гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
svetlin
Мнения: 743
Регистриран на: Съб 23 сеп 2006 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: На Софията
Контакти:

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот svetlin » Пет 10 юли 2009 22:17


Не само там седят. Хубавото е че са ми приятели почти всички и нямам проблеми с тях :Mr Green Fun Все но това не значи че злоупотребявам с това де :wink:




Потребителски аватар
svetlin
Мнения: 743
Регистриран на: Съб 23 сеп 2006 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: На Софията
Контакти:

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот svetlin » Вто 14 юли 2009 16:01


Между другото другата седмица (19-25.07) най-вероятно ще съм там ако някой отпускар има път към Трън може да звънне - 0885 703 199 - Светльо


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот Pichaga » Нед 26 юли 2009 16:30


бях там
уникално е
пътя е през божурище и брезник-добър нов асфалт-малко тесен на места, но няма почти трафик
на връщане се върнах през сливница и сбърках-лош и разбит път
иначе ждреблото е уникално, минах и по екопътеката и вкарах колата в тунела, прокаран през 2 световна за влак
Прикачени файлове
PIC_0415.JPG
PIC_0397.JPG


Потребителски аватар
Tyan
Ън Мън
Мнения: 7957
Регистриран на: Вто 14 дек 2004 21:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот Tyan » Пон 27 юли 2009 9:08


късно виждам темата, бил си на място дето всички трябва да посетят ..печат има в една дървена хижичка с масички отпред 2км преди началото на пътеката, вдясно от пътя ....

сега..... минал си само през едната екопътека .....другата е по неизвестна, започва от село на 5 Км. преди Трън отива отвъд Зелени вир и по мое мнение е поне толкова красива, колкото първата ...но една идея по сложна защото краят и е там където си го направиш ...аз нахлух в Сърбия :)

Ждрело Ерма
http://www.facebook.com/album.php?aid=7 ... 4666273138

Ждрело Ерма-Зелени вир
http://www.facebook.com/album.php?aid=7 ... d5fc44a0d6


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19696
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот Vlad777 » Нед 21 авг 2011 20:03


Пресни новини:

На отиване - София - БОЖУРИЩЕ (в Божурище на ляво към Гормазово - Пожарево) - БРЕЗНИК - ТРЪН - ждрелото.
:arrow: Пътят от Божурище до Брезник е със завои и доста тесен. На места е трудно разминаването, особено с висока скорост. Коли има малко.

На връщане - Трън - Брезник - Перник - София.
:arrow: От Брезник почти до Перник е чисто нов пътя - много убаф. От Перник до София е магистрала- също чисто нова и убава с бърза ГОУФ лента. Предпочитан маршрут - стига се доста бързо по него.

След Трън точно преди ждрелото има полянка, където днес (неделя) имаше доста хора и не е най-приятно да си на планина сред толкова много народ. Отидохме от Трън в другата посока нагоре по р. Ерма и намерихме на едно място полянка до реката, където поседяхме на спокойствие сред природата известно време. После късния следобяд се върнахме да разгледаме ждрелото.

Един колега засекох с куче на мостчето на ждрелото, но чак след това разбрах, че е от форума, когато на паркинга го видях да се качва в червен голф 3 с кучето. Аз бях с Ауди А3 сиво.


Потребителски аватар
BeckoTDI
Мнения: 1486
Регистриран на: Нед 09 дек 2007 1:24
Автомобил: VW Touareg-Audi Coupe-VW Golf 3
Двигател: BPE-ABK-AAZ
Местоположение: София

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот BeckoTDI » Вто 10 фев 2015 17:44


Актуално състояние на пътя Перник - Брезник - Трън и случайно някой ако е ходил до Стрезимировци да сподели как е, благодарско.


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: гр. София-гр. Трън /ждрелото на р. Ерма/

Мнениеот icoico » Сря 11 фев 2015 20:16


Нормален за нашите условия, не особено равен от Трън нататък, тук- там с големи дупки. Една особено дълбока, на която няколко колеги вече принесоха в жертва джантите си :mhihi обитава от около 3 месеца осовата линия на 700-800 метра преди селото Стрезимировци. Ако ще ходиш по-нататък в Сръбско карай през Сурдулица, пътят през Църна Трава е леш.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта