: Чет 20 яну 2011 12:41
Автомобил: VW Golf IV GTI
Двигател: 1.8T AGU 2000 185hp
Местоположение: София

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот PyMu » Сря 28 ное 2012 23:59


С тия iphone-и да се скриете нЕкъде... Явно като кажа нещо веднъж и после втори път, пак се налага да потретвам.... :| Въпросът ми е зададен достатъчно ясно. Не изгарям от желание да го пиша четвърти път, затова стига с ненужния спам, моля! Не е до телефон, проблемът е наличен през различни браузъри и различни телефони, Galaxy S1, S2... Друг е въпросът, че може би аз отчитам нещо като "проблем", а на теб не ти прави впечатление. Ако държиш в понеделник на срещата, ще видим при кой как е и що е и кой го вижда и на кой не му пука. Все пак аз зададох конкретен въпрос и до този момент той няма отговор. :D


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот myrshavija » Чет 29 ное 2012 6:41


Kuncavia написа:
PyMu написа:Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?
Sorry за off-a, но вземи си iphone :beer Колкото до такава версия мисля, че не е кой знае колко сложно, просто може никой да не се е сещал за нея. А и колкото и да е проста си трябва и човек разбиращ от такъв тип програмиране, а те не са много в България за момента.

Браво, "страхотно" предложение! А, ако си носиш навсякъде iPad-а и на него ти е много удобно да ползваш форума, ще ми препоръчаш ли да си купя iPad? А, ако ползваш 15" лаптоп и го носиш навсякъде с теб, да си взема ли и аз един?


Потребителски аватар
ДАНЧО
Мнения: 794
Регистриран на: Нед 25 мар 2007 12:25
Автомобил: Audi A4 B6
Двигател: AVB 2003
Местоположение: Ст.Загора

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот ДАНЧО » Чет 29 ное 2012 8:08


И на Galaxy Ace е същата работа, за да прочетеш нещо трябва да галя телефона с часове,и ако цъкна не на място после всичко е отначало :banghead:


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот Калоян Крумов » Чет 29 ное 2012 10:23


PyMu написа:Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?


Подкрепям! Имам колеги с бАйФон и там е същото просто те си мислят че при тях е по различно.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17177
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот vasstop » Чет 29 ное 2012 10:26


В момента тече работа по ъпдейт на версията на форума, което е доста по-важно.
Главната ни пречка е запазване на гаража, понеже той е допълнително вграден и ни е трън в очите.
След като се ъпдейтне версията на форума, тогава ще мислим за мобилно приложение.

Обмисляме вариант гаражът да бъде изнесен като отделна секция, но това изисква допълнителна работа от програмист и дизайнер, които липсват за момента.
Ако има хора, които се занимават с php програмиране - могат да се свържат с мен.
Работата е на доброволни начала, но ако човекът е професионалист може да се договорим и за заплащане.


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот Kuncavia » Чет 29 ное 2012 16:15


Отдавна не ми се беше случвало но ето на:

Изображение

viewtopic (2).gz - когато рефрешнах страницата от screenshot-а
inde.php - когато цъкнах на начало форум
download.gz - не помня какво цъкнах точно

В крайна сметка след няколко минути се оправя :да:


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17177
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот vasstop » Чет 29 ное 2012 21:27


Kuncavia написа:Отдавна не ми се беше случвало но ето на:
viewtopic (2).gz - когато рефрешнах страницата от screenshot-а
inde.php - когато цъкнах на начало форум
download.gz - не помня какво цъкнах точно

В крайна сметка след няколко минути се оправя :да:
Скоро да ти се е ъпдейтвала антивирусната?
Писано е по въпроса, проблемът е в твоя телевизор, не във форума.


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Отзиви за работоспособността на форума

Мнениеот Ivailo » Чет 29 ное 2012 21:56


vasstop написа:В момента тече работа по ъпдейт на версията на форума, което е доста по-важно.
Главната ни пречка е запазване на гаража, понеже той е допълнително вграден и ни е трън в очите.
След като се ъпдейтне версията на форума, тогава ще мислим за мобилно приложение.

Аз мисля, че обясних няколко пъти по едни други раздели защо това не трябва да се прави, ама ти явно си знаеш твоето.
Сигурно трябва да го напиша и тук, та всички да го прочетат.
Е, добре, дано намерите някой по-кадърен програмист, който ще пише едно и също нещо при всеки ъпдейт на форума :да:

Иначе Руми, помня, че беше чела доста в членската като те приехме за член, да беше прочела и това, че е обсъждано версия за мобилни платформи.
И платформата не е PHP, а PhpBB.
Кунцавия е дал доста безполезен съвет, честно казано.
Пък това, че сме малко в България mhihi Малко са тия, дето работят без пари ;)



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта