Пътят София - Русе - състояние?

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
Lupender
Мнения: 708
Регистриран на: Съб 29 окт 2011 18:22
Автомобил: SEAT Cordoba
Двигател: TDI 1.9 ASV
Местоположение: Благоевград

Re: Състояние на пътя Русе-София

Мнениеот Lupender » Чет 12 яну 2017 20:55


И аз се вълнувам от актуалното състояние на този път, че ми предстои пътуване до Разград. В момента единственото ограничение от АПИ е за камиони над 12 т. в отсечката Русе-Бяла. Тази отсечка е най-тежката по маршрута Русе-София.




Потребителски аватар
ecko_becko
Мнения: 10
Регистриран на: Чет 13 мар 2008 22:29
Автомобил: Passat B5.5 2.0 20v Sport
Двигател: 2003 ALT
Местоположение: София

Състояние на пътя Русе-София

Мнениеот ecko_becko » Чет 12 яну 2017 21:17


Пътува се нормално с подготвена за сезона кола, вериги не зная да искат някъде за лек автомобил в момента но никога не са излишни, ако ги има!!! Ако не завали в следващите часове сняг вероятно ще пътувате нормално в зимни условия. Аз във Вторник пътувах по маршрут Русе-Бяла-Попово-Търговище-Разград-Русе и на всякъде се минава, 90% от пътя е утъпкан сняг или киша. В началото на отсечката Т-ще/Разград имаше знаци за вериги, не съм слагал в случая а и не видях друга кола с вериги освен няколко буса.

Лек път колеги!!! Дано съм бил полезен.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Потребителски аватар
marianchev
Мнения: 2296
Регистриран на: Вто 27 мар 2007 14:03
Автомобил: Passat B5 + B6
Двигател: AFN + BKP
Местоположение: Вкъщи

Re: Състояние на пътя Русе-София

Мнениеот marianchev » Чет 12 яну 2017 21:29


В момента не вали но си духа силничко и може да има преспи тук там, през които без да е чистено с лека кола може да не се мине.
Пасата е с добри зимни, но ще сме 5 човека и багаж на отиване и няма да е лесно с тежка задница. За наобратно оставаме 3-ма.
Ако някой има да праща нещо към Русе да пише до 6:00 утре сутрин или да остави телефон :th_up


Потребителски аватар
marianchev
Мнения: 2296
Регистриран на: Вто 27 мар 2007 14:03
Автомобил: Passat B5 + B6
Двигател: AFN + BKP
Местоположение: Вкъщи

Re: Състояние на пътя Русе-София

Мнениеот marianchev » Пет 13 яну 2017 22:21


Прибрахме се. Пътя е почистен до асфалт. На места настилката е мокра, но има хвърлени препарати които цапат адски много - обаче нямаше заледяване никъде въпреки минусовите температури. С две думи - никакъв проблем :th_up



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта