Почнаха околовръстното

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
black`
Мнения: 3377
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 13:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Global

Мнениеот black` » Пон 27 мар 2006 12:30


dready написа:И накрая си мисля ,че това е поредното рекламно лого на поредния кмет който няма да свърши нищо
И аз така мисля. Подкрепям те напълно! :!: :evil: :twisted: :roll:




Потребителски аватар
Kozunak
Мнения: 2105
Регистриран на: Сря 22 дек 2004 20:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Kozunak » Пон 27 мар 2006 12:48


пожарникарите спасяват хора и гасят пожари...инженерите и архитектите решават как кога защо и по каква причина се асфалтира.никога не съм му бил привърженик на господин Бойко Борисов и няма и да му стана.


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Пон 27 мар 2006 12:57


"кръпките" дето ги направиха временно по пътя на Драгалевци няма да издържат и месец-два :roll:
Баси и държавата!
Запълнили само най-големите дупки, малко по-малките ги оставили, а асфалта по кръпките още от сега се рони... Абе нямам думи направо..


Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Пон 27 мар 2006 13:02


Абсолютно вярно... Миналото лято, когато запълваха дупките пак беше същата работа - 14:00 движението е в пиков час, тея хванали да асфалтират :shock И защо беше тази показност и тези задръствания? Идиоти. Само това мога да кажа. А околомръсното ще си седи в този си вид още 15 години. Защото имат интерес от това да запълват дупки, а не да сложат една нова хубава здрава настилка и да го разширят... педераси смотани... вчера трябваше да мина през центъра... кой ме би о главата да минавам за срещата по околовръстното...



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 90 госта