Дупки в София няма да се кърпят, асфалтират частично само 15

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 28 фев 2006 15:08


Ама вие сте типични българи...
ааааууууу как така ама защо
неможе ли като всяка година да се закърпят дупките и след 2-3месеца пак да излезнат

все отнякъде трябва да се почне...
истината е в нов асфалт на този отдавна му е минало времето...
този вариант е по-добър ще траем ама ще е добре след време...




Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Вто 28 фев 2006 16:32


ми ние вече 15 години си траем щото после щее по добро...това после е като светлината в тунела,ти и се радваш а то било влак...
П.П.интересно от каде ще вземат пари за цялостно подновяване на настилката след като няма за изкърпване :?:


Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Мнениеот L&R » Вто 28 фев 2006 16:38


:офф Докатоо оправят тия пътищат ще летя вече ниско над земята с ховъркрафт на въздушна възглавница и ше ми е все тая.


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zaro » Вто 28 фев 2006 16:51


L&R написа::офф Докатоо оправят тия пътищат ще летя вече ниско над земята с ховъркрафт на въздушна възглавница и ше ми е все тая.


Карлсон дето живее на покрива си е най-добре аз да ви кажа.
И да ги преасфалтират улицитеи да ги закърпят, ако го направят качествено няма да има проблем.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 28 фев 2006 18:30


Maks написа:ми ние вече 15 години си траем щото после щее по добро...това после е като светлината в тунела,ти и се радваш а то било влак...
П.П.интересно от каде ще вземат пари за цялостно подновяване на настилката след като няма за изкърпване :?:


не е така
искате да продължи както е било 15години...
с кръпки...


Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Вто 28 фев 2006 18:33


ама съгласи се, че не можем да чакаме 5 години, и да минаваме по лунни кратери, и тук таме по свестни улици...


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Вто 28 фев 2006 18:39


DragoCL написа:
Maks написа:ми ние вече 15 години си траем щото после щее по добро...това после е като светлината в тунела,ти и се радваш а то било влак...
П.П.интересно от каде ще вземат пари за цялостно подновяване на настилката след като няма за изкърпване :?:


не е така
искате да продължи както е било 15години...
с кръпки...
искам като всички други да живея в нормална държава с нормални пътища,заплати и условия на живот.За съжаление тоя филм сме го гледали и се знае какво ще стане,нещо като нищо,ще отпуснат пари дето ще потънат някаде и след време ще имаме нов кмет.Тъпото е че ни правят на маймуни по най безскрупулния начин.


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 28 фев 2006 19:32


ееее всички много добре знаете че няма как да стане веднага
не сме деца да вярваме в чудеса...

но поне има промяна!!!
не е както досега!
а досега е било че винаги пролет има дупки...

честно казано не разбирам

не сте доволни от досегашното положение
ето нова песен пак не сте доволни и искате старото положение...
май само мрън-мрън :wink:


ila
Мнения: 987
Регистриран на: Чет 25 ное 2004 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ila » Сря 01 мар 2006 10:11


аз смятах, че бат бойко като стане кмет ще разбие мафиотските групи на софиянски и сдс и ще прекъсне практиките за източване на парите на общината. А той зе че се изцепи "нямаме пари" и "правителството да даде пари". Ми защо на него да му дават парите щом ще ги дават от правителството. Правителството може и на мене да ги даде и аз ще асфалтирам улиците! защо точно на бат бойко!

Не съм съгласен че общината няма пари. Не виждате ли че всеки кв метър от града е даден под наем.
Отдавна бях чел някаква статия че тези с паяците плащат на общината едва 20% от таксите за вдигнати коли. Ми щом е така що всеки от нас не си купи по един паяк вместо Голф и ние да дигаме коли за пари. пък и полицай осигуряват даже при практикуване на тази дейност!
Ами какво ще кажете за разрешителните да се строи в междублоковите гадинки? ами за общинските жилища от по 100 квадрата за 18 лв на месец?
Намало пари! Цървул нещастен! За този политическата кариера беше до тук!


Потребителски аватар
nina
Мнения: 127
Регистриран на: Пет 28 окт 2005 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот nina » Сря 01 мар 2006 11:09


То и сега караме колите си като Ингемар Стенмарк и Алберто Томба :drive , а като положението се влоши... незнам :dontknow: какво ще правим... ще кърпим гуми и ще изправяме джанти... а да не говорим, че не останаха решетки на шахтите по платната...


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Сря 01 мар 2006 12:22


Ще слагаме гуми като на луноход...дано свършат работа...


vas2308
Мнения: 43
Регистриран на: Сря 19 окт 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vas2308 » Сря 01 мар 2006 13:41


ila написа:аз смятах, че бат бойко като стане кмет ще разбие мафиотските групи на софиянски и сдс и ще прекъсне практиките за източване на парите на общината. А той зе че се изцепи "нямаме пари" и "правителството да даде пари". Ми защо на него да му дават парите щом ще ги дават от правителството. Правителството може и на мене да ги даде и аз ще асфалтирам улиците! защо точно на бат бойко!

Не съм съгласен че общината няма пари. Не виждате ли че всеки кв метър от града е даден под наем.
Отдавна бях чел някаква статия че тези с паяците плащат на общината едва 20% от таксите за вдигнати коли. Ми щом е така що всеки от нас не си купи по един паяк вместо Голф и ние да дигаме коли за пари. пък и полицай осигуряват даже при практикуване на тази дейност!
Ами какво ще кажете за разрешителните да се строи в междублоковите гадинки? ами за общинските жилища от по 100 квадрата за 18 лв на месец?
Намало пари! Цървул нещастен! За този политическата кариера беше до тук!


Aз да Ви кажа смятам че и тази изцепка на кмета за парите и цялостното асвалтиране е пак от ефтините му популистки изяви - целящи трупане на рейтинг. Отдавна съм проумял че за нищо не става и е просто един "медиен Герой".Нали остава една година от мандата му на кмет-тъкмо колкото да определи приближените му фирми за изпълнители. Знаете за общите му фирми с Маджо и други известни мутри.
Само че той направо сега вече грешката - щото Първанов, Снанишев и хиените от БСП не са като НДСВ и няма да го оставят да трупа рейтинг на гърба им.
Нищо чудно ако продължава така и проучванията покажат че ги заплашва нещо за президентските избори да излезе някакво разследване срещу него и да му изкарат кирливите ризки. За сега ще траят защото се смята че ако се включи може да обере доста от вота на Атака и да намали влиянието им.
Той си прави игричките, а ние ще си чупиме колите в зиналите ями и ще плащаме данъци :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Потребителски аватар
CCCP_FAN
Мнения: 916
Регистриран на: Вто 12 апр 2005 20:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CCCP_FAN » Сря 01 мар 2006 14:06


Бе ние си го избрахме, а и то малко му остава. но чесно толко дупки несъм виждал из София почти никога


ila
Мнения: 987
Регистриран на: Чет 25 ное 2004 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот ila » Сря 01 мар 2006 14:34


CCCP_FAN написа:Бе ние си го избрахме, а и то малко му остава. но чесно толко дупки несъм виждал из София почти никога


преди много години, в казармата сменят дрехите зимни с летни. Старшината ни е строил пред склада му, пуска по двама вътре, а е извадил 3 чивта униформи - от скъсани по- скъсани. Та от трите 2 трябва да се вземат. вечерта в строя изглеждаме като пленени германци и ротния ни навиква поред. Като ме навика и мен, аз се опитах да кажа "старшината такива ни даде". а старшината се подава от другия край на строя и вика - "другаря редник да не лъже" и се обръща към мен и ми вика " нали те пуснах да си избираш! ти си избра такива"

Та колега я кажи ми какво точно си избирал?


vas2308
Мнения: 43
Регистриран на: Сря 19 окт 2005 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vas2308 » Сря 01 мар 2006 14:52


ila написа:
CCCP_FAN написа:Бе ние си го избрахме, а и то малко му остава. но чесно толко дупки несъм виждал из София почти никога


преди много години, в казармата сменят дрехите зимни с летни. Старшината ни е строил пред склада му, пуска по двама вътре, а е извадил 3 чивта униформи - от скъсани по- скъсани. Та от трите 2 трябва да се вземат. вечерта в строя изглеждаме като пленени германци и ротния ни навиква поред. Като ме навика и мен, аз се опитах да кажа "старшината такива ни даде". а старшината се подава от другия край на строя и вика - "другаря редник да не лъже" и се обръща към мен и ми вика " нали те пуснах да си избираш! ти си избра такива"

Та колега я кажи ми какво точно си избирал?


Е, това ме изкефи. Просто е най - точния начин да се опише ситуацията с кандидат кметчетата.
Макар че лично според мен много по добре беше икономист като Гаврииски, отколкото пожарникар. Все пак една от основните дейности на кмета е разпределянето на парични потоци (бюджетиране).
А



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта