Къде в София мога да изкарам документ за психотест?

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: КЪде във София мога да искарам документ за психотест.

Мнениеот vucata » Чет 22 яну 2015 23:00






iliikata911
Мнения: 28
Регистриран на: Пет 06 юни 2014 11:25
Автомобил:
Двигател:

Re: КЪде във София мога да искарам документ за психотест.

Мнениеот iliikata911 » Чет 22 яну 2015 23:02


Не, 0.91.


"Моят" член уж е 174, ал. 1. Демек 0.5 - 1.2... за пръв път.
Ал. 2. е за повторно нарушение.
Един познат каза, че за 0.56 листовки е трябвало да кара...

П.с. Благодаря много и на двамата, защото е адски трудно да намериш нещо полезно. Ако имате още информация, споделяйте.


Sten_1
Мнения: 3
Регистриран на: Сря 18 фев 2015 9:23
Автомобил:
Двигател:

Re: Къде в София мога да изкарам документ за психотест?

Мнениеот Sten_1 » Пет 20 фев 2015 17:46


В кв."Люлин" :c020 От 2011г. лабораториите са към медицински центрове, отпадна чакането и висенето в ДАИ. Не са малко местата, където още си я карат по стари принцип:"чакаме да се събере група, ще ви се обадим в най- скоро време", затова който пита и търси- намира по-бърз вариант :th_up Аз съм доволен. Важна подробност е записването- изискват минимум 24 часа преди желания за явяване час да се запишете, изследванията са само сутрин. Дават ви час и се явявате.


Любо Петков СЗ
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 08 окт 2014 9:30
Автомобил:
Двигател:

Re: Къде в София мога да изкарам документ за психотест?

Мнениеот Любо Петков СЗ » Пет 06 мар 2015 10:22


Можеш да изкараш психо тест в кв. Дървеница, бул. Андрей Ляпчев 1 - в бившата сграда на хюндай. Мисля, че беше на 3 етаж. Цената беше 35 лева (останах изненадан и от това, защото бях чувал за цени от 60 - 70 лева), а обслужването беше на високо ниво. Жената беше много любезна и обясняваше много подробно.


SMIvanov
Мнения: 2
Регистриран на: Съб 30 ное 2013 12:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Къде в София мога да изкарам документ за психотест?

Мнениеот SMIvanov » Съб 20 авг 2016 23:10


Цената като цяло не е ориентир, обичайната си е 50+10лв за удостоверението. Възможно е да обявяват ниски цени с цел привличане на клиенти, без да стане ясно крайни ли са тези цени, или има доплащания под формата на допълнителни такси(нерядко въобще не се съобщават и ви изненадват впоследствие)- особено когато става въпрос за посредници. Аз платих общо 60лв с удостоверението крайна цена в лабораторията в ж.к.Люлин-8, на гърба на БИЛЛА и не съжалявам за избора, нито за "уж" някакви пари, които е можело да ми спестят на друго място. Лесно ще намерите координати в google. Препоръчвам.



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта