Пътуване до Русе - опасни участъци

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Sir T
the STIG
Мнения: 1403
Регистриран на: Сря 20 апр 2005 22:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Пътуване до Русе - опасни участъци

Мнениеот Sir T » Чет 27 апр 2006 23:52


така е, синия е 1.6SR Highline, въпреки че пише GTI отзад :oops: освен по спирачните дискове не можеш да го хванеш и не се заяждат кереметата по светофарите :D а и ще му личи ако го изчегъркам, а е такъв хубав синичък .. Сивият е 1.8T

за да замажем офф-топика ще напиша опасните места тук, за да са полезни на всички.

в посока от Русе за София

- на изхода на Русе (от Метро до табелата за край на града)
- след първите няколко завоя има ограничения 60
- на първите две спускания, където има едно платно за надолу и две нагоре, редовно дебнат за изпреварване,
- на отбивката за Свищов има бензиностанция и ограничение 50
- село Волово, в самото село или непосредствено след него
- в Бяла на Лук Ойл, но напоследък почти не съм виждал полицай там
- след като завиете за София и минете през първото населено място им един ляв завой с оширение и ограничение 60, почти винаги има полицай там
- село Българене (на входа обикновено, има сервиз на Claas комбайни)
- Обнова ( на влизане, предимно нощем)
- преди Плевен след селскостопанското летище има бензиностанция и някакъв вид караулка (предимно нощем)
- на спускането при Плевен (рядко)
- след първото отклоняване за София, на пътя, който води в Плевен м/у двете платна от скоро застават Полицай и редовно стоят и ДАЙ
- на първата дълга права след Плевен (спряха ме с 211км/ч :oops: )
- на входа на Луковит и/или на изхода, дори два завоя след табелата също има един остър ляв завой с ограничение
- Петревене обикновено нощем на табелата
- Румянцево (рядко)
- Златна Панего (досега не съм виждал, но внимавайте за пресичащи мангали)
- Ябланица на караулката до Шел (ограничение 60)
- на тунелите по магистралата има често, особено на този на Правец (като се идва от София освен след тунела, стоят и след края на самия мост, защото има ограничение 70 и хората натискат като видят, че няма след тунела)
- на входа Горни Богоров и на изхода (има знак за изпреварване и ограничение 40)
- на Долни Богоров (предимно в посока от София за Русе)
- на Караулката на София
- рядко по Ботевградско особено на влизане, предимно на излизане и то вечер и нощем

по памет ги казвам, може и да съм пропуснал някъде. Внимавайте особено в района на Русе, защото смотаните ми съграждани не мигат за полицай!

Последна промяна от Sir T на Пет 28 апр 2006 0:03, променено общо 1 път.




Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 137 госта