идеи за ежедневно паркиране около Съдебна палата

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

идеи за ежедневно паркиране около Съдебна палата

Мнениеот mucho » Съб 07 окт 2006 8:35


здравейте хора ;)

са пунежи си смених работното място, което както са дусещати е близо до Съдебната палата и поради тва живу са интересуам, като къде аджаба е възможно да си паркирам еври сингъл дей моето любиму голфче (говоря за времето от 10 та докъм 18-19 часа) ...

... ся знам, че тва си е кажи речи causa perduta ма се пак ако са сещате за някво удобно и що годе възможно местенце в околовръст ще съм ви ноу благударен ;)

аз си мислех за бул. Македония щот там ми са струа кат, че ли мааалко по ненатоварено спрямо съседните булеварди, апа и не са забиам баш в лудницата по малките улички ...

... сега убачи веднага уточняям, че си плямпам малко наизуст за Македонията, шот тъй съм виждал, че там се паркират доста коли, ама ни знам какви ограничения/знаци има ни нищо ...

... другия вариант, който май е по-надежден е да вида дали някое бабе (и не само) от някоя от кооперациите наблизо не отдава под наем дворно местенце за паркинг - казаха ми, че имало и такаа практика

... ами тва е хора, предварителну благодаръ за секви идеи ;)




Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: идеи за ежедневно паркиране около Съдебна палата

Мнениеот dobrin » Съб 07 окт 2006 9:31


mucho написа:здравейте хора ;)

са пунежи си смених работното място, което както са дусещати е близо до Съдебната палата и поради тва живу са интересуам, като къде аджаба е възможно да си паркирам еври сингъл дей моето любиму голфче (говоря за времето от 10 та докъм 18-19 часа) ...

Да ти кажа първо, че от шест години работя точно на 30 метра от Съдебната палата, като от три години и половина всеки ден ходя на работа с колата, и почти всеки ден паркирам на не повече от 50 метра от там където работя. Тъй че не е толкова causa perduta :wink:

... ся знам, че тва си е кажи речи causa perduta ма се пак ако са сещате за някво удобно и що годе възможно местенце в околовръст ще съм ви ноу благударен ;)

аз си мислех за бул. Македония щот там ми са струа кат, че ли мааалко по ненатоварено спрямо съседните булеварди, апа и не са забиам баш в лудницата по малките улички ...

На Македония направиха зона за паркиране, ама както се сещаш е платена /синя зона/. А пък да даваш сума ти пари на ден за паркинг някак не се връзва.

... сега убачи веднага уточняям, че си плямпам малко наизуст за Македонията, шот тъй съм виждал, че там се паркират доста коли, ама ни знам какви ограничения/знаци има ни нищо ...

... другия вариант, който май е по-надежден е да вида дали някое бабе (и не само) от някоя от кооперациите наблизо не отдава под наем дворно местенце за паркинг - казаха ми, че имало и такаа практика

Това с бабетата (и не само) го забрави. Всички места там наоколо или отдавна са платени паркинги, или не стават за паркиране.

... ами тва е хора, предварителну благодаръ за секви идеи ;)

Сега няколко съвета.
Първо имай предвид, че ако смяташ да идваш в 10.00 наистина става доста трудно. Ако искаш сравнително лесно да намериш място за паркиране наблизо до Съдебната палата трябва да си там до 09.00, най - късно 09.30.
Второ, именно в малките улички можеш по-лесно да намериш места. На основните артерии вече направиха навсякъде синя зона, включително и на Солунска.
Трето, пробвай винаги следните улички - Денкоглу, Самуил, Княз Борис І /между Стамболийски и Денкоглу/, Три уши. Позитано е синя зона около Съдебната палата, така че отпада.
И четвърто, винаги, както аз казвам, прави поне още един тур за овации, ако не си си намерил местенце от първия път. В центъра много от хората идват да свършат някаква работа за около половин час и бягат, така че доста често изникват местенца постоянно, но и много бързо отново се запълват. Така че има и голяма доза късмет в цялата работа. Успех, пък някой ден звънни да пием по бира, щом работим в един район. Оглеждай се за колата от гаража. :wink: :да:


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Съб 07 окт 2006 12:37


благодарско dobrinb ;)


manarata
Мнения: 826
Регистриран на: Сря 15 мар 2006 8:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот manarata » Съб 07 окт 2006 16:10


Както казва един приятел, ако си достатъчно нахален,ще паркираш. После dobrinb е прав - март и април често ходех до съдебната палата, винаги намирах къде да спра, но понякога от втория тур. И не на последно място, смятам, че не е най-удачното време да се ходи на работа в 10:00 - 10:30 :)


Потребителски аватар
Rabbit
Зайцевъд
Мнения: 965
Регистриран на: Сря 15 дек 2004 8:50
Автомобил: Audi
Двигател: BAT 2005
Местоположение: София

Мнениеот Rabbit » Съб 07 окт 2006 23:01


извинявам се за офф-топика, но понеже съм работил 5г. в настоящия адрес на dobdinb ми с е случвало следното: стоя си в офиса и колегата със служебната кола ми звъни, че от 20 мин. обикаля за място, и да сляза аз да обикалям, че много му се пикаело. !! мдаааа. много късмет се иска. помня , че тогава ходех на работа преди 8. ако закъснеех просто ходех пеша.


Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Съб 07 окт 2006 23:13


И си направи на фотоШопа.. едно "ксерокопие" от талона на колата с различни местожителства ;) може ти свърши работа.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Нед 08 окт 2006 8:42


wili98 написа:И си направи на фотоШопа.. едно "ксерокопие" от талона на колата с различни местожителства ;) може ти свърши работа.

Тука някво подбудителство виждам :wink:


Потребителски аватар
wili98
Щраусолог
Мнения: 7566
Регистриран на: Вто 07 дек 2004 12:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот wili98 » Нед 08 окт 2006 9:32


dobrinb написа:
wili98 написа:И си направи на фотоШопа.. едно "ксерокопие" от талона на колата с различни местожителства ;) може ти свърши работа.

Тука някво подбудителство виждам :wink:

Само предлагам ксерокопие да си направи ... кво видя ся...
Ти откога стана прокурор ;)


Потребителски аватар
Sara_Bold
Мнения: 1698
Регистриран на: Нед 29 яну 2006 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Sara_Bold » Нед 08 окт 2006 9:46


dobrinb написа:
wili98 написа:И си направи на фотоШопа.. едно "ксерокопие" от талона на колата с различни местожителства ;) може ти свърши работа.

Тука някво подбудителство виждам :wink:

Мен повече ми прилича на подбуждане :wink:
А относно темата...шанса ти е да ходиш рано сутрин,т.е. около 8ч. или да отидеш 30-40 мин. по-рано,за да имаш време наспокойствие да си правиш кръгчета докато намериш място или да се договориш с ромите на Позитано да ти избутват колата напред назад,ако си запушил някой, срещу скромна почерпка 8)
Поне отскоро аз така практикувам,а преди това имах един фалшив пропуск,който вършеше перфектна работа,но изтече :cry:


Потребителски аватар
mucho
Палячо
Мнения: 1366
Регистриран на: Пон 05 апр 2004 12:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот mucho » Нед 08 окт 2006 10:29


благодаръ утнову на сички за идеите ;)

тва с ранното идване нема да гу бъде май, шот нема кво да праа до 10-10:30 ;) изскочи една възможност за местенце в един двор срещу 40 кинта месечну и сметам да са възползвам ;)


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Пон 09 окт 2006 13:36


ако не стане дворчето, Владайска до М-во на земеделието, аз там си оставам колата но в 8.30.-9.00
10 е късно, но по има места



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 153 госта