Камерите на КАТ !!!

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Li4o
Аватар:
Мнения: 2800
Регистриран на: Вто 31 авг 2004 18:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Мнениеот Li4o » Съб 29 окт 2005 10:27


warrior написа:На КАТ пич на КАТ ама спока днес карах курс -за нов :lol:


Зная, ама се опитах да ти загатна, че те на са ти виновни...
Хайде със здраве!




Потребителски аватар
warrior
Мнения: 471
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот warrior » Съб 29 окт 2005 10:29


Li4o написа:
warrior написа:На КАТ пич на КАТ ама спока днес карах курс -за нов :lol:


Зная, ама се опитах да ти загатна, че те на са ти виновни...
Хайде със здраве!

е да де аз като карах с близо с 180 км :lol: аз изкарах курса вече след 2 месеца ми дават новия талон :wink:


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dready » Нед 30 окт 2005 8:21


Vlad777 написа:Ами то и аз тва казвам...

Колеги, вие дето твърдите, че със сигурност има там камери, някога виждали ли сте снимка/филм от тези камери, така че да си личи че е от стационарна камера (снимаща някъде отгоре), а не е от камера монтирана в спрял автомобил?


Аз не мога да те разбера теб.Тук всеки коментира къде са ЗАБЕЛЯЗАНИ камери.Коства ли ти някакви усилия да си имаш едно на ум и където има камери да се внимава повече.Ти пъ можеш ли да ми докажеш ,че не снимат и няма да привикат никого.Нали се сещаш за поговорката "Покритото мляко ....."
:)


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Сря 02 ное 2005 13:34


dready написа:Коства ли ти някакви усилия да си имаш едно на ум и където има камери да се внимава повече.


Да :!: излишно се затормозявам и ми се убива кефа от шофирането!


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Varbona » Сря 02 ное 2005 14:01


warrior написа:искам да кажа че имах 45 точки и за превишената скорости и дето карах силно и неспрят на това място дето ми казаха и мо всиха 24 точки за това се нервирам чаткаш ли?


е отде цели 45 при начални 39 :shock:


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Сря 02 ное 2005 14:05


КАТ са му давали книжката са му напраили примоция!!! :lol: :lol: :lol: :wink:


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот dready » Чет 03 ное 2005 8:12


Varbona написа:
warrior написа:искам да кажа че имах 45 точки и за превишената скорости и дето карах силно и неспрят на това място дето ми казаха и мо всиха 24 точки за това се нервирам чаткаш ли?


е отде цели 45 при начални 39 :shock:


А някой сме с по 27 :oops: (е след акта и толкова не са вече)


Потребителски аватар
Ото Кац
Мнения: 910
Регистриран на: Пет 09 юли 2004 16:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ото Кац » Пон 07 ное 2005 10:14


на кръстовището на Централна гара в посока от центъра към Надежда... от две седмици има камери и осветление с прожектори след мръкване...


Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Камерите на КАТ !!!

Мнениеот dready » Вто 13 дек 2005 12:07


Ето и моята добавка по темата :)

Ами съжалявам ако дублирам тема.Мисля че тази дори и дублирана пак ще е от полза ,а и ми се видя доста по подробна от предишните които съм срещал в нета.

copy от data.forum

ЕТО ИНФО КЪДЕ СА КАМЕРИТЕ:

Забелязани са камери на КАТ на следните места в София:

1. На бул. Н.Вапцаров пред Sofia Land и там където се съединява с Черни Връх - камерите са в 2-те посоки (60км/ч)

2. На околвръстното пред McDonalds(посока Студентски Град) в края на разширението - камерите снимат в 2-те посоки (май беше 40км/ч ограничението)

3. На Цариградско шосе пред Експо Центъра и Тойота - камери в двете посоки (80км/ч)

4. Хотел Хемус. Монтирана е на стълба на светофара, на който спирате идвайки от
бул."Арсеналски" към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола.

5. На бул.България между НДК и моста на бул.Витоша

6. Пред строителния техникум, която хваща ако минаваш по трамвайната линия.

7. Ботевградско шосе - караулката на КАТ при разклона за Кремиковци точно срещу сервиз "Инкотар". Гледат посока Ботевград и Кремиковци.

8. На бул.Сливница (посока Сточна Гара) точно преди светофара/кръстовището с Христо Ботев ако погледнете вляво (откъм реката), 10-15 метра преди светофара ще видите на един стълб (около 10 метра височина) една сива кутия която гледа към кръстовището.

9. Булевард Сливница и Раковска посока Лъвов мост

10. Булевард Сливница & Опълченска посока Константин величков

11. Строителният техникум(синьото кафе)кръстовището-3 бр.

12. Бул.Патриарх Евтимий(по подока НДК)-1 бр. еднопосочна

13. Цариградско шосе(до ЕКСПО център)-4 бр.;м/у Оплов Мост и хотел Плиска(в двете посоки),м/у Окръжна Болница и отбивката за жк.Дружба(в двете посоки)-настроени са само за крайна лява лента(т.е. ако се движиш със 100 в средната,или крайна дясна не те хващат)

14. Камера и на кръстовището срещу УНСС, пред Студенска поликлиника, която гледа към кръстовището, пък около обръщалото на 280 и 94 пред НСА висят патрулки почти постоянно

15. Най-новите 2 са на бул. Тодор Александров на влизането и излизането от тунелчето за Люлин.

16. бул. "Драган Цанков" при спускане от радио кулата към БНР на около 100 метра преди пешеходната пътека и 150 метра след знака за ограничение за 40 км/ч (камерата е настроена за 70 км/ч)

..::Added::..
by
StumpS

17. Овча Купел, Обиколна, точно след топлофикация, настроена на 60км - добавена от XAX


18. На бул.Св.Климент Охридски на първия светофар след OMV,срещу раковата болница. - добавена от theaviator

19. На ул.202 към Надежда (при тецовете) - в едната посока малко след Shell и в другата преди OMV.На 202 е за скорост и със сигурност работи (там ограничението е 40) !!! - добавена от theaviator

Мобилни камери: 1. Бял форд Ескорт със затъмнени странични и задно стъкло С8202АХ от старите (белите без синята лента с знаменцето) много често спира на сфетофара пред КАТ и дебне за нарушители.

2. Бяла Лада, движеща се по бул. България - добавена от mechobig

3. На излизане от София на магистрала Тракия преди сервиз Пежо-срещу резиденция Враня - добавена от PLOCHKATABG

4. Доста често се забелязва на моста към летището-КОЛАТА Е ЖЪЛТ DAEWOO RACER от тези които са като OPEL KADETT ,все едно такси но няма табелка за такси отгоре отличителното е че е с ЧЕРНИ стъкла и по-стар номер(имам предвид че е чисто бял)и паркира между двете платна - добавена tedier

Камерите са настроени на 29 километра над разрешената скорост! - добавено от mechobig


Потребителски аватар
paro_k
Мнения: 241
Регистриран на: Сря 31 авг 2005 10:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот paro_k » Вто 13 дек 2005 12:13


Е, тия камери у всеки раздел, бе. Ето и тук едно предложение за решаване на проблема:http://www.photoreflector.com/index.html


Потребителски аватар
DIABLO 666
Мнения: 1106
Регистриран на: Пон 26 сеп 2005 11:10
Автомобил: daewoo racer - citroen xsara
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DIABLO 666 » Вто 13 дек 2005 17:03


е това ми дапада колеги взимаме си по едно такова приспособление и готово аи нее скъпо


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Мнениеот R@do » Вто 13 дек 2005 18:31


Как да си го поръчаме?



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта