В момента е Нед 18 ное 2018 1:31
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 1514 мнения ]  Отиди на страница Предишна 195 96 97 98 99101 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 18:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
PyMu написа:
Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?

Абсолютно никакъв проблем нямам и върви повече от добре. С андроид 4 съм, но и 2.4 няма проблем и ползвай опера :deal

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 21:07 
Извън линия
Серпентина с турболатор
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf IV GTI
Двигател: 1.8T AGU 2000 185hp
N1P0 написа:
PyMu написа:
Аз не знам тук ли е мястото да попитам, но кога форумът ще има мобилна версия за Андроид?
Писането през телефон е изпитание за границите на търпението - постоянно се преоразмерява, цъкаш на едно място, то те праща на друг ред... :?

Абсолютно никакъв проблем нямам и върви повече от добре. С андроид 4 съм, но и 2.4 няма проблем и ползвай опера :deal

Първо: въпросът ми е друг. Питам кога ще има мобилна версия, а не какъв браузър да ползвам. И второ: с Опера е същото. Проблемът не е браузъра, а php платформата. Във всички php-2 форуми го имам тоя проблем.

Последна промяна от PyMu на Сря 28 ное 2012 21:14, променено общо 1 път.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 21:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Само на мен ли ми изчезнаха червените "квадратчета" означаващи, че това е ново мнение?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 23:09 
Извън линия
A.C.A.B.
Потребителски аватар

Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
PyMu написа:
N1P0 написа:
PyMu написа:

Първо: въпросът ми е друг. Питам кога ще има мобилна версия, а не какъв браузър да ползвам. И второ: с Опера е същото. Проблемът не е браузъра, а php платформата. Във всички php-2 форуми го имам тоя проблем.

Sorry за off-a, но вземи си iphone :beer Колкото до такава версия мисля, че не е кой знае колко сложно, просто може никой да не се е сещал за нея. А и колкото и да е проста си трябва и човек разбиращ от такъв тип програмиране, а те не са много в България за момента.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 23:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Тя какво попита, ти какво обясни. :dontknow: Пък и iPhone ѝ предлагаш... :talk: Проблемът не е в ОС-а на телефона

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 23:44 
Извън линия
A.C.A.B.
Потребителски аватар

Препоръчак iphone защото 50% от времето ми във фоурма съм през телефона и нямам абсолютно никакъв проблем. Или иначе казано, проблема е в нейния телефон ;)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 23:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Kuncavia написа:
Препоръчак iphone защото 50% от времето ми във фоурма съм през телефона и нямам абсолютно никакъв проблем. Или иначе казано, проблема е в нейния телефон ;)

иначе казано аз съм с нокия N82 и също нямам проблем

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Сря 28 ное 2012 23:59 
Извън линия
Серпентина с турболатор
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf IV GTI
Двигател: 1.8T AGU 2000 185hp
С тия iphone-и да се скриете нЕкъде... Явно като кажа нещо веднъж и после втори път, пак се налага да потретвам.... :| Въпросът ми е зададен достатъчно ясно. Не изгарям от желание да го пиша четвърти път, затова стига с ненужния спам, моля! Не е до телефон, проблемът е наличен през различни браузъри и различни телефони, Galaxy S1, S2... Друг е въпросът, че може би аз отчитам нещо като "проблем", а на теб не ти прави впечатление. Ако държиш в понеделник на срещата, ще видим при кой как е и що е и кой го вижда и на кой не му пука. Все пак аз зададох конкретен въпрос и до този момент той няма отговор. :D

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 6:41 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Kuncavia написа:
PyMu написа:
Sorry за off-a, но вземи си iphone :beer Колкото до такава версия мисля, че не е кой знае колко сложно, просто може никой да не се е сещал за нея. А и колкото и да е проста си трябва и човек разбиращ от такъв тип програмиране, а те не са много в България за момента.

Браво, "страхотно" предложение! А, ако си носиш навсякъде iPad-а и на него ти е много удобно да ползваш форума, ще ми препоръчаш ли да си купя iPad? А, ако ползваш 15" лаптоп и го носиш навсякъде с теб, да си взема ли и аз един?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 8:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Audi A4 B6
Двигател: AVB 2003
И на Galaxy Ace е същата работа, за да прочетеш нещо трябва да галя телефона с часове,и ако цъкна не на място после всичко е отначало :banghead:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 10:23 
Извън линия

Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:
PyMu написа:

Подкрепям! Имам колеги с бАйФон и там е същото просто те си мислят че при тях е по различно.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 10:26 
Извън линия
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Потребителски аватар

Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
В момента тече работа по ъпдейт на версията на форума, което е доста по-важно.
Главната ни пречка е запазване на гаража, понеже той е допълнително вграден и ни е трън в очите.
След като се ъпдейтне версията на форума, тогава ще мислим за мобилно приложение.

Обмисляме вариант гаражът да бъде изнесен като отделна секция, но това изисква допълнителна работа от програмист и дизайнер, които липсват за момента.
Ако има хора, които се занимават с php програмиране - могат да се свържат с мен.
Работата е на доброволни начала, но ако човекът е професионалист може да се договорим и за заплащане.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 16:15 
Извън линия
A.C.A.B.
Потребителски аватар

Отдавна не ми се беше случвало но ето на:

Изображение

viewtopic (2).gz - когато рефрешнах страницата от screenshot-а
inde.php - когато цъкнах на начало форум
download.gz - не помня какво цъкнах точно

В крайна сметка след няколко минути се оправя :да:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 21:27 
Извън линия
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Потребителски аватар

Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Kuncavia написа:
Отдавна не ми се беше случвало но ето на:
viewtopic (2).gz - когато рефрешнах страницата от screenshot-а
inde.php - когато цъкнах на начало форум
download.gz - не помня какво цъкнах точно

В крайна сметка след няколко минути се оправя :да:
Скоро да ти се е ъпдейтвала антивирусната?
Писано е по въпроса, проблемът е в твоя телевизор, не във форума.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Отзиви за работоспособността на форума Публикувано: Чет 29 ное 2012 21:56 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
vasstop написа:
В момента тече работа по ъпдейт на версията на форума, което е доста по-важно.
Главната ни пречка е запазване на гаража, понеже той е допълнително вграден и ни е трън в очите.
След като се ъпдейтне версията на форума, тогава ще мислим за мобилно приложение.

Аз мисля, че обясних няколко пъти по едни други раздели защо това не трябва да се прави, ама ти явно си знаеш твоето.
Сигурно трябва да го напиша и тук, та всички да го прочетат.
Е, добре, дано намерите някой по-кадърен програмист, който ще пише едно и също нещо при всеки ъпдейт на форума :да:

Иначе Руми, помня, че беше чела доста в членската като те приехме за член, да беше прочела и това, че е обсъждано версия за мобилни платформи.
И платформата не е PHP, а PhpBB.
Кунцавия е дал доста безполезен съвет, честно казано.
Пък това, че сме малко в България mhihi Малко са тия, дето работят без пари ;)

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 1514 мнения ]  Отиди на страница Предишна 195 96 97 98 99101 Следваща

Всички времена са UTC+02:00