Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Alek
Мнения: 764
Регистриран на: Сря 12 апр 2006 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Alek » Вто 03 фев 2009 13:41


Аз звънях днес, бяха много учтиви, какво ще свършат - не знам. Вчера изкривих джанта на бул. "Брюксел" посока "Цариградско шосе" на 300 метра след бензиностанция Лукойл. В дясното платно има ужасна дупка, внимавайте! И нататък също са се образували големи дупки! Мой колега е спукал гума в същата дупка вчера...




Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Bobi_S13 » Вто 03 фев 2009 13:42


Ще чакаме да дадеш инфо по случaя!


Потребителски аватар
Alek
Мнения: 764
Регистриран на: Сря 12 апр 2006 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Alek » Вто 03 фев 2009 14:58


Няма да е скоро това инфо...от там няма да минавам, докато като си тръгвам от работа, не стане сравнително светло...нямам намерение да изправям джанти всеки ден...


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот LILO&STICH » Вто 03 фев 2009 15:36


Alek написа:Няма да е скоро това инфо...от там няма да минавам, докато като си тръгвам от работа, не стане сравнително светло...нямам намерение да изправям джанти всеки ден...

Аз ще дам бре. Споко.
На цялата естакада е ужас :twisted:
Шумахер няма да смогне да мине както повечето които са на летището. Като знам,че тая отсечка я правиха скоро, и че сега отново е като някое поле :twisted:
Скоро пълниха дупки.Даже запушиха и шахтите които отводняват платната :shock
Дупки си има още :!: Ще излизат нови, въпрос на време е само.
Ако отивате към летището, дръжте само лявата лента. Когато почне лекото спускане, минавате в дясната лента :Mr Green Fun
Ако отивате към центъра, дръжте дясната лента. Като стигнете високите блокове на Дружба (първите, които са близо до естакадата) минете в лявата лента, иначе рискувате гуми и джанти.


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот LILO&STICH » Сря 04 фев 2009 9:36


Тази сутрин имаше и жертви(автомобилни само) на естакадата посока летище.Отново заради новоизлюпена яма :bishop


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Bobi_S13 » Сря 04 фев 2009 10:29


LILO&STICH написа:Тази сутрин имаше и жертви(автомобилни само) на естакадата посока летище.Отново заради новоизлюпена яма :bishop


По всяко време има. Не е само днес, снощи като се прибирах от там имаше един човечец с пукната гума!А преди няколко дни имаше 3-4 коли по продължението на цялата естакада от летището до Младост! Там вече и слалом не върши работа - винаги нацелваш поне една!


Потребителски аватар
Alek
Мнения: 764
Регистриран на: Сря 12 апр 2006 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Alek » Съб 07 фев 2009 16:58


Колеги, в петък минах пак по моста и всички дупки бяха запълнени (това в посока Цариградско)! На този телефон наистина реагират хората...евала!


Потребителски аватар
valsn
Мнения: 392
Регистриран на: Съб 09 фев 2008 22:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот valsn » Вто 10 фев 2009 13:08


Ето в този линк са дадени телефони, като столицата е разделана по райони, със съответните телефони:

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=327668

Дано има ефект. :)


dimar
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 23 авг 2006 11:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Дупките в София - решение

Мнениеот dimar » Вто 17 фев 2009 12:55


Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението по пътищата в София, а то е на телефон 987-55-55 - Столичен инспекторат. Всички граждани могат да дават свойте сигнали за дупките и нередностите по пътищата в София. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и Софиянци. Лично аз съм "поправил" над 30 дупки и 2 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!!


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Re: Дупките в София - решение

Мнениеот R@do » Вто 17 фев 2009 13:25


Добре дошъл, на Господина искам да изполвам темата да го похваля лично, гледах предаването по телевизията!


Потребителски аватар
Momot
Мнения: 267
Регистриран на: Пет 23 мар 2007 9:54
Автомобил: Passat 1.9 tdi
Двигател:
Местоположение: чайна таун

Re: Дупките в София - решение

Мнениеот Momot » Вто 17 фев 2009 13:36


и аз съм звънял , и наистина работи. Малко се забавиха но имаше успех :)


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Дупките в София - решение

Мнениеот One » Вто 17 фев 2009 13:48


дам чудесно
и аз днес звънях на инспектората - е не за дупка,а по повод неправилно паркирали автомобили
и ядец

на нашата улица отскоро се научиха разни елементи да правят 2-ра колона за паркиране - редят се до паркиралите до тротоара коли
и какво се получава - затапване един път на улицата и втори път на правилно паркиралите.
Аз като радетел за т.нар гражданско общество "вземам нещата в свои ръце" :)
звъня на паяците 982 48 78 (нали им е работа да разчистват пречещите на движението коли) - обяснявам какъв е случая - каката най-любезно - оооо ей сега ще ги махнат колегите, кой е адреса - казвам го - ооо ама това много далеч, не знам дали ще дойдат - обадете се в кат да дойдат и да ги глобят (дава ми телефон)
звъня на 9824901 пак обяснявам - човека - ами то и да дойде патрулка ако го няма собственика в колата нищо не можем да направим - той може да си седи отстрани и да си пие кафето и да ни се смее - обади се в столичен инспекторат на 9377 240 - те с това се занимават
А нали съм си тъп и упорит звъня и там - обяснявам наново - човека истински загрижен - ама верно ли така са спрели, гледай ти - и продължава - то хубаво, ние ще претим хора, ще им залепят стикер, че са глобени, ония ще си го скъсат и все едно нищо...

А кажете ми хора, в каква държава живеем, където никой нищо не прави за това което получава пари и е длъжен по закон да прави .....
кога и как ще се оправим.....
на всеки му е през оная работа, псува, подминава и пак псува и се кефи като пререди някой на сфетофара ....
просто , долно и гадно племе сме си и това си е - оправи няма !

и всичко това се прави нарочно и с цел - хората да са в постоянен стрес и заровени в битовизми да могат "управляващите" да си крадат на воля
още от времето на създаването на мутрите от луканов до днес и за наред, това е единствената цел да има хаос и безвластие ....


Потребителски аватар
Alek
Мнения: 764
Регистриран на: Сря 12 апр 2006 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Alek » Вто 17 фев 2009 15:32


Аз реших да се обадя и за една малка уличка зад нас - ул. "Янтра", между "Гогол" и "Мизия". Минах след една седмица и абсолютно всички дупки в тази отсечка бяха запълнени! Наистина действат хората и са много любезни, звънете, не ги жалете:)


Потребителски аватар
rosy
Вечен БАН
Мнения: 2055
Регистриран на: Пет 15 юни 2007 15:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот rosy » Вто 17 фев 2009 16:39


Значи дотук който се обадил са идвали да запълват. Браво :bowdown


:kissy:


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Телефон за сигнали за проблеми на пътя - 02/9875555

Мнениеот Bobi_S13 » Вто 17 фев 2009 17:55


Последни новини за Естакадата от и за Летище София! Всичко е ремонтирано вчера даже имаше коли които запълваха ямите!



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта